شنا برای لاغری | لاغری و تناسب اندام با شنا کردن

اگر بدنبال راهی برای لاغری و تناسب اندام هستید و همینطور توان و حوصله ی رژیم های لاغری برای لاغری را ندارید، شنا کردن شاید گزینه بسیار مناسبی باشد. علاوه بر لاغری واقعی و تناسب اندام ، از فعالیت ورزشی تان نیز بهره مند خواهید شد. همچنین آب برای انواع مختلفی از بیماری ها نیز درمانی موثر و طبیعی می باشد.

در این نوشته تلاش می شود که راهی متناسب ولی علمی برای لاغری ارایه دهیم. برای دست یافتن به این مهم دو نکته را باید رعایت کنید، نکته نخست تغذیه صحیح: یعنی کارهای زیر را باید مو به مو انجام بدهید.
الف: 15 دقیقه بعد از برخاستن از خواب باید یک صبحانه کامل میل کنید.

برنامه غذایی صبحانه
یک لیوان چای+ 2 عدد خرما+ یک قاشق چایخوری عسل+ یک و نیم کف دست نان+ 25 گرم پنیر (اندازه قوطی کبریت)+ یک گردو. پس از میل کردن این صبحانه و گذشت 3 ساعت از زمان آن باید یک میان وعده میل کنید، میان وعده ای مثل، یک لیوان آب+ سه دانه کشمش+ دو عدد خرما+ یک میوه فصل و باز دوباره سه ساعت بعد به نوبت ناهار می رسیم...

برنامه غذایی ناهار
مهم نیست چی بخورید! مهم این است که اگر شما از سر صبح دقیقاً طبق این اصول عمل کرده باشی دیگر هنگام ناهار آنقدر گرسنه نیستی که مثل روزهای قبل ناهار برایت یک غذای چاق کننده باشد و جالب اینکه شما با رعایت همین صبحانه و میان وعده می توانی ناهار شبه رژیمی میل بکنی، زیرا دیگر مثل روزهای قبل اشتهای کاذب نداری!
ساعت 4 یک میان وعده مناسب باید میل کنید مثل میان وعده صبح. مثلاً می توانیم یک لیوان آب همراه دو عدد خرما و یک میوه فصل میل کنید.
ساعت 6: یک میان وعده ولی کامل تر از میان وعده صبح و ساعت 4 مثلاً میان وعده ای شامل 135 گرم هندوانه+ 25 گرم پنیر+ یک کف دست نان یا یک لیوان شیر+ یک موز+ 2 عدد خرما و دو قاشق کنجد.
ساعت 9 شب «شام»: باید شامی مناسب و در عین حال سبک میل کنید مانند: یک خیار+ یک هویج+ یک زردآلو+ یک هلو+ یک پرتقال+ 8 دانه گیلاس یا یک عدد تخم مرغ آب پز+ یک سیب زمینی آب پز+ یک گوجه+ یک خیار+ یک هویج+ نمک و ادویه و یک کف دست نان.
ساعت 11 شب «وعده ای کوچک برای قبل از خوابیدن»: یک سیب+ یک لیوان آب+ 3 دانه کشمش
دوستان! خوب توجه کنید اگر قصد دارید در ماه متناسب وزن کم کنید باید مو به مو موارد بالا را رعایت بکنید و بدانید و آگاه باشید شتر سواری دولا دولا نمی شه، یعنی نکات گفته شده را باید مو به مو انجام بدهید آن هم بدون کم و کاستی !
نکته دیگری که باید رعایت بکنید ورزش است. در اینجا قصد داریم بهترین و سریعترین ورزشی که به شما کمک می کند در کمترین زمان ممکن به لاغری بخصوص لاغری شکم برسید را معرفی بکنم. «شنا» ولی توجه کنید برنامه شنای شما باید طبق برنامه ای که در ذیل توضیح می دهیم باشد و همچنین قبل از آن باید برنامه صحیح غذایی بالا را شروع کرده باشید و گرنه ماهیانه متناسب وزن کم نخواهید کرد.

برنامه شنا برای سه روز در هفته «یک روز در میان و جمعه ها استراحت»
ماه اول: 45 عرض قورباغه + 5 عرض کرال پشت + 7 عرض کرال سینه
ماه دوم: 55 عرض قورباغه+ 7 عرض کرال پشت + 10 عرض کرال سینه
ماه سوم: 65 عرض قورباغه + 12 عرض کرال پشت+ 15 عرض کرال سینه

چند نکته:
1. منظور از عرض استخر مسافت 12/5 متر است.
2. پیش از ورزش شنا باید همراه خود 35 دانه کشمش ببرید و 10 عدد کشمش ها را قبل از شنا کردن میل کنید و 15 عدد از کشمش ها را هنگام شنا کردن میل کنید و در پایان هم 10 عدد کشمش میل کنید. «حتماً این کار را بکنید.»

مهمترین نکته!
اگر قصد دارید چربی های اضافی بدنتان بخصوص چربی های شکم خود را بسوزانید باید توجه داشته باشید که ورزش شنای شما شرایط چربی سوز را برای بدن ایجاد بکند، شرایط چربی سوزی با رعایت این نکات اتفاق خواهد افتاد. بیش از حد عرق نمی کنید، نفس نفس نمی زنید، بعد از ورزش فقط تشنه می شوید و اصلاً گرسنه نمی شوید و به طور کلی می گویند در هنگام این ورزش می توانید با نفر بغل دستی خیالی خود تکلم کنید اگر در هر ورزشی این شرایط را رعایت بکنید، این ورزش دقیقاً حکم ورزش چربی سوز را برای شما پیدا خواهد کرد. در ضمن لازم به ذکر است ورزش های اکثر شما عزیزان قند سوز هستند و مطمئن باشید این قند سوز بودن ورزش باعث لاغری شما دوست عزیز نخواهد شد.