نوشته شده توسط & ثبت شده در آفتاب, مقاله و دانستنی‌ها.

سلام دوستان

 

قصد داریم تیم تولید محتوای آفتاب رو گسترش بدیم. به همین منظور از همه کسانی که توانایی نویسندگی، ویراستاری یا ترجمه مطالب رو دارن، مخصوصا کسانی که سابقه همکاری با وبسایت های معتبر رو داشته اند دعوت می کنیم رزومه خود را به آدرس ایمیل job@aftabint.org ارسال کنند.

نحوه همکاری با توجه به شرایط و قابلیت های افراد می تونه به صورت حق التحریر، پاره وقت یا تمام وقت باشه.

 

با تشکر

نوشته شده توسط & ثبت شده در لیگ برتر ایران.

سایت آفتاب پس از برگزاری موفقیت آمیز مسابقه پیش بینی نتایج جام جهانی 2010 و 2014 اقدام به برگزاری مسابقات مشابهی برای لیگ برتر کرده است. شرکت کنندگان می توانند از طریق صفحات ویژه پیش بینی لیگ برتر ، نتایج مسابقات را وارد نمایند و از جوایز ارزنده ای که توسط اسپانسرهای آفتاب ارائه می گردد بهره مند گردند.

لازم به ذکر است که جوایز این مسابقات به دو صورت هفتگی و کلی اهدا خواهد شد. جوایز هفتگی به کسانی تعلق می گیرد که بیشترین امتیاز را از پیش بینی نتایج یک هفته لیگ کسب کرده باشند. جوایز کلی به کسانی اهدا خواهد شد که بیشترین امتیاز را در کل بازی های لیگ به دست بیاورند.

تاکنون با دو آژانس مسافرتی برای اهدای جوایز هفتگی به توافق رسیده ایم. آژانس آفتاب تراول قرار است به برندگان هفتگی لیگ 2 شب هتل در کیش جایزه دهد. همچنین آژانس آسمان هشتم قرار است نظیر همین جایزه را در مشهد اهدا نماید.

ما در حال مذاکره با شرکت های کوچک و بزرگ دیگر جهت اهدای جوایز بیشتر هستیم. از شما هم تقاضا داریم چنانچه قصد سفر دارید از خدمات این دو آژانس مسافرتی استفاده نمایید تا بتوانیم این مسابقات را با کیفیت بهتر ادامه دهیم.

 

 

نوشته شده توسط & ثبت شده در جام جهانی 2014, ورزشی.

مسابقات جام جهانی 2014 با قهرمانی آلمان به پایان رسید. مسابقه پیش بینی نتایج جام جهانی 2014 آفتاب در این دوره با استقبال بسیار بهتری نسبت به دوره قبل مواجه شد. در مجموع در این مسابقات بیش از 112,600 پیش بینی توسط 7991 نفر از کاربران آفتاب انجام شد و جوایزی به 60 نفر اول مسابقات اهدا گردید.

بازی افتتاحیه بین برزیل و کرواسی با 2813 پیش بینی، بیشترین و بازی رده بندی بین برزیل و هلند با 1052 پیش بینی کمترین استقبال را در بین کاربران آفتاب داشته اند. دلیل کاهش استقبال در پایان بازی های جام جهانی این بود که جوایز در پایان مسابقات به افرادی تعلق می گرفت که بیشترین امتیاز را در کل دوره کسب می کردند. بسیاری از افراد در پایان مسابقات احساس کردند جایی در بین نفرات برتر نخواهند داشت و به نوعی دلسرد شدند. به همین دلیل سازوکار اهدای جوایز در مسابقه پیش بینی لیگ برتر را تغییر داده ایم و جوایز به صورت هفتگی به کسانی که بیشترین امتیاز را از پیش بینی بازی های یک هفته لیگ کسب کنند اهدا می گردد. همچنین در پایان مسابقات لیگ برتر حوایز ارزنده ای به کسانی که بیشترین امتیاز را در کل مسابقات لیگ برتر کسب کرده باشند اهدا می گردد.

آفتاب از کلیه کسانی که در این مسابقات شرکت داشته اند تشکر و قدردانی می کند. جوایز کاربران تهرانی در دفتر آفتاب به آنها تحویل شد که تصاویر آن را می بینید، و جوایز کاربران شهرستانی هم برایشان ارسال گردید.

