ابومسلم در آستانه تعلیق

به دلیل شکایت بازیکنان قدیمی

این یک گرفتاری جدید برای ابومسلمی هاست. آنها هم به مانند برادر خوانده سبز و سفید پوش خود در آستانه تعلیق قرار گرفته اند.

آن هم چه زمانی، در آستانه دیدار بزرگ و حساس مقابل پرسپولیس. این بار هم چون تمام دفعات قبل پرونده تیمهای مشهدی در کمیته انضباطی به دلیل شکایت طلبکاران قدیمی مفتوح شده تا باز آب خوش از گلوی هواداران بخت برگشته پائین نرود.

احمد خرمالی دروازه بان سابق ابومسلم روز سه شنبه در کمیته انضباطی حاضر می شود تا برای برگشت خوردن چک ۱۰/۵ میلیون تومانی اش به شکایتش رسیدگی شود.

او البته تنها طلبکار این روزهای ابومسلم نیست. عزیز فریسات، رضا مسلم زاده، علی موسوی و آندرانیک تیموریان هم چک هایی در دست دارند که مهر برگشت خورده رویشان خودنمایی می کند.

احمد خرمالی می گوید: شکایت من مال امروز و دیروز نیست. شکایت من مربوط به آبان ماه سال گذشته است که کمیته انضباطی رأی را هم به نفع من صادر کرد، اما به خاطر تعصبی که به ابومسلم داشتم کوتاه آمدم، و البته آنها هم چک یکی از تعاونی های اعتبار را برای مردادماه امسال به من دادند که باز هم برگشت خورد.

او ادامه می دهد: ببینید چقدر با من بد برخورد کرده اند که من بعد از ۸ سال بازی برای ابومسلم مجبور شده ام برای احقاق حقم شکایت کنم. ابومسلم عشق من و دیگر بچه هاست. ما در بدترین شرایط با خوردن کالباس و خیارشور به جای ناهار و صبحانه این تیم را به لیگ برتر آوردیم و حالا آقایان به خاطر ۱۰ میلیون ما را مجبور به شکایت می کنند.

خرمالی ادامه می دهد: هواداران ابومسلم بدانند که آقایان حتی برای صدور رضایت نامه هم کارشکنی کردند و من مجبور شدم با شکایت، رضایت نامه ام را بگیرم.

رضا مسلم زاده مدافع سابق ابومسلم که شنبه شکایتش به جریان می افتد می گوید: مطمئن باشید ابومسلم باز هم نتیجه نمی گیرد، چون آه خیلی ها پشت سر این تیم است.

او ادامه می دهد: طلب من ۳۰ میلیون تومان بود که پس از شکایت، کمیته انضباطی رأی را به نفع من صادر کرد اما با صحبت هایی که با مسؤولان ابومسلم انجام دادم، بخاطر تعصبم کوتاه آمدم و آنها چکی ۱۳/۵ میلیون تومانی را از مؤسسه مالی اعتباری به من دادند که آن هم ۲۰ مرداد برگشت خورد و من حالا پس از دو ماه صبر، مجبورم برای گرفتن حق و حقوقم یا شکایت کنم یا رأی قبلی را به جریان اندازم. مسلم زاده ادامه می دهد: آقایان چک مؤسسه مالی اعتباری را دادند تا ما نتوانیم شکایت حقوقی انجام دهیم، اما ما به عنوان یک سند این چک ها را در کمیته انضباطی به جریان انداخته ایم.

شنیده می شود آندرانیک تیموریان هم که از مدتها پیش به دنبال گرفتن حقوقش بوده اواخر همین هفته از طریق وکیلش بابت برگشت خوردن چک ۲۷ میلیونی اش شکایتش در کمیته انضباطی را به جریان خواهد انداخت.

با این حال به نظر می رسد اگر مسؤولان ابومسلم تا سه شنبه نجنبند و پول طلبکارانشان را ندهند، از سوی کمیته انضباطی با تنبیهات و حتی تعلیق روبرو می شوند. هر چند تعلیق های کمیته انضباطی تا به امروز در مورد هیچ تیمی اجرا نشده است.

دیروز برای جویا شدن ماجرا با دو خط موبایل بنی اسد و موبایل منعمی سرپرست تیم تماس گرفتیم که مثل همیشه یا خاموش بودند یا روی خط دیگری دایورت شده بودند.

به نظر مسؤولان ابومسلم که با ریش گرو گذاشتن مانع اعتصاب ادامه دار بازیکنان فعلی شان شدند و حالا هم با شکایت قدیمی ها مواجه شده اند، باید طرحی اساسی تر برای حل مشکلات مالی شان در اندازند وگرنه با این کشتی سوراخ شده رسیدن به ساحل ممکن نیست. راستی آقای مدیرعامل برنامه ها و طرح های اقتصادی اش را که مدام در مصاحبه ها از اجرایی شدن آنها حرف می زند، چه زمانی اجرا خواهد کرد؟ آیا هنوز زمان هنرنمایی بنی اسد فرا نرسیده است؟ لیگ برتر دارد به نیم فصل می رسد، اما مشکلات مالی نه تنها برطرف نشده که فزونی یافته است. آقای بنی اسد دوستانه بگوییم، هواداران ابومسلم دارد خون شان به جوش می آید.