کارواش خانگی چیست و چه کاربردی دارد؟

تمیز بودن ماشین از اهمیت زیادی برخوردار است به همین دلیل برخی از افراد اقدام به خرید دستگاه کارواش خانگی می کنند این دستگاه با قدرت پاشش قوی آب، عملیات شست و شو را انجام می دهد که به مراتب راحت تر و کارآمدتر از شست و شو توسط دست و نیروی انسانی است.

کارواش خانگی چیست و چه کاربردی دارد؟
تمیز بودن ماشین از اهمیت زیادی برخوردار است به همین دلیل برخی از افراد اقدام به خرید دستگاه کارواش خانگی می کنند این دستگاه با قدرت پاشش قوی آب ، عملیات شست و شو را انجام می دهد که به مراتب راحت تر و کارآمدتر از شست و شو توسط دست و نیروی انسانی است.
کارواش خانگی یک دستگاه مکانیزه، بسیار کارآمد و در عین حال ساده است که به دلیل فشار قوی که در آب وجود دارد مهم ترین مزیتی که ایجاد می کند افزایش کیفیت شستشو است. هنگام کار با کارواش خانگی قدرت آب فشار بالا، به خوبی قادر است انواع آلودگی ها، رسوب و جرم را از سطح مورد شستشو جدا نماید. قدرت پاشش آب در فشاری بیش از 100 بار توسط دستگاه واترجت خانگی، به مراتب کارآمدتر و موثرتر از اعمال فشار توسط نیروی انسانی خواهد بود و برای از بین بردن آلودگی از سطوح مختلف کفایت می کند و تاثیر مثبتی در کاهش انرژی صرف شده توسط کاربر در حین نتیجه بهتر خواهد داشت.باعث می شود تمامی آلودگی ها از سطح کار برداشته شود و محیط تمیزی داشته باشیم.

اساس عملکرد کارواش خانگی چگونه است ؟
کارواش خانگی یک دستگاه مکانیزه، بسیار کارآمد و در عین حال ساده است که به دلیل فشار قوی که در آب وجود دارد مهم ترین مزیتی که ایجاد می کند افزایش کیفیت شستشو است. هنگام کار با کارواش خانگی قدرت آب فشار بالا، به خوبی قادر است انواع آلودگی ها، رسوب و جرم را از سطح مورد شستشو جدا نماید. قدرت پاشش آب در فشاری بیش از 100 بار توسط دستگاه واترجت خانگی، به مراتب کارآمدتر و موثرتر از اعمال فشار توسط نیروی انسانی خواهد بود .
طرز کار کارواش به این صورت است که آب وارد پمپ شده و پس از افزایش فشار آب توسط موتور از طریق شلنگ از دستگاه خارج می شود. قدرت فشار آب توسط دکمه نازل که در انتهای دستگاه کارواش تعبیه شده کنترل می شود. میزان فشاری که به دستگاه وارد می شود باید متناسب با ابعاد و مقاومت دستگاه باشد چون اکثرا دستگاه های کارواش خانگی را با ابعاد کوچک می سازند که قابلیت حمل و نقل داشته باشند پس باید فشار وارد به دستگاه چک شود تا فشار بالا سبب خرابی دستگاه نشود.

انواع دستگاه کارواش خانگی
کارواش سیار: کارواش سیار جریان معمولی آب را به فشار قوی تبدیل می کند و در دو نوع خانگی و صنعتی تولید می شود. کارواش های صنعتی فشار بالاتری نسبت به دستگاه های خانگی دارد. آب ورودی به دستگاه هم سرد است و هم گرم. سطح هایی که دارای آلودگی و کثیفی بیشتر هستند با نیاز به ضدعفونی دارند از آب گرم استفاده می شود و برای سطوح معمولی می توان از آب سرد استفاده کرد.
این کارواش با دو نوع برق (الکترونیکی) و نوع دیگر با بنزین و سوخت فسیلی کار می کند. از آنجا که کارواش الکتریکی آلودگی ندارد برای محیط های بسته نیز مناسب و در دسترس تر است.
کارواش دستی: کارواش های دستی مقرون به صرفه تر بود و نیاز به هزینه کمتری دارند و استفاده از آن راحت تر است. در روش شست و شوی ماشین به روش دستی هر نقطه ای از ماشین را که بخواهیم می توانیم به راحتی بشوییم و برای شست و شوی گوشه کنارهای ماشین مشکلی نداریم چون به آسانی دست به تمامی قسمت های ماشین دسترسی دارد.

کارواش خانگی چه مزایایی دارد؟
کارواش خانگی برای از بین بردن آلودگی از سطوح مختلف کفایت می کند و تاثیر مثبتی در کاهش انرژی صرف شده توسط کاربر در حین نتیجه بهتر خواهد داشت.باعث می شود تمامی آلودگی ها از سطح کار برداشته شود و محیط تمیزی داشته باشیم.

کارواش خانگی چه معایبی دارد؟
یکی از معایب استفاده از کارواش خانگی ، آسیب به بدنه و سپر ماشین در اثر استفاده مدام و نظافت همیشگی ماشین با آن است .در واقع چون عملکرد کار کارواش خانگی بر اساس فشار آب است ، به همین دلیل پس از مرور زمان آسیب هایی به بدنه وارد می شود.
یکی از عیوب دیگر استفاده از کارواش خانگی ، برطرف نشدن لکه و ذرات ریز و پنهان روی ماشین است, و همچنین ماشین ضدعفونی نمیشود و فقط با فشار آب کثیفی ها را از بین میبرد .

