نوشته شده توسط & ثبت شده در وبلاگ نويسي.

برای داشتن یک وبلاگ خوب و موفق علاوه بر داشتن محتوایی خوب و پر بار که قبلا به آن اشاره شد برقراری ارتباط مستقیم با دیگر وبلاگ نویسان و یا حتی خوانندگان عادی از شروط لازم آن است، که البته در حال حاضر به صورت گذاشتن نظر یا همان کامنت مرسوم است که از این طریق می توان با نویسنده ارتباط برقرار کرد. و چه خوب است كه نويسنده به اظهار نظر بینندگان وبلاگ خود اهمیت دهد و انتقاد پذیر نیز باشد. زیرا قرار نیست که همه‌ی ‌چیزهایی که ما می‌نویسیم درست باشد!
فروتنی و راز داری از دیگر خصوصیات یک وبلاگ نویس است که البته با داشتن این خصوصیات و مهارت می تواند آدرس وبلاگ های دیگر را در وبلاگ خود لینک کند.
سعی کنید نوشته هایتان نسبت به كسي بی ادبانه نباشد زيرا برای وبلاگ نویسان نوشتن بی ادبانه کار سختی نیست بلکه آسان نيز است. اگر هم تا به حال این کار را کردید سریعا متنی مخالف متن قبلی خود بنویسید. هیچ گاه در مورد خودتان زیاد ننویسید و خودستایی نکنید یا حداقل در کامنت های عمومی این کار را نکنید.
برای داشتن وبلاگی خوب و کامل خوب است که شخص وبلاگ نویس با زبان انگلیسی آشنایی، هر چند مختصر داشته باشد، چرا که هر‌چقدر زبان ‌انگلیسی‌ یک وبلاگ‌نویس بهتر باشد قادر به ارتباط بهتر با دنیای خارج و پیدا کردن مطالب مفیدتر و بهتر است.
داشتن اطلاعاتی به روز و کامل در رابطه با موضوعی که یک وبلاگ نویس می خواهد بنویسد امری لازم و ضروری است و اساساً اگر یک وبلاگ نویس در یک موضوع خاص بنویسد بیشتر می‌تواند موفق باشد تا اینکه به صورت عمومی مطلب بنویسد. چرا که تخصصی نوشتن باعث افزایش تسلط وبلاگ‌نویس به موضوع مورد نظر در طول وبلاگ‌نویسی می‌شود و همین موضوع باعث افزایش کیفیت نوشته‌های یک وبلاگ‌نویس می‌شود.
در صورتی که نکات دیگری هم مدنظر شماست، می‌توانید ما را از نظرات خود بهره مند سازيد.

۸ نظرات در مورد “یک وبلاگ نویس موفق کیست؟!”

 1. sahar

  salam khobid?man hamkareton hastam dost daram weblog dashteh basham be zaban eng tasalot daram reshte tadrisam ejtemaee ast komakam mikonid mamnoon
  ba tashakor
  sahar

  پاسخ دادن
 2. امير فرشيد كلواني

  با سلام
  در صورت ذامكان اطلاعات جامع تري در زمينه ساخت و از همه مهمتر نگهداري يك وبلاگ در اختيار من قرار دهيد.
  با تشكر

  پاسخ دادن
 3. مسلم میرزائی

  مطلب کوتاه و کاملی بود.من با رعایت احترام به مخاطبان در ضمن وبلاگ نویسی با شما موافقم.چون وبلاگ یک رسانه است استفاده از آن برای هر گروهی از جامعه امکان پذیر است.در ضمن لینک زیر هم توصیه‌های خوبی برای وبلاگ نویسی داره.

  http://proweb.blogsky.com/1392/10/10/post-20/

  پاسخ دادن

نظر شما چیست؟

 • (منتشر نخواهد شد)