001 016 015 014 013 012 011 010 009 008 007 006 005 004 003 002

 

نوشته شده توسط & ثبت شده در جام جهانی 2014, ورزشی.

در مورد مسابقه پیش بینی نتایج جام جهانی 2014 که در سایت آفتاب برگزار می شود لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

 

1- با دعوت از دوستان، به شما و به کسی که از طرف شما دعوت شده 5 امتیاز تعلق می گیرد. لطفا توجه داشته باشید حداکثر امتیازی که از این طریق می توانید کسب کنید 500 امتیاز است.

2-به کسانی که با تقلب و با ساخت ایمیل های متعدد اقدام به ثبت نام در سایت و کسب امتیاز کنند ، هیچ گونه جایزه ای داده نمی شود. حتی اگر این افراد تمام مسابقات را درست پیش بینی کنند باز هم به آنها جایزه ای داده نمی شود. ما تمام دعوت ها، پیش بینی ها، IP ها، ایمیل ها و … را به دقت بررسی می کنیم.

اصلاحیه: تصمیم بر این شد که به جای حذف کامل این افراد از مسابقات، فقط امتیازهایی که از راه تقلب بدست آمده حذف گردد.

 

3- امتیازی که از هر بازی کسب می شود نسبت به دوره قبل تغییر کرده. به نحوی که از هر بازی گروهی حداکثر 350 امتیاز و از هر بازی حذفی حداکثر 370 امتیاز می توان کسب کرد. لطفا به جدول راهنمای امتیازات در بخش فوتبال مراجعه نمایید.

4- در این دوره برای برخی بازی های حساس ضریب در نظر گرفته خواهد شد. به عنوان مثال بازی های ایران با ضریب 2 محاسبه خواهد شد. یعنی حداکثر امتیازی که از پیش بینی بازی های ایران به دست می آورید 700 امتیاز خواهد بود. به زودی ضریب هر بازی در صفحه مربوط به آن بازی نمایش داده خواهد شد.

5- تاکنون تکلیف خیلی از جایزه ها مشخص شده، جهت مشاهده جوایز مسابقه لطفا به این صفحه مراجعه نمایید:    http://www.aftabir.com/football/gifts.php

لطفا توجه داشته باشید، اینکه افرادی پیش از شروع بازی ها 500 امتیاز کسب کرده اند دلیل نمی شود این افراد تا آخر رقابت ها امتیاز خود را حفظ کنند. لطفا امید خود را از دست ندهید و به فکر پیش بینی فوتبال باشید.

 

نوشته شده توسط & ثبت شده در آفتاب.

جوایز مسابقه پیش بینی جام جهانیدوستان عزیز، ما هر چه گفتیم تشریف بیارید و تو مسابقه شرکت کنید، شما ها حرف ما رو قبول نکردید.

حالا برای اینکه به حقانیت حرف من مدیر سایت اعتقاد بیشتری پیدا کنید، از سری اول جوایز پیش بینی جام جهانی پرده برداری می کنیم.

Read more »

نوشته شده توسط & ثبت شده در آفتاب.

صفحه ویژه پیش بینی مسابقات جام جهانی در سایت آفتاب راه اندازی شد. این خبری بود که روز گذشته در وبلاگ آفتاب منتشر شد و قرار شد اطلاعات تکمیلی درباره آن طی روزهای آتی به اطلاع شما برسد.

در صفحه ویژه مسابقات جام جهانی در سایت آفتاب، شما می توانید در مسابقه پیش بینی نتایج نیز شرکت نمایید. Read more »

نوشته شده توسط & ثبت شده در آفتاب.

