مرد متولد بهمن

او جذاب‌ترین مرد در طالع بینی است. هم مرد و هم زن متولد این برج مثل آهن‌ربا مردم را به خود جذب می‌كنند. آنها اغلب از سن چهل سالگی چاق می‌شوند. مرد متولد این برج از ویژگی‌های آسمانی و هیكل خوبی برخوردار است و باعث می‌شود كه خیلی‌ها دچار تپش قلب شوند.


وقتی بفهمد او همان كسی است كه شما به دنبالش هستید، در جهت مخالف شما می‌دود. او را در هر گروه یا انجمنی می‌توانید پیدا كنید مطمئن باشید كه عضو هر گروهی باشد، به نحو شایسته‌ای عمل می‌كند در ضمن او روابط عمومی خوبی دارد و دوستان زیادی پیدا می‌كند. به‌طور كلی او كسی است كه می‌توانید در‌حالی‌كه در گفتگوی مهمی شركت كرده، خوب گوش دهد و بفهمد كه در آن سر سالن چه اتفاقی می‌افتد.


او بسیار تیز بین است اما وقتی نوبت به مسایل عاشقانه می‌رسد مثل خفاش كور می‌‌شود. اما در مورد معجز‏ات عقلانی صحبت كنید، او بهترین است.


پسرهای متولد این برج در سنین پائین خانه را ترك می‌كنند تا بال‌هایشان را باز كنند و در آسمان پرواز كنند. آنها می‌خواهند چیزهای جدیدی یاد بگیرند. این مردان عاشق ورزش هستند، آنها از شطرنج لذت می برند و از آنجا كه می‌خواهند از مغزشان استفاده كنند حتی ممكن است تمبر جمع‌آوری كنند. آنها دوست دارند كه دیدشان را وسیع‌تر كنند و برای شرو ور گفتن در مورد دیگران وقت ندارند.


مرد متولد این برج فوق‌العاده رك است. وقتی بدخلق است، به طعنه رك می‌شود. در چنین مواقعی در مقابل اظهار‌نظرهای او باید پوست كلفت باشید. گاهی آنقدر سرد و یك دنده می‌شود كه بدجوری از دستش ناراحت می‌شوید. بسیاری از مردم با مردان متولد برج بهمن مشكل عاطفی پیدا كرده‌اند و پس از این تجربه غمگین‌تر و عاقل‌تر شده‌اند. و قبول كرده‌اند كه شكست خورده‌اند.

زن متولد بهمن

باور كنید نمی‌توانم او را به خوبی توصیف كنم و بگویم شبیه به چیست. چون او پیرو هیچ چیز نیست. گاهی موهایش را مثل پسرها كوتاه می‌كند و دامنی می‌پوشد كه قوزك پایش را هم می‌پوشاند. زنان متولد برج بهمن اولین كسانی بودند كه سایه چشم صورتی، قرمز روشن و آلبالوئی و رژلب ارغوانی مصرف كردند. چون گرایش زیادی به جفت و جور كردن رنگ‌ها دارند.


همه ما می‌خواهیم كه دیگران ما را دوست بدارند اما هر یك به روش‌های مختلف. تا جائی كه می‌توانید به او آزادی و استقلال دهید تا شما را دوست بدارد. اگر همسر شما متولد این برج است انتظار نداشته باشید كه آرام بنشیند، دمپائی شما را جفت كند و بچه را در تخت بخوابند و هر شب شیر كاكائو درست كند. در غیر این‌صورت یك شب وقتی به خانه بر‌می‌گردید می‌بینید كه طغیان كرده، شیركاكائو را روی تخت ریخته، دمپائی شما را پوشیده و از خانه بیرون می‌رود. قطعاً پس از ازدواج برای خود حساب بانكی جداگانه‌ای دارد. او دوست دارد كه مردش بیرون از خانه كار كند شاید مجبور شوید در منزل بمانید از نوزادتان نگهداری كنید! او می‌خواهد درخشش خود را حفظ كند و دوست ندارد كه ببیند با یك كهنه كهنه بچه از جلا افتاده است؟ از آنجا كه نظرش در باره همه چیز تغییر می‌كند، گاهی دو رو به نظر می‌رسد. گاهی نیز عمداً سعی می‌كند، شما را عصبانی كند. بهترین برخورد این است كه یك كلمه هم حرف نزنید و پیشنهاد نكنید (صم ویكم باشید) چون مطمئناً بر خلاف نظر شما عمل خواهد كرد.


او بچه‌ها را مثل هم تربیت می‌كند. او می تواند خیلی افراطی باشد و بدون هیچ نگرانی در اتوبوس به بچه شیر بدهد. او می‌خواهد بچه‌ها را متناسب با قرن جدید تربیت كند و آنها را به مدارس خارجی بفرستد. دختر متولد این برج تندر و صاعقه طالع بینی است.