نوشته شده توسط & ثبت شده در وبلاگ نويسي.

بارها و بارها شنیده ایم که تعداد زیاد پست ها در وبلاگ یکی از کلید های بازدید بیشتر می باشد. یافتن زمان مناسب برای افزودن اطلاعات هفتگی یا روزانه به وبلاگ ممکن است کمی سخت باشد، اما چند راه آسان وجود دارد تا از رکودها پیشی بگیرید و به تعداد زیاد و در زمان مناسب پست در وبلاگ خود قرار دهید.

● هرچند وقت یک بار باید اطلاعات وبلاگ خود را به روز کرد؟
مطالعات درباره به روز رسانی وبلاگ ها نشان داده است که کسانی که به دفعات بیشتر و با یک آهنگ موزون وبلاگ خود را به روز می کنند شانس بالاتری برای جذب مخاطب در وبلاگ های خود دارند.
● مطالب وبلاگ را باید در چه روز و زمانی منتشر کنیم؟
شما یک مطلب بسیار عالی برای به اشتراک گذاشتن دارید چرا آن را در زمان هایی که به شما کمک می کند تا به اهداف تجاری خود برسید منتشر نمی کنید. اهداف شما و مخاطبین شما مختص خود هستند. بنابراین با برخی از این راهنمایی ها کار خود را آغاز کنید و سپس کارایی آنها را برای منظور خود امتحان کنید. ممکن است به این نتیجه برسید که مخاطبین یا صنعت شما از الگوی متفاوتی پیروی می کنند و نیاز به تغییر زمان دارید تا زمان مناسب را پیدا کنید. تحقیقات در این زمینه ثابت کرده است که بهترین زمان برای انتشار یک پست ساعت 11 صبح است و بیشترین بازدید از یک پست در این زمان صورت می گیرد و البته بدترین زمان برای انتشار یک پست صبح زود است.
● آیا برای زمان بندی پست های وبلاگ خود آماده اید؟
حالا شما زمانی را که می خواهید پستی را در وبلاگ قرار دهید محاسبه کرده اید. اگر شما زمان بندی پست های خود را انتخاب کرده اید، نحوه انتشار پست ها را در یک ماه با یک آهنگ موزون انتخاب کنید این کار خیلی بهتر از انتشار چندین پست به طور همزمان در یک روز یا هفته است. با این کار هر ماه می توانید اندکی بیشتر به سمت موفقیت پیش روید. اگر می خواهید پست ها را در یک زمان خاص بنویسید می توانید برای انتشار آنها از گزینه زمان بندی استفاده کنید به گونه ای که تراکم آنها مخاطبین شما و موتور های جستجو را به روز نگه دارد.

۱۴ نظرات در مورد “چگونگی به روز رسانی وبلاگ به وسیله زمان بندی پست ها در یک ماه”

  1. admin

    سلام؛
    نکاتی رو که اشاره کردید در مورد ساعت و روز به روز رسانی رو تا حالا بهش توجه نکرده بودم، فکر کنم باید یه برنامه براش بریزم، ممنونم خیلی مفید بود

    پاسخ دادن

نظر شما چیست؟

  • (منتشر نخواهد شد)