کتاب رازهای جنسی و زناشویی

رازهای جنسی و زناشویی عنوان کتابی است که به مسائل و ناگفته های روابط زناشویی میپردازد که دانستن آنها برای هر مرد و زنی لازم و ضروری است.

رازهای جنسی و زناشویی عنوان کتابی است که به مسائل و ناگفته های روابط زناشویی میپردازد که دانستن آنها برای هر مرد و زنی لازم و ضروری است.
یاسین قاسمی نویسنده کتاب رازهای جنسی و زناشویی در گفتگو با آفتاب چنین میگوید:
آموزش های جنسی که گاه آموزش درباره مسائل زناشویی و یا آموزش روابط جنسی نامیده می شوند برای جوانان، روندی از فراگیری و تحصیل مجموعه ای از اطلاعات و دانش لازم و ضروری است. این آموزه ها برای شکل دادن به طرز برخورد و روش رفتاری آنان و باورهایشان درباره موضوعات جنسی است. همچنین آنان را از هویت جنسیتی شان آگاه خواهد کرد و به آنها آموزش خواهد داد که روابط جنسی صحیح چیست و چه روابطی برای جنسیت آنان نادرست است.
این آموزش ها همچنین توانایی و تجربه جوانان را پرورش خواهد داد که آنها با آگاهی درباره انتخاب نوع رفتارشان فکر کنند و احساس مطمئن و شایسته ای درباره کنش های رفتاریشان داشته باشند.
این آموزه ها سلاحی خواهد بود تا آنها خود را در برابر سواستفاده های جنسی، بردگی جنسی، بارداری ناخواسته و آلودگی به ویروس ایدز حفاظت کنند.

کتاب رازهای جنسی و زناشویی از دو بخش مباحث عمومی و مباحث تخصصی تشکیل شده است .

مباحث عمومی کتاب شامل موارد زیر :
اهمیت سلامت جنسی از دیدگاه دین مبین اسلام - آموزش جنسی به کودکان و نوجوانان - مسائل جنسی دوران بلوغ - حقوق جنسی زوجین - سلامت جنسی - سلامت جنسی سالمندان - سلامت جنسی معلولان - انحرافات جنسی / آزار جنسی - خود ارضایی و استمناء

و مباحث تخصصی کتاب شامل موارد زیر میباشد :
آموزش سلامت جنسی - مقاربت و مباحث داخلی - انزال زودرس - سلامت جنسی زنان - ایدز و بیماری های مقاربتی - دیدگاه روانپزشکی نسبت به مشکلات جنسی - مشکلات میل جنسی - اختلالات نعوظ - روانشناسی روابط جنسی

این کتاب ارزشمند حاوی تمرین ها ، توصیه ها ، جدول ، ابزارها و تکنیک های مفید و موثر
و با ارزشی است که میتواند شما و همسرتان را به مراتب نیرومندتر کرده و روابطتان را برای
همیشه متحول سازد !
اگر شما به روابط زناشویی خودتان اهمیت میدهید ، ما خواندن رازهای جنسی و زناشویی
را به شما پیشنهاد میکنیم