اسرائیل دیگر قدرت برتر نظامی منطقه نیست

فصلی دیگر بر تاریخ بشر افزوده شد فصلی از نسل کشی و کشتار زنان و کودکان بی دفاع فصلی از جنایت و خیانت

فصلی دیگر بر تاریخ بشر افزوده شد! فصلی از نسل‌کشی و کشتار زنان و کودکان بی‌دفاع! فصلی از جنایت و خیانت!

سرانجام کابینه‌ی سفاک رژیم کودک‌کش صهیونیست، پس از ۲۲ روز هجوم بی‌وقفه به نوار غزه به ناممکن بودن دستیابی به اهداف نامشروعش از طریق حمله نظامی پی برد و رأی به آتش‌بس یک‌جانبه داد!

بی‌تردید این آتش‌بس حاکی از ضعف و ناتوانی رژیم نژادپرست صهیونیست است که علیرغم سکوت مجامع بین‌المللی و با وجود حمایت‌های سیاسی و مالی آمریکا، اروپا و برخی سران کشورهای منطقه نتوانست توفیقی در سرکوبی مقاومت مردم مسلمان غزه بدست آورد.

طولانی شدن زمان جنگ، بی‌تأثیر بودن حملات علیه حماس و ناتوانی ارتش صهیونیست در مقابله با حملات موشکی حماس، وسعت گرفتن تبلیغات علیه رژیم صهیونیستی در رسانه‌های دنیا، تحریم کالاهای شرکت‌های صهیونیستی، قطع روابط برخی کشورها با اسرائیل و پر هزینه شدن حمایت از رژیم صهیونیستی برای حامیان منطقه‌ای و جهانی این رژیم موجب شد تا این رژیم جعلی در اقدامی پیشگیرانه تن به آتش‌بس یکجانبه دهد تا بیش از این آبروی خود را به باد خشم و تمسخر جهانیان نداده و بهره‌برداری تبلیغاتی نیز این آتش‌بس بنماید و خود را خواستار صلح و آرامش نشان دهد!

اینک می‌توان ادعا کرد که «اسرائیل دیگر قدرت برتر نظامی منطقه نیست» چرا که در ۳۳ روز جنگ علیه حزب‌ا... لبنان و ۲۲ روز جنگ علیه حماس و با وجود استفاده از پیشرفته‌ترین سلاح‌ها و در چتر حمایت‌های بی‌دریغ آمریکا و اروپا نتوانست کمترین دستاوردی داشته باشد و به اذعان سردمداران فاسد و جنایتکار این رژیم نامشروع، این جنگ‌ها حاصلی جز شکست و خسران برای اسرائیل نداشته است.

امروز ابهت پوشالی رژیم اشغالگر صهیونیست فرو ریخته است و توان و قدرت نظامی و سیاسی ژاندارم آمریکا در منطقه زیر سؤال قرار دارد! مترسکی که از سال ۱۹۴۷ در منطقه افراشته شده و برخی سران اعراب منطقه از آن هراس داشته و دارند، امروز از هم پاشیده است و بازیچه گروه‌های مقاومت اسلامی و کودکان مسلمان فلسطینی می‌باشد.

به لطف پروردگار، مقاومت مردم با ایمان غزه و همت مسلمانان و احرار عالم در دفاع از فلسطین، هویت پلید و اهداف غیرانسانی رژیم جعلی صهیونیست را بیش از گذشته در دنیا بر ملا کرد و خون کودکان و زنان غزه موجب رسوایی و بدنامی حکام تل‌آویو شد.

