پولیک چگونه کار میکند | نرم افزار پولیک چیست

پولیک چگونه کار میکند | پولیک یک اپلیکیشن برای کسب درآمد آنلاین می باشد. اگر به کسب و کارهای آنلاین علاقه مند هستید، نرم افزار پولیک می تواند برای شما جالب باشد. در ادامه درباره اپلیکیشن پولیک چیست و چگونه کار می کند توضیحاتی داده شده است.

اپلیکیشن پولیک که هزینه زیادی جهت تبلیغات رسانه ای خرج کرده است، در واقع یک اپلیکیشن کسب درآمد است که از طریق آن کاربران می توانند به کسب درآمد از طریق تماشای تبلیغات بپردازند و با معرفی کاربر به اپلیکیشن نیز کسب درآمد دیگری داشته باشند. در ادامه همراه باشید تا بررسی اپلیکیشن پولیک را تخصصی تر انجام دهیم.
اما پیش از هر چیز پولیک به فکر جیب خودش است ؛ در ابتدای ورود و ساخت حساب کاربری شما باید مبلغ ۳۹٫۹۰۰ تومان به عنوان حق عضویت سالانه را پرداخت کنید. پس از آن به تماشای تبلیغات بنشینید و مبلغ اندکی از تماشای هر تبلیغ دریافت کنید.

پولیک چقدر معتبر است ؟
آنطور که کاربران گفته اند، پولیک تبلیغات زیادی برای نمایش دارد اما مبلغ پرداختی برای تماشای تبلیغ می پردازد ؛ به گونه ای که اصلا صرف نمی کند. البته شایان ذکر است که همواره مبلغ ۱۰ هزار تومان به دلیل آنچه “فعال بودن حساب کاربری” عنوان شده، در کیف پول باقی می ماند. درآمد حاصل اعضای پولیک به عنوان اعتبار در کیف پول وجود دارد و آنطور که در بخش قوانین آمده است، “می تواند به صورت آنلاین توسط خود کاربر به یک یا چند شناسایی واریز و منتقل گردد.”

اما نکته مثبتی که شما را به خود جذب می کند، آنطور که در وب سایت رسمی این برنامه آمده است با فعالسازی آن می توان ضمن کسب درآمد از مزایایی خاص مانند یک سال بیمه حوادث و هزینه های غرامت و پزشکی به میزان ۱۰ میلیون تومان بهره مند شد.
کار با اپلیکیشن وابسته به زمان و مکان نیست و می توان هر جا و در هر زمان از آن استفاده کرد. سازندگان آن ادعا می کنند که هر فرد می تواند با استفاده از این برنامه هزینه های جاری خود را تامین کند؛ آنها می گویند “پولیک درآمد ماهانه شما را تضمین می کند.”

نحوه دانلود اپلیکیشن پولیک و کسب درآمد از آن
جهت دانلود پولیک می توانید با مراجعه به گوگل پلی نسخه اندروید و یا مارکت ایرانی سیب اپ برای دانلود نسخه ios دریافت کنید. پس از نصب اپلیکیشن، در ابتدا با صفحه ای مواجه می شوید که از شما، شماره تلفن همراه و تایید قوانین کار با اپلیکیشن را درخواست می کند.

در خصوص شیوه کسب درآمد در اپ پولیک باید اشاره کنیم که درآمد حاصل از مشاهده و بازکردن تبلیغات به صورت ماهیانه و در فروش محصولات و خدمات به صورت آنلاین، به کیف پول واریز می شود. به علاوه درآمد حاصل از به اشتراک گذاری اپلیکیشن (App Sharing) تنها بعد از نصب و فعال سازی اپلیکیشن توسط فرد دعوت شده به اعتبار کیف پول افزوده می شود.

بیمه حوادث رایگان برای کاربران پولیک
هر کاربر عضو، پس از پرداخت حق عضویت سالانه و تکمیل فرآیند ثبت نام، یک بیمه حوادث با تعهد بیش از ۲۰ میلیون تومان به صورت رایگان دریافت می کند. ارزش ریالی این بیمه که متعلق به شرکت بیمه رازی است، بیش از ۸۰ هزار تومان است.

سوالات متداول درباره پولیک Poulik
پولیک چیه؟ برنامه پولیک یک اپ کاربردیه کسب درآمد اینترنتیه که تو محیط کاربری آسون به شما کمک می کنه تا بتونید درآمد کسب کنید و از خدمات دیگه ای مثل بیمه و فروشگاه مجازی و باشگاه استفاده کنید.

منبع: دکتر سلام