با کارواش خانگی چرا باید خداحافظی کرد؟
یکی از اصلی ترین دلایل حذف استفاده از کارواش خانگی ، مصرف بی رویه آب در این دورانی کم با بحران کم آبیی روبه رو هستیم . در واقع کارواش سنتی و استفاده از کارواش خانگی باید از زندگی امروزه کاملا حذف شود تا کمی در صرفه جویی آب سهمی داشته باشیم .
یکی دیگر از دلایل دیگر ، همگام شدن با تکنولوژی و فناوری های به روزی مثل کارواش نانو است . جالب است بدانید یکی از خدماتی که روز به روز درخواست کننده بیشتری پیدا میکند ، خدمات کارواش نانو سیار است . اگر بخواهیم کارواش نانو را دقیق تر تعریف کنیم باید تا آخر این مقاله ما را همراهی کنید .

یکی از مهمترین دلایل حذف کارواش خانگی و استفاده از کارواش آنلاین نانو ، سطح کیفیت شستشو است. در کارواش های سنتی و استفاده از کارواش خانگی ، علاوه بر اینکه خودرو با کیفیت بالایی شسته نمیشود بلکه ممکن است آسیب هایی که قبلا هم ذکر شد به وجود بیاورد . در واقع پیشنهاد ما به کسانی که میخواهند از مزایا کارواش نانو که اصلی ترین آن بالا بودن سطح کیفیت شستشو است بهره مند شوند استفاده از همین نوع کارواش است .
چهارمین دلیل عدم استفاده از کارواش خانگی ، قیمت بالای آن است . میانگین قیمت دستگاه کارواش خانگی کمتر از 2 میلیون تومان نیست ( اگر مدل نسبتا خوبی خریداری کنید) . که با یک حساب سرانگشتی متوجه میشویم استفاده از کارواش در محل نانو علاوه بر اینکه مزایای زیادی را به همراه می آورد ، خیلی هم به صرفه تر است .


کارواش نانو را جایگزین کارواش خانگی کنید

کارواش سیار جدیدترین نوع شستشوی خودرو به شمار می آید .این روش شستشوی خودرو در واقع یک نوع از روش های کارواش بدون آب می باشد که با تجهیزات نانو اعم از اسپری نانو ، دستمال نانو و ..انجام میشود . در این روش شستشو ، علاوه بر تمیزی فوق العاده ، مواد نانو مانع از نفوذ ذرات و جرم های محیطی مانند کثیفی ، گرد و غبار و … و حتی آب بر روی سطح شده و خاصیت آبگریزی بر روی سطح ایجاد می کند.

چرا استفاده از کارواش نانو نسبت به خریداری کارواش خانگی پیشنهاد می شود ؟

• صرفه جویی در مصرف بی رویه آب
• کاهش آلودگی آب در اثر عدم ورود انواع آلاینده و کثیفی به درون سفره های زیرزمینی
• صرفه جویی در وقت و هزینه های غیر مستقیم
• بالا رفتن سطح کیفیت شستشو
• دوام بیشتر تمیزی خودرو
• ایجاد خاصیت ضدعفونی با محصولات نانو
• دارای خاصیت لکه بری و پاک کنندگی قوی


اپلیکیشن کارواش فرشته نجات ما
روش های سنتی دیگر پا به سن گذاشته و جایشان را به اپلیکیشن کارواش داده اند و این روزها همه سعی دارند تا جایی که امکان دارد کارشان را ،به صورت آنلاین برطرف کنند. در میان انواع روشهای دریافت خدمات آنلاین (از جمله یافتن شماره تماس با جست و جو در اینترنت یا تماس مستقیم از طریق شماره تلفن و یا ثبت درخواست از طریق فرم اینترنتی) استفاده از اپلیکیشن های درخواست خدمات یکی از ساده ترین و سریع ترین روش هاست. حال می خواهیم این مژده را به شما بدهیم اپلیکیشن خدمت از ما آمده است تا حد ممکن کار شما را آسوده کند و در مواقع اورژانسی هرچه سریعتر درخواستتان را ارائه دهد.
پس پیشنهاد ما به شما این است که هرچه سریعتر به جمع افراد هوشیار بپیوندید و با نصب اپلیکیشن خدمات منزل خدمت از ما ، یکی از پرطرفدارترین خدماتش ، یعنی کارواش سیار را سفارش داده و دغدغه خود را تا آنجایی که می شود کاهش دهید.


معرفی اپلیکیشن خدمت از ما به عنوان یکی از برترین اپلیکیشن ها
اپلیکیشن درخواست خدمات خدمت از ما ، با طراحی ساده و شفاف و با ارائه بیش از 120 خدمات در کلان شهر ها با حجمی کم وارد سایت بازار و گوگل پلی شده است که شما عزیزان اگر خواستار درخواست کارواش سیار هستید ، میتوانید با گذراندن چند مرحله ساده سفارش خود را ثبت کنید و در کمترین زمان ان را دریافت کنید.

با اپلیکیشن کارواش در محل چه خدماتی دریافت می کنید؟
شستشوی حرفه ای ماشین توسط نیروهای آموزش دیده و گزینش شده ” خدمت از ما ” در درب منزل ، محل کار ، پارکینگ و… با بهترین قیمت کارواش سیار همراه با ارائه خدمات زیر انجام می شود:

• روشویی خودرو با کارواش نانو سیار و یا کارواش با آب
• توشویی خودرو با کارواش نانو و تجهیزات کامل مجهز و به روز
• موتورشویی با بخار نانو و یا اسپری نانو و یا با دستگاه نانو بخار
• صفر شویی (روشویی و توشویی کامل)
• پولیش کاری در محل با تیمی مجرب
• واکس حرفه ای بدنه اتومبیل با بهترین مواد درجه یک
• سرامیک خودرو با کادری باتجربه و دستگاه مخصوص