استایلر چیست؟ | استایلر ال چی چیست؟

استایلر چیست؟ | استایلر به دو معناست، یکی به معنای یک شخص یا وسیله است که سبکی می دهد و حالتی را ایجاد می کند. در معنای دیگر، استایلر به وسیله ای الکتریکی می گویند که موها را حالت می دهد. در این مقاله به استایلر مو و استایلر ال جی اشاره شده است.

استایلر مو چیست ؟
استایلر به عنوان جدید ترین تکنولوژی در صنعت فر کردن مو بشمار می رود.
این دستگاه که با برق کار می کند تمام مشکلات گذشته شما را حل می کند و دیگر نیازی نیست برای فر کردن موهای خود راه های قدیمی را در پیش بگیرید.
بیگودی،سشوار و مواد شیمیایی آسیب رسان به پیاز سرتان را کنار بگذارید و آسان ترین،بهترین،راحت ترین،سریع ترین روش فر کردن مو را برگزینید.
استایلر با هدف ارتفاء و بهبود کیفیت سطح ابزارهای فر کننده مو به بازار آمده است و تا به امروز به عنوان بهترین گزینه برای فر کردن مو در کوتاه ترین زمان ممکن انتخاب شده است.

ال جی استایلر چیست ؟
ال جی استایلر (LG Styler)، یکی از دستگاه های لوازم خانگی نوآورانه ال جی و محصولی برای مراقبت از لباس است که به تازگی در بازار ایران نیز عرضه شده است.
یکی از جدیدترین و نوآورانه ترین لوازم خانگی ال جی یعنی Styler بعد از مدت ها انتظار در ایران عرضه شد. ال جی استایلر یک محصول مراقبت از لباس است که می تواند با سرعت و دقت بالایی حس تازگی را به لباس شما برگرداند. ال جی Styler از لوازم خانگی منحصربه فردی است که فاصله بین شستشوی لباس ها و ارسال آن ها به خشک شویی را به طرز چشم گیری کاهش می دهد. این محصول از همان فناوری TrueSteam استفاده می کند که در بسیاری از ماشین های لباسشویی ال جی به کار رفته است. این فناوری چروک های سطحی را به کمک بخار از بین می برد و نیاز به اتو کشیدن برای چروک های سطحی را از بین می برد.
ال جی Styler علاوه بر از بین بردن گرد و غبار، در بر طرف کردن معایبی که با چشم دیده نمی شوند نیز بسیار کارآمد عمل می کند. بخار داغی که درون محفظه به کار می رود 99.9 درصد از میکروب ها و باکتری هایی که در عمق لباس ها و اسباب بازی های نرم نفوذ کرده اند را از بین می برد. سازمان های معتبر آزمایش محصول، شامل بنیاد حساسیت بریتانیا (BAF) و موسسه تحقیق و آزمایش پوشاک کره (KATRI)، امکانات استریلیزاسیون بخار در ال جی Styler را مورد آزمایش قرار دادند و موثر بودن آن را تایید کردند.
برای استفاده از این سیستم، کافی است لباس خود را در این دستگاه آویزان کنید تا خودش همه کارها را انجام دهد. بخار منتشر شده از Styler عمیقا در لباس نفوذ می کند و با ملایمت جا رختی را تکان می دهد تا چروک ها باز شود و کاهش پیدا کند و به علاوه بوی بد لباس نیز از بین برود. این سیستم یک راه آسان برای تر و تمیز و مرتب بودن ظاهر لباس بین دفعات خشک شویی است که کمک می کند هر روز بهترین ظاهر خود را بدون دردسر برای دیگران به نمایش بگذارید و از نتایج این برخوردهای مثبت در زندگی تان لذت ببرید. دلایل محبوبیت روزافزون ال جی استایلر بسیار زیاد است. کاربری راحت و کاربردی بودنش باعث شد تا به عنوان یکی از لوازم خانگی ضروری به مشتریان سراسر دنیا معرفی شود. استایلر ترکیبی از سه فناوری اصلی در محصولات خانگی ال جی است: فناوری بخار در ماشین لباسشویی، فناوری کنترل دما در یخچال و فناوری پیشرفته کنترل جریان هوا. این فناوری ها راهکاری جدید و انقلابی برای مراقبت از لباس خلق کردند که نیازهای جدید مشتریان امروزی را برطرف می کند.
ویژگی های ظریفی در ال جی استایلر باعث محبوبیت آن شده است. قابلیت Easy Pants Crease Care چین و چروک شلوار را کاملا باز می کند و چروک های زانو، کمر و دیگر مناطقی که مشکل دارد را کاهش می دهد. علاوه بر این، ویژگی Moving Hanger Action به آرامی لباس ها را به طرفین تکان می دهد تا چروک ها را با بخار ملایم صاف کند. فناوری TrueSteam ال جی از بخار استفاده می کند تا لباس ها را با ملایمت بهداشتی و ضدعفونی کند و به طور همزمان بیش از 99 درصد از مواد حساسیت زا و باکتری ها را از بین ببرد. قابلیت از بین بردن بوی بد و نامطبوع نیز از طریق بخار دستگاه و ورقه های خوشبوکننده لباس ها را تر و تمیز و تازه نگه می دارد.