فیلتر دائمی تلگرام | برنامه سروش بجای تلگرام

فیلتر دائمی تلگرام | یک منبع آگاه خبر داد که اینستاگرام از فیلتر خارج خواهد شد، اما به علت وجود برنامه های پیام رسان داخلی، تلگرام به طور دائمی فیلتر خواهد شد. در ادامه به شرح این خبر و معرفی پیام رسان سروش می پردازیم.

یک منبع آگاه با اشاره به فیلترینگ ایجاد شده برای اینستاگرام و تلگرام و در پاسخ به این پرسش که فیلترینگ تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟ گفت: فیلترینگ شبکه اجتماعی اینستاگرام به دلیل وجود نداشتن نمونه مشابه داخلی، موقتی است و انتظار می رود تا محدودیت های ایجاد شده برای اینستاگرام تا چند هفته آینده از بین برود و اینستاگرام در وضعیت نرمال قرار بگیرد. البته فیلترینگ هوشمند برای این شبکه اجتماعی به صورت جدی دنبال و در نظر گرفته می شود.
اما مسئولان مجموعه تلگرام با مقامات ایرانی همکاری نکرده اند و مشکل در عبور از خطر قرمز ایران توسط یک پیام رسان بیگانه با تعداد زیاد کاربر ایرانی است. انتظار بر این است که پیام رسان تلگرام با وجود نمونه های داخلی مناسب و امن حتی نمونه های خارجی، به صورت دائمی فیلتر و از دسترس خارج شود. توصیه می کنیم مردم از شبکه های اجتماعی داخلی مانند سروش استفاده کنند.
در ادامه به معرفی پیام رسان ایرانی سروش می پردازیم:
پیام رسان سروش یک پیام رسان حرفه ای و قدرتمند است که توسط تیم برنامه نویس ایرانی توسعه داده شده است و تمامی سرور های آن داخل ایران قرار دارد.
سروش یک پیام رسان و یک کانال تعاملی محسوب می شود که در آن تمامی امکانات و ویژگی های یک پیام رسان حرفه ای و قدرتمند مانند: چت دو نفره و گروهی، تماس صوتی و کانال های تعاملی و... به چشم می خورد.
این اپلیکیشن بیشتر تمرکز و فعالیت خود را بر مبنای کانال های عمومی قرار داده است و نحوه ی فعالیت و همچنین طراحی آن با آنچه در سایر پیام رسان ها مشاهده کرده اید متفاوت است.

پیام رسان سروش، جایگزین ایرانی تلگرام
در پیام رسان سروش می توانید با دوستان و آشنایان خود به چت کردن بپردازید، کانال ها را دنبال کنید و...
امکاناتی که سروش برای کاربران خود توسعه داده است بسیار قدرتمند و حرفه ای است و چیزی از اپ های نمونه های خارجی آن کمتر ندارد.
با استفاده از این اپلیکیشن می توانید برای مدیران کانال ها نظرات، بازخورد ها و متن ها و فایل های خود را ارسال کنید و همچنین در مسابقات و نظرسنجی ها شرکت کنید تا لذتی متفاوت از یک پیام رسان ساخت ملی را تجربه کنید.
در کانال های عمومی می توانید به مدیران کانال ها بازخورد ارسال کنید، نظر خود را به محتوای منتشر شده بیان کنید و آن ها را لایک کنید، فایل های تصویری و صوتی خود را ارسال کنید.پیام رسان سروش، جایگزین ایرانی تلگرام
در قسمت چت های دونفره از ویژگی امکان تماس صوتی بهره مند خواهید شد و هرگونه پیامی را برای دوستان خود ارسال کنید و از استیکر های متنوع بهره مند شوید.
سروش که امروزه یکی از مهمترین پیام رسان های ایرانی به شمار می رود توسط شرکت توسعه فناوری رسانه سروش توسعه داده شده است و به صورت رایگان برای پلتفرم های اندرویدی و iOS قابل دریافت است که تا به امروز بیش از ۲۰۰ هزار کاربر فعال را از آن خود کرده است و چیزی حدود ۱۶ مگابایت از فضای دیوای شما را اشغال خواهد کرد.

ویژگی ها:
۱. چت و تماس صوتی
۲. استیکر های جذاب و متنوع
۳. بازنشر پست ها در همه شبکه های اجتماعی
۴. کانال های تعاملی

آخرین به روز رسانی پیام رسان سروش شامل تغییرات و موارد زیر است:
1.افزودن امکان (ابر من)، گفتگو با خود از طریق Navigation Bar
2. بهبود مکانیزم همگام سازی مخاطبین
3.ذخیره و بازگشت به آخرین موقعیت پس از خروج و ورود مجدد به صفحه گفتگو
4.امکان فوروارد فایل، عکس و فیلم قبل از دانلود
5.اضافه شدن پخش کننده ویدیو داخلی

منابع : ایلنا، پانوشت