SonyEricsson G۹۰۰ میراث برادر

این بدون شک پر امکانات ترین هوشمند سونی اریکسون است, محصولی که بسیاری از دوستداران این شرکت برای دسترسی به آن لحظه شماری می کنند G۹۰۰ دستگاهی ست که با آنکه در بسیاری از جنبه ها از رویه معمول سونی اریکسون فاصله گرفته است, ولی انتقادهای کوچکی نیز به آن وارد می باشد با ما در بررسی این هوشمند زیبا همراه شوید

این بدون شک پر امکانات ترین هوشمند سونی اریکسون است، محصولی که بسیاری از دوستداران این شرکت برای دسترسی به آن لحظه شماری می کنند. G۹۰۰ دستگاهی ست که با آنکه در بسیاری از جنبه ها از رویه معمول سونی اریکسون فاصله گرفته است، ولی انتقادهای کوچکی نیز به آن وارد می باشد. با ما در بررسی این هوشمند زیبا همراه شوید.

G۹۰۰ دومین عضو خانواده جدید سونی اریکسون می باشد و با در بر داشتن امکانات فراوان و پر و پیمانی چون سیستم عامل UIQ، دوربین پنج مگاپیکسلی و Wi-Fi ، آمده است تا دوباره موفقیت های این شرکت را در رده هوشمند ها تکرار کند. در رابطه با موقعیت و جایگاهی که شرکت بزرگی همچون سونی اریکسون در میان رقبا داشته و دارد همانگونه که پیشتر نیز در مطلب مربوط به G۷۰۰ به آن پرداختیم صحبت های فراوانی شده است اما آنچه در این میان از اهمیت بالایی برخوردار است تغییر رویه ای است که (حداقل ظاهرا) در نگرش این شرکت به بازار رخ داده است چرا که با بها دادن به محصولات سطح بالا (از لحاظ امکانات) از یک سو و پائین نگاه داشتن قیمت از سوئی دیگر سعی وافری شده است تا بخش دیگری از کاربران به سوی گوشی های هوشمند این شرکت جذب شوند، و ارائه محصولاتی چون G۷۰۰ و G۹۰۰ مهر تائیدی ست بر این نظریه و از این نیز جالب تر اینکه شرکتی که محصولات هوشمند آن را در یکی دو سال گذشته به راحتی می توان با انگشتان یک دست شمرد قصد دارد تا پایان سال ۲۰۰۸ حداقل تا شش عنوان دیگر را زیر نام سری G به بازار عرضه کند.

سینا پسران افشاریان