نوشته شده توسط & ثبت شده در وبلاگ نويسي.

این روزها اینترنت بازاریابی غیر مجازی را بی معنی می کند و ما اساسا در وب فضای نا محدودی را در اختیار داریم. اگر شرکت ها بخواهند مطالب یا عکس بیشتری را در وب سایت خود قرار دهند، با محدودیت فضا  روبرو نمی شوند و آن صفحه را بزرگتر می کنند. در رسانه های قدیمی، مدت زمان و طول پیام بر رساندن پیام تاثیر می گذاشت اما این محدودیت ها در وب وجود ندارد. متاسفانه در برخی از مشاغل، اینترنت به محل دفن چیزهای بی ارزش تبدیل شده است.
شما بعنوان صاحب یا بازاریاب یک شرکت، ممکن است ناخواسته  وبلاگ خود را به محل آنلاین دفن چیزهای بی ارزش تبدیل کرده باشید. در ستون فرعی و راهنمای کاربر در بسیاری از وبلاگ ها چیزهای اضافی وجود دارد که بینندگان را گیج می کند و دیگر محتوای وبلاگ را نمی خوانند و بازدید کننده ی ثابت نمی شوند. امروز چند دقیقه وقت بگذارید و مواردی که باعث شده وبلاگ شما جذابيت خود را از دست بدهد را پاک کنید.
۱) كليدهای اشتراک اضافی
آیا می دانید  دیگران چطور از محتوای وبلاگ شما در وب استفاده می کنند؟ باید با استفاده از تحلیل گر وب و با توجه به بازدید از طریق کانال های رسانه های اجتماعی و پست الکترونیک، بخش عمده کسانی که زیاد به وبلاگ شما می آیند را شناسایی کنید.
آزمایشات انجام شده ثابت می کند که کاهش گزینه های اشتراک موجود باعث می شود که بازدید کنندگان بیشتری را از مراجعه کنندگان به رسانه های اجتماعی موجود داشته باشید.
۲) بلاگرول
آیا توجه به دیگر شرکت ها و افراد مهم در صنعت شما، برای شما مهم است ؟ مسلما می گویید بله. آیا قرار دادن آنها در یک فهرست در حالی که بخش ارزشمندی از وبلاگ شما را اشغال می کنند راه خوبی برای توجه به آنهاست؟ خیر ! در مورد این شرکت ها بنویسید و از طریق مقاله ها و نوشته هایتان با وبلاگ های آنها ارتباط داشته باشید و آن بلاگرول زننده را از ستون فرعی خود حذف کنید. اگر در نوشته های خود از آن شرکت ها و افراد بنویسید، بیشتر به آنها اشاره می شود و کمک می کند که شما در مورد موضوعات صنعتی مهم فکر کنید.
۳) انتشار اخبار
وبلاگ محلی برای انتشار اخبار نیست. البته مهم است که اخبار شرکت و اظهارات را بگنجانید اما این کار را در صفحه ای دیگر انجام دهید که بازدید کنندگان بتوانند از محتوای اصلی و خط مشی شما براحتی آگاه شوند.
4) وجود نامربوط بخش هایی در ستون های فرعی
با دقت به ستون فرعی وبلاگ خود نگاه کنید. چه بخشی را در ستون فرعي مشاهده می کنید که نمی تواند به حل اهداف شرکت كمك کند؟ همین حالا این بخش ها را پاک کنید. بهتر است که ابزار های جدیدی را برای ستون فرعی وبلاگ خود امتحان کنید. اما اگر این ابزار ها به بازدید کنندگان جهت یافتن مطالب و چیزهایی در مورد شرکت كمكي نکند، نباید آنها را بکار برید.
5) دیگرگزینه های راهنما
کلید های راهنمای وبلاگ شما باید مانند دیگر قسمت های وب سایت شما باشد. هم چنین می توانید از کلید های راهنما برای گروه بندی ها و ضمیمه ها نیز استفاده کنید. هرچند که افزودن پیوند های دیگر به راهنمای اصلی وبلاگ نیز بسیار ساده است زیرا این وبلاگ وب سایت حقیقی شما نمی باشد. این راهنماهای دیگر فضای مهمی را در بر می گیرد و تعداد بازدید کنندگانی را که بر روی پیوند ها، پیوند هایی که به نظرتان باید در راهنمای اصلی شما از جمله صفحه یا صفحات تولید قرار گیرد، کلیک می کنند کاهش می دهد.
آیا شما موافق حذف موارد بالا می باشید؟ در این صورت چه موارد دیگری را به وبلاگ خود اضافه می کنید؟

۴ نظرات در مورد “5 موردي كه هم اكنون بايد از وبلاگ تان حذف شود”

 1. کوروش

  بانو گرام
  نمیدانم از اکابری بودن من است یا ابهام در کلام
  با تاسف نتوانستم پیام دست نوشته شما را دریافت کنم
  اگر امگان آن است برای امثال حقیر که تازه کار در این عرصه ایم
  توضیحی مضاعف داشته باشید
  با سپاسی و درود

  پاسخ دادن

نظر شما چیست؟

 • (منتشر نخواهد شد)