جام جهانی فوتبال 2014 برزیلکمتر از 40 روز دیگر به آغاز مسابقات جام جهانی فوتبال در کشور برزیل باقی مانده است.
کم کم تنور مسابقات فوتبال در حال گرمتر شدن است و هر روز اطلاعات جدیدی از تیمها، بازیکنان آنها و اخبار حاشیه ای مرتبط با جام جهانی در رسانه ها منعکس می شود. Read more »

نوشته شده توسط & ثبت شده در آفتاب.

aftab-newsletterیکی از نقاط قوت آفتاب در سالیان نه چندان دور خبرنامه هایی بود که به صورت موضوعی و به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه برای کاربران سایت ارسال می شد. پس از مدتی وقفه به علت تغییر و تحول قالب سایت آفتاب و تغییراتی که در قسمت نیازمندیها در ارسال خبرنامه ها پیش آمد، در نخستین گام از حدود 9 ماه پیش خبرنامه عمومی آفتاب برای کاربران ارسال شد. این خبرنامه که به صورت هفتگی برای کاربران ارسال می شد، مهمترین موضوعات و اخبار ایران و جهان را در بر می گرفت. Read more »

نوشته شده توسط & ثبت شده در آفتاب.

حتما برای شما هم پیش آمده گاهی به دنبال کالا یا خدماتی برای خرید هستید و یا اینکه می خواهید کالاهای نه چندان تجاری خود را مانند تلویزیون دست دوم و یا یک قالیچه به فروش برسانید. یا به عنوان یک فرد کار بلد، می خواهید اقدام به برگزاری دوره های آموزشی نقاشی، قالیبافی، کامپیوتر و … نمایید.
اگر شما نیاز به امکانات تبلیغی دارید برای اینکه خدمات خود را معرفی کنید و یا از خدمات سایر افراد بهره مند شوید، می توانید از نیازمندیهای آفتاب استفاده نمایید.
نیازمندیهای آفتاب امکان درج آگهی را به صورت رایگان و با در دسته بندیهای مختلف در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید برای فروش کالاهای نو و دسته دوم و خدماتی که معرفی می کنید در هر بخش از نیازمندیهای آفتاب و به هر تعداد که علاقمند هستید، آگهی درج نمایید.
همچنین می توانید چنانچه به دنبال خدماتی در هر زمینه می گردید، از خانه و ماشین تا خدمات چاپ و ورزش و پرستاری و اینترنت و …، در بانک نیازمندیهای آفتاب جستجو کرده و از خدمات سایر افراد بهره مند شوید.
نیازمندیهای آفتاب، مانند همه نیازمندیهای دیگر قطعا کامل نیست، اما می توان کمکی باشد برای اینکه به آنچه نیاز دارید سریعتر دسترسی پیدا کنید.
بدین منظور ما راهنمایی را برای ثبت نام در سایت و درج آگهی آماده کرده ایم که به شما برای اینکه خدمات خود را معرفی کنید، کمک می کند. Read more »

نوشته شده توسط & ثبت شده در آفتاب.

پرتال اینترنتی آفتاب به آدرس  www.aftabir.com  ، بابیش از 12 سال فعالیت علمی و تجاری، در نظر دارد از میان افراد مستعد، خلاق، با روحیه و با روابط عمومی بالا جهت همکاری در واحد فنی، بازرگانی، بازاریابی و فروش خود استفاده نماید.

بهره مندی از مزایایی مانند حقوق پایه و ثابت، بیمه، عیدی و سنوات  و پورسانت عالی مشمول متقاضیان واجد شرایط میباشد. (شرایط کامل مزایای قابل پرداخت در جلسات حضوری شرح داده خواهد شد)

برای مشاهده فرصت های شغلی کلیک کنید.

 

لطفا رزومه های خود را به آدرس job@aftabint.org ارسال نمایید.

 

تکمیلی:

دوستانی که رزومه ندارند، برای تهیه رزومه به شما پیشنهاد می کنم این مطلب را بخوانید : نحوه نگارش رزومه ، ذکر اطلاعات شخصی، اطلاعات تماس، اطلاعات تحصیلی، سوابق کاری و مهارت ها کافی است.

لطفا توجه داشته باشید فقط پرونده کسانی مورد توجه قرار خواهد گرفت که رزومه ارسال کرده باشند، لذا از ارسال شرایط خود ذیل این مطلب خودداری کنید.

آفتاب همواره به دنبال جذب نیروهای جدید است. بنابراین از شما درخواست داریم رزومه خود را برای ما ارسال کنید. لطفا پوزش ما را برای تاخیر در پاسخگویی بپذیرید.

با سپاس   

شبکه اینترنتی آفتاب