آفتاب

فاکتور رسمی مورد تایید دارایی

فاکتور رسمی مورد تایید دارایی
فاکتور رسمی مورد تایید دارایی

فاکتور رسمی مورد تایید دارایی

کد C304904

زمينه فعاليت :
09108426935 فاکتور رسمی مورد تایید دارایی همراه با کد اقتصادی با گواهی ارزش افزوده ارائه فاکتور رسمی ارائه فاکتور رسمی از شرکتهای واقعی ارائه فاکتور رسمی جهت اخذ وام ارائه فاکتور رسمی خرید ارائه فاکتور رسمی فروش ارائه فاکتور رسمی مورد تایید دارایی ارائه فاکتور فروش ارائه فاکتور فروش رسمی با کد اقتصادی ارائه وفروش کد اقتصادی پیش فاکتور جهت اخذ وام پیش فاکتور جهت ارائه به بانک پیش فاکتور فروش خرید فاکتور رسمی خرید فاکتور رسمی فروش خرید و فروش فاکتور رسمی دریافت و صدور گواهی ارزش افزوده الکترونیکی صدور پیش فاکتور جهت وام صدور پیش فاکتور و فاکتور رسمی صدور فاکتور رسمی صدور فاکتور رسمی ارزش افزوده صدور فاکتور رسمی از شرکتها ، کارخانه ها و تولیدی های مورد تایید دارایی صدور فاکتور رسمی از شرکتهای تولیدی صدور فاکتور رسمی از شرکتهای واقعی صدور فاکتور رسمی با کد اقتصادی معتبر صدور فاکتور رسمی برای اشخاص حقوقی صدور فاکتور رسمی قانونی صدور فاکتور رسمی مورد تایید دارایی صدور گواهی ارزش افزوده فاکتور فاکتور خرید فاکتور رسمی فاکتور رسمی ارزش افزوده فاکتور رسمی ارزش افزوده دار فاکتور رسمی از شرکتهای تولیدی فاکتور رسمی از شرکتهای واقعی فاکتور رسمی از کارخانه های تولیدی فاکتور رسمی با کد اقتصادی فاکتور رسمی با گزارش فصلی فاکتور رسمی با گواهی ارزش افزوده فاکتور رسمی فروش فاکتور رسمی فروش مورد تایید دارایی فاکتور رسمی قانونی فاکتور رسمی معتبر فاکتور رسمی معتبر چیست فاکتور رسمی مورد تایید دارایی فاکتور فروش فاکتور فروش رسمی فاکتور فروش رسمی مورد تایید دارایی فاکتور معتبر فاکتوررسمی فاکتوررسمی فروش فروش فاکتور رسمی فروش فاکتور رسمی ارزش افزوده فروش فاکتور رسمی با کد اقتصادی فروش فاکتور رسمی قانونی فروش فاکتور رسمی معتبر فروش فاکتور رسمی مورد تایید دارایی فروش فاکتوررسمی فروش فاکتوررسمی با کد اقتصادی کد اقتصادی کد اقتصادی قانونی کد اقتصادی معتبر کد اقتصادی مورد تایید دارایی گزارش معاملات فصلی گواهی ارزش افزوده ازرگانی از شرکت
شماره ثبت :
09108246935
شاخه فعاليت :

یکی مواردی که یک فاکتور معتبر باید دارا باشد این است که دارای مهر تایید خریدار و فروشنده باشد.
نام و آدرس کامل شرکت به همراه کد اقتصادی و شماره ثبت شرکت باید دقیق نوشته شود.
شرح کالا و خدمات مورد معامله با ذکر نام کالا تعداد کالا و قیمت هر واحد مشخص شود. و بعد از آن اگر تخفیفی باید لحاظ شود ، کسر و در نهایت مالیات یا عوارض آن محاسبه گردد.
برخی از افراد اشتباها مالیات و عوارض آن را محاسبه و در نهایت تخفیف میدهند که این درست نیست. در آخر هم باید موارد نوشته شده در فاکتور به تایید و امضای هر دو طرف برسد.

فاکتور رسمی
در بسیاری از مواقع عدم توجه به موارد جزئی و پیش پا افتاده باعث میشود تا جرائم مالیاتی برای ما رقم بخورد مواردی مانند فاکتور های اشتباه و یا عدم توجه به صدور فاکتورهای رسمی از این نوعند.
اکثر افراد جامعه هنوز با مالیات مقابله میکنند. آنان مالیات و اداره دارایی را منبعی تصور میکنند که فقط قصد وصول مطالبات از آنها دارد. فکر میکنند اداره دارایی فقط جریمه مالیاتی را ابزار وصولی خود قرار داده است درصورتی که این طور نیست.
وقتی که قوانین وضع میشود و قرار است همه افراد مشمول در جامعه، زیر پرچم این قانون فعالیت کنند دیگر دلیلی برای ترس از اداره دارایی و مالیات و مامور مالیاتی وجود ندارد. ولی دقت در اجرای قانون امری مهم است که بسیاری این مهم را فراموش میکنند.
قانون مالیات های مستقیم با اصلاحاتی که بر روی آن انجام شده است منبع خوبی برای مودیان خواهد بود تا بتوانند پاسخ سوالات خود را دریافت کنند. سازمان امور مالیاتی همچنین با صدور بخش نامه و آیین های مرتبط با قوانین دستورالعمل های جدید را به مودیان ابلاغ میکند.

