برزیل با سه ضعف بزرگ

پائولینیوی برزیل در دیدار با تیم ملی سوئیس همان پائولینیوی بارسلونا نبود.

پائولینیوی برزیل در دیدار با تیم ملی سوئیس همان پائولینیوی بارسلونا نبود. البته پائولینیو در گل دقیقه 20 فیلبیپه کوتینیو نقش اصلی را داشت، اما هافبک های برزیل در زمان عمده ای از این مسابقه بر خط میانی حریف غلبه نداشتند.
پائولینیو نتوانست فرم مطلوب و آمادگی اش در بارسلونا را در دیدار با سوئیس ادامه دهد و بلاخره در نیمه دوم به وسیله تیته بیرون کشیده شد. به جز کوتینیو سایر بازیکنان برزیل در این دیدار خودشان نبودند و سوئیس در این دیدار خیلی زود کنترل توپ و زمین را در اختیار گرفت.
در جریان این مسابقه والون بِهرامی ستاره سوئیس بود و خط میانی برزیل را از کار انداخته بود. او با قدرت و توانایی بالایش نیمار را کاملا مهار کرده بود و بهترین بازیکن سوئیس در این رقابت به شمار می رفت.
ستاره اودنیزه بدون احساس خستگی در این مسابقه تلاش کرد و دوید و قبل از تعویض در دقیقه 70 کمک بسیار زیادی به هم تیمی هایش کرد. بِهرامی موفق شد در این مسابقه خطر نیمار را از بین ببرد و او را در زمان عمده ای از مسابقه بی کار کرده بود.
نیمار دروغ نمی گوید و بهرامی در جریان این دیدار سد محکمی را مقابل او تشکیل داده بود. برزیل گل اول بازی را زد و از حریف جلو افتاد، اما سلسائو نتوانست از برتری خودش استفاده درستی کند و خیلی زود عقب نشینی کرد. حالا کادر فنی برزیل باید بنشیند و برای دیدارهای آینده برنامه ریزی کند. مسلما تاکتیک سلسائو مبنی بر عقب نشینی بعد از زدن یک گل، اشتباه بود و تیته باید برای مسابقات آینده به فکر برنامه تازه ای باشد.
نتیجه دیدار برزیل و سوئیس نشان داد که تیم های مدعی جام ممکن است به وسیله تیم های ضعیف تر زمین گیر شوند.