مایکل جکسون و فرزندانش

مایکل جکسون و صدای ماندگارش در ذهن همه دوستداران پاپ میدرخشد. مایکل جکسون به خاطر رنگین پوست بودنش، بیماری پوستی اش و تغییراتی که در چهره اش داد همواره سر تیتر خبرهای آمریکا بود. وی علاقه خاصی به کودکان داشت و در قصرش برای آنها شهر بازی ساخته بود به همین دلیل به اتهامات شدیدی مبنی بر کودک آزاری نیز متهم شد، این اتهامات تا آخر عمر گریبان این هنرمند مشهور را رها نساخت. وی خود سه فرزند داشت، در مورد آنها بیشتر بدانید.

مایکل جکسون، ستاره موسیقی پاپ، در ۲۵ ژوئن ۲۰۰۹ از دنیا رفت. او ۳ فرزند از خود بر جای گذاشت که در هنگام فوت او، سن زیادی نداشتند. اما حال هر کدام از آن ها ۲۲، ۲۱ و ۱۷ ساله شده اند و راه خود را در زندگی پیش گرفته اند. اگر دوست دارید در مورد فرزندان این ستاره بیشتر بدانید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

مادر آن ها چه کسی ست؟
پاریس و پرینس فرزندان مایکل جکسون و همسر قبلی اش دبی رو هستند. این دو همدیگر را در بیمارستان ملاقات کردند. دبی رو یک پرستار بود و مایکل او را زمانی که برای تغییر رنگ پوست اش به بیمارستان می رفت، ملاقات کرد. آن ها از سال ۱۹۹۶ تا ۱۹۹۹ با هم زندگی کردند. پس از جدایی از هم، مایکل حضانت فرزندان را به عهده گرفت. پاریس و پرینس در کالیفرنیا بزرگ شدند.

فرزند سوم مایکل از روش رحم جایگزین به دنیا آمد. در مورد مادر او هیچ اطلاعاتی در دست نیست، اما شایعات مبنی بر آن است که مادر او یک پرستار مکزیکی ست. مایکل برای این روش زایمان ۲۰۰۰۰$ پرداخت کرد. در زمان تولد بلنکت، نام مادر او در شناسنامه، خالی ماند.
پرینس جکسون

پرینس جکسون، اولین فرزند مایکل جکسون است که در ۱۳ فوریه ۱۹۹۷ به دنیا آمد. او نزد پدرش بزرگ شد. مایکل در مورد او می گوید: «من حضانت بزرگ کردن آن ها را به عهده گرفتم، چون مادرشان توان این کار را نداشت. من همیشه عاشق بچه بودم. قبل از به دنیا آمدن فرزندانم، عروسک دستم می گرفتم و تصور می کردم که آن فرزند من است. پرینس هدیه خدا به من است.»
او پس از یک سال رابطه پنهانی اش، در سال ۲۰۱۸ از نامزد خود رونمایی کرد. آن دو یکدیگر را در دانشگاه ملاقات کردند و با انتشار عکسی دو نفره در اینستاگرام خود، به رابطه خود مهر تایید زدند.

پرینس راه پدرش را در زمینه امور خیریه ادامه داد و یک موسسه خیره در لس آنجلس برای کودکان تاسیس کرد. او در این باره می گوید: «من مطمئنم که پدرم، از این که راه او را ادامه دادیم، روحش شاد می شود. پدرم ما را اینگونه بزرگ کرده، که به دیگران، به خصوص کودکان، کمک کنیم.»
پرینس به یاد پدرش مایکل، عکس او را روی پایش تتو کرد. این تتو، مایکل را با بال هایی در حال رقص نشان می دهد. پرینس در این باره می گوید: «این تصویر واقعا زیباست. من تصویر پدرم را روی تنم تتو کردم تا همیشه با من باشد.»
پاریس جکسون

پاریس جکسون، دومین فرزند و تنها دختر مایکل جکسون، متولد ۳ آپریل ۱۹۹۸ می باشد. او مدل، خواننده و بازیگر است که از سن ۱۸ سالگی کار خود را به صورت حرفه ای آغاز کرده است. نام او در کنار بهترین مدل های جهان از جمله هیلی بالدوین و خواهران حدید قرار دارد.
مایکل جکسون در مورد روز تولد او می گوید: «زمانی که پاریس به دنیا آمد، من او را از بغل مادرش گرفتم و به سمت خانه دویدم. من شوخی نمی کنم، من او را به دور یک حوله پیچیدم و دویدم. به نظر من او مشکل خاصی نداشت. حتی مادرش هم گفت که او حالش خوب است، از این رو خواستم که هر چه سریع تر او را به خانه ببرم.»
پاریس پس از مرگ پدرش تصمیم گرفت که برای اطمینان از این که مایکل جکسون پدر اوست، آزمایش دهد، اما وکیل مایکل مانع او شد و گفت: «مایکل همیشه ادعا می کرد که پدر توست، من هم به حرف او ایمان دارم.»
پاریس در طول این سالها، بیش از دیگر برادرانش مورد توجه دوربین خبرنگاران بود. او اعتراف کرد که در سن ۱۴ سالگی مورد تجاوز قرار گرفته است. او بار ها در مورد مشکلاتی که با افسردگی و اعتیادش دست و پنحه نرم می کرد، صحبت کرده: «من در سن ۱۳ تا ۱۵ سالگی کار هایی کردم که هیچکدام از هم سن و سالانم انجام نمی دادند. من خیلی زود بزرگ شدم و به نظرم آنقدر ها که باید خوب نبودم.»