ویژگی های فاکتور رسمی مورد تایید دارایی چیست؟
فاکتور رسمی فروش مورد تایید دارایی
فاکتور رسمی فاکتوری است که بر اساس قوانین وزارت امور اقتصاد و دارایی تنظیم شده باشد؛ مشخصات صورتحساب مورد تایید وزارت داراییدر ماده ۱۹ قانون مالیات بر ارزش افزوده عنوان شده است.
امروزه امور حسابداری در کسب و کارهای مختلف و بسیاری از مشاغل جهت صدور فاکتورها از جمله پیش فاکتور ، فاکتور فروشگاهی ، فاکتور رسمی ، فروش فاکتور رسمی ، فاکتور رسمی معتبر ، فاکتور غیر رسمی ، فاکتور رسمی ارزش افزوده ، فاکتور رسمی دارایی ، فاکتور رسمی مازاد ، فاکتور حواله انبار ، فاکتور شخصی، فاکتور نمایشی و … به ما مراجعه میکنند.
مشخصات چاپ فاکتور رسمی (مالیاتی، دارایی، صورتحساب فروش کالا و خدمات) به شرح زیر است:
* تعداد نسخ یا برگ نیز به انتخاب اشخاص بوده که می تواند ۲ برگی و یا ۳ برگی باشد و همچنین در مورد سایز کاغذ عموماً انتخاب اشخاص حقیقی و حقوقی سایز A۴ بوده ولی انتخاب سایز A۵ نیز بلا مانع می باشد.
* مهم ترین شاخصه چاپ فاکتور رسمی (مالیاتی ، دارایی ، صورتحساب فروش کالا و خدمات) نوع چاپ شماره سریال آن می‌باشد که می بایست به روش چاپ به رنگ قرمز انجام پذیرد، که به راحتی قابل تشخیص برای ممیز دارایی باشد .
طبق ماده ۱۴۷ قانون مالیتهای مستقیم: هزینه‌های قابل قبول برای تشخیص درآمد مشمول ‌مالیات به شرحی که ضمن مقررات این قانون مقرر می‌گردد، عبارت ‌است از هزینه‌هایی که در حدود متعارف متکی به مدارک بوده و منحصراً مربوط به تحصیل درآمد مؤسسه در دوره مالی مربوط با رعایت حد نصاب‌های مقرر باشد. در مواردی که هزینه‌ای در این ‌قانون پیش‌بینی نشده یا بیش از نصاب‌های مقرر در این قانون بوده ‌ولی پرداخت آن به موجب قانون و یا مصوبه هیأت وزیران صورت‌گرفته باشد، قابل قبول خواهد بود، در ماده ۱۴۸ قانون مالیاتهای مستقیم نیز به تفصیل انواع هزینه‌های قابل قبول از نظر کفایت مدارک و مستندات و چه از نظر عرف بیان نموده است و ممیزین وزارت دارایی نیز به استناد بندهای این ماده و بخشنامه‌های صادره مرتبط با آن، هزینه‌های واحدهای تجاری را رد و یا خواهند پذیرفت.
در رابطه با فاکتور رسمی (مالیاتی، دارایی، صورتحساب فروش کالا و خدمات) لازم به ذکر است، کلیه واحدهای تجاری مشمول نظام مالیات بر ارزش افزوده ملزم به ارائه فاکتور رسمی به خریداران خود می‌باشند؛ لذا صدور فاکتور رسمی ارتباطی به بزرگی و یا کوچکی واحد تجاری ندارد و هر خریدار می‌تواند در قبال وجوه پرداختی خود درخواست صدور فاکتور رسمی نماید و اگر فروشنده از صدور فاکتور رسمی امتناع نمایند مشمول جرایم مربوطه خواهد بود. با توجه به بخشنامه‌‌های مالیاتی در خصوص استفاده از دستگاه صندوق مکانیزه فروشگاهی در حال حاضر اکثر صورتحسابهای صادره ویژگیهای یک صورتحساب قانونی را دارد البته نبود فاکتور رسمی دلیل موجهی برای عدم پذیرش هزینه نمیباشد و ملاک پذیرش صورتحساب از سوی ممیزین مالیاتی مفاد مواد ۱۴۷و ۱۴۸ قانون مالیاتهای مستقیم است.
فاکتور فروش رسمی مورد تایید دارایی

اطلاعات تماس فاکتور رسمی مورد تایید دارایی

فاکتور رسمی مورد تایید دارایی - فروش فاکتور رسمی

نشانى :
ایران، تهران، تهران ، تهران
نام مسئول :
نادری
تلفن :
09108426935
کدپستى :
1222222222
نشانى سايت اينترنتى :
http://parsacc.ir/صدور-و-فروش-فاکتور-رسمی/

پیام پلیس فتا:

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


پیام آفتاب:

«آفتاب» هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعهٔ راهنمای خرید امن آسوده‌تر معامله کنید.


سایر شرکت‌های مشابه فاکتور رسمی مورد تایید دارایی


-->