و اما سکوت مجامع بین‌المللی مدعی حقوق بشر در قبال جنایات رژیم سفاک صهیونیستی موجب بی‌اعتباری آنان در افکار عمومی جهانیان شد و دوگانگی رفتار کشورهای اروپایی و آمریکا در برابر هولوکاست اخیر در غزه بر صفحات تاریخ ثبت می‌ماند تا مردم دنیا بتوانند ادعای دموکراسی خواهی و دفاع از حقوق بشر آمریکایی را به وضوح ببینند. در حالی‌که آمریکا به بهانه مقابله با تروریسم و از بین بردن سلاح‌های کشتار جمعی و احیای دموکراسی به افغانستان و عراق لشکرکشی کرد اما سردمداران کاخ سفید در مقابل نسل‌کشی در غزه و اوج ددمنشی متحد خود در استفاده از سلاح‌های غیر متعارف و ممنوع نظیر بمب‌های فسفری علیه مردم بی‌دفاع نوار غزه سکوت اختیار کردند و خواهان براندازی دولت قانونی و مردمی حماس شدند!

و ننگ باد بر سران آل سعود و ننگ باد بر حکام مصر و دیگر اعرابی که کمترین تحرکی از خود نشان ندادند و فرصت را از دست دادند تا همراه مردم آزادی‌خواه جهان از مسلمانان غزه حمایت کنند! ادعای قومیت‌گرایی و هم‌کیشی این خائنان دیگر پذیرفتنی نیست و بی‌شرمی آنها در همراهی با دشمن قسم‌خورده‌ی اسلام در اذهان مسلمانان حک شده است و تا ابد این لکه‌ی ننگ بر دامان ناپاک آنان خواهد ماند. ایکاش همانگونه که ادعا می‌‌کردند به آیات شریف قرآن باور داشتند که:

«یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ لاَ تَتَّخِذُواْ الْیَهُودَ وَالنَّصَارَی أَوْلِیَاء بَعْضُهُمْ أَوْلِیَاء بَعْضٍ وَمَن یَتَوَلَّهُم مِّنکُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ إِنَّ اللّهَ لاَ یَهْدِی الْقَوْمَ الظَّالِمِینَ» ۱

و ای کاش توجه داشتند که:

«وَلَن تَرْضَی عَنکَ الْیَهُودُ وَلاَ النَّصَارَی حَتَّی تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ قُلْ إِنَّ هُدَی اللّهِ هُوَ الْهُدَی وَلَئِنِ اتَّبَعْتَ أَهْوَاءهُم بَعْدَ الَّذِی جَاءکَ مِنَ الْعِلْمِ مَا لَکَ مِنَ اللّهِ مِن وَلِیٍّ وَلاَ نَصِیرٍ» ۲

و درود بر مردم سرافراز غزه و درود بر مجاهدان و رزمندگان مقاومت اسلامی در فلسطین که دشمن را خوار و زبون کرده و به زانو در آوردند. درود بر آزادگان زمین که از مردم مظلوم غزه حمایت کردند و درود بر مسؤولان شجاع و مردم قهرمان و جوانان پرشور ایران اسلامی که دلیرانه از مردم فلسطین حمایت کردند و نقش مؤثر و سرنوشت‌سازی در پیروزی بر رژیم اشغالگر قدس ایفا نمودند و با تأییدات پروردگار متعال ثابت کردند که وارثان زمین خواهند بود:

« وَنُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ» ۳

محمد مهدی پوینده

پی‌نوشت:

۱ـ ای کسانی که ایمان آورده‏اید یهود و نصاری را دوستان [خود] مگیرید [که] بعضی از آنان دوستان بعضی دیگرند و هر کس از شما آنها را به دوستی گیرد از آنان خواهد بود آری خدا گروه ستمگران را راه نمی‏نماید. (سوره مبارکه مائده، آیه ۵۱)

۲ـ و هرگز یهودیان و ترسایان از تو راضی نمی‏شوند مگر آنکه از کیش آنان پیروی کنی بگو در حقیقت تنها هدایت‏خداست که هدایت [واقعی] است و چنانچه پس از آن علمی که تو را حاصل شد باز از هوسهای آنان پیروی کنی در برابر خدا سرور و یاوری نخواهی داشت (سوره مبارکه بقره، آیه ۱۲۰)

۳ ـ و خواستیم بر کسانی که در آن سرزمین فرو دست‏شده بودند منت نهیم و آنان را پیشوایان [مردم] گردانیم و ایشان را وارث [زمین] کنیم. (سوره مبارکه قصص، آیه ۵)