نوشته شده توسط & ثبت شده در وبلاگ نويسي.

برای موفقیت روز به روز در وبلاگتان نیاز به آن دارید که با خوانندگان وبلاگ خود رابطه ای صمیمی و دوستانه برقرار کنید، برای این کار میتوانید تجارب شخصی و وقایعی که تا به حال در زندگیتان اتفاق افتاده را در وبلاگ خود درج کنید از این طریق می توانید خود را به دوستان وبلاگی خود نزدیکتر کنید و علاوه بر اینکه تجربیات خود را در اختیار آن ها قرار می دهید از نظرات آن ها هم بهره مند شوید. برای انجام دادن چنين كاري با وبلاگتان با ما همراه باشید…
1) بهترين داستان هايتان را تعريف كنيد
اگر به وقایع زندگی خود بیاندیشید احتمالاً متوجه خواهيد شد كه برخی از داستان های اتفاق افتاده در زندگی شما ممکن است برای خوانندگان وبلاگتان جالب باشد. شاید این داستان ها مربوط به موفقیت ها و شکست های شما در هر مرحله از زندگیتان باشد که با به میان آوردن چنین داستان هایی زمینه های ارتباطی هر چه صمیمانه تر را با خوانندگان وبلاگ خود فراهم می کنید. پس پيش برويد، بنويسيد و اين داستان ها را با خوانندگان وبلاگ تان سهيم شويد.
۲) با يك همكار یا دوست خود مصاحبه كنيد
هر كدام از ما افراد منحصربفردي هستیم، می توانید با يكي از همكاران و یا دوستانتان صحبت كرده و یک مصاحبه فوق العاده ترتیب دهید، بعد از 30 دقيقه بحث و گفتگو ، احتمالاً شما اطلاعات كافي اي براي يك داستان يا یک مصاحبه خواهید داشت تا آن را در وبلاگتان قرار دهيد.
۳) خوانندگانتان را به پشت پرده ببريد
برای خوانندگان وبلاگتان از وقایع پشت پرده بگویید، مجبور نيستيد اسرار خود را فاش كنيد، آنچه که می توانید انجام دهيد نشان دادن چيزي به خوانندگان تان مي باشد كه آنها به صورت معمول نخواهند ديد ( و احتمالاً چيزي كه شما معمولي تلقي مي كنيد). از لحاظ ظاهري، اين كار براي توليد كننده ساده مي باشد اما مي توان اين كار را فارغ از حرفه تان انجام دهید.

شما چه روش هايي را در وبلاگتان به كار گرفته ايد تا با خوانندگان تان خودماني شويد؟

۵ نظرات در مورد “با خوانندگان وبلاگتان صمیمی شويد”

 1. robey

  this was realy good and i think if you carrey on writing these series it will bring some interesting groupe in to the blog i think it is good but this is not all of the story which needs to be told if you knwo what i mean

  پاسخ دادن
 2. مسیحا

  از خوانندگان بخواهید موضوع بعدی بحث را یکی از انها تعیین کنه
  از کسانی که معمولا نظرات بیشتری میدن تشکر ویزه کنید
  در مورد مشکلاتی که میتونیم بیانشان کنیم راهکار بخوایم از خوانندگان
  هر از مدتی از یکی از سفرهای اخیرمون کامنتی داشته باشیم
  از هرکسی که میدونیم لایق تر هست بخوایم در مورد موضوعی کامنتی بزنه تو وبلاگ و به اسم خودش در قسمت نویسنده ذکر بشه

  پاسخ دادن

نظر شما چیست؟

 • (منتشر نخواهد شد)