شایعاتی در روز شنبه مبنی بر این که پاریس خودکشی کرده، منتشر شد. طبق گزارشات او در ساعت ۷:۳۰ صبح در خانه اش در لس آنجلس خودکشی کرد و راهی بیمارستان شد. اطلاعات دقیقی از این اتفاق در دست نیست، اما او خودش اعتراف کرده که چندین بار خودکشی کرده، اما هیچکدام موفقیت آمیز نبود.
پاریس چند هفته پیش در صفحه توییتر خود نوشت: «تمام اعضای خانواده من در عذاب اند و من سعی می کنم که از آن ها محافظت کنم، اما خودم دیگر کم آورده ام.»
بلنکت جکسون

بلنکت جکسون در ۲۱ فوریه ۲۰۰۲ به دنیا آمد. مایکل جکسون هنگام تولد او اعلام کرد که دوست دارد نام مادرش پنهان بماند. او گفت: «بلنکت مادرش را ندیده است و به نظر من این موضوع مهمی نیست. در این جهان کودکان زیادی بی مادر بزرگ می شوند و مشکل خاصی هم برایشان بوجود نمی آید.
بلنکت، برخلاف دیگر اعضای خانواده اش، ترجیح داد که زندگی خصوصی خودش را حفظ کند. از این رو او یک اسم مستعار با نام «پسر نامرئی» برای خود انتخاب کرد و در خفا و آرامش به زندگی خود ادامه داد.
مایکل جکسون، ستاره موسیقی پاپ، در ۲۵ ژوئن ۲۰۰۹ از دنیا رفت. او ۳ فرزند از خود بر جای گذاشت که در هنگام فوت او، سن زیادی نداشتند. اما حال هر کدام از آن ها ۲۲، ۲۱ و ۱۷ ساله شده اند و راه خود را در زندگی پیش گرفته اند. اگر دوست دارید در مورد فرزندان این ستاره بیشتر بدانید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.اولین بار بلنکت زمانی تیتر مجلات شد که مایکل او را پس از تولدش از پنجره آویزان کرد. جمعیت زیادی پایین خانه مایکل ایستاده بودند تا فرزند او را ببینند، از این رو مایکل بلنکت را، در حالی که صورت اش با پتویی پوشیده شده بود، از پنجره خانه اش آویزان کرد که باعث شوکه رسانه ها و مردم شد.

زمانی که مایکل از دنیا رفت، بلنکت تنها ۷ سال داشت. او پس از مرگ پدرش، دوران سختی را پشت سر گذاشت، حتی مجبور شد که به علت روحیه خراب اش، برای مدتی در بیمارستان بستری شود. او واقعا از مرگ پدرش آسیب دید. پس از آن، او توسط مادربزرگ اش بزرگ شد و برخلاف خواهر و برادرانش، زندگی آرامی را از سر گرفت. او در یک مدرسه خصوصی درس خواند، فوتبال بازی می کرد و باقی زمان هایش را با دوستانش می گذراند.
بلنکت بعد ها نام خود را به بیگی تغییر داد. او همیشه پدرش را به علت این که چنین نامی برایش انتخاب کرده، سرزنش می کرد. او در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۸ اعلام کرد که دوست دارد مانند پدرش یک موزیسین معروف شود.
ارثیه آنها چقدر است؟

مایکل برای فرزندانش ۱ میلیارد دلار سرمایه به ارث گذاشته است. این مبلغ میان آن ها در ۳ دوره تقسیم می شود. آن ها زمانی که به سن ۳۰ سالگی برسند، یک سوم این مبلغ، زمانی که ۳۵ سالگی شوند، دو سوم و باقی را در ۴۰ سالگی دریافت می کنند. مطمئنا آنقدر سرمایه از پدرشان برای آن ها به ارث رسیده که می توانند تا آخر عمر در ثروت زندگی کنند.