لوح تقدیر روز مهندس | لوگوی روز مهندس

لوح تقدیر روز مهندس | به مناسبت ولادت خواجه نصیرالدین طوسی، چند متن لوح تقدیر روز مهندس در ادامه آورده ایم که می توانید در کارت پستالی که برای روز مهندس تهیه کرده اید و بهمراه لوگو روز مهندس از آنها استفاده کنید.

من لوح تقدیر روز مهندس شماره یک
لیس للانسان الا ما سعی

مهندس سختکوش، جناب آقای / سرکار خانم ...................................
مهندسان نقشی اساسی در توسعه ی فناوری وایجاد توانمندی های عمرانی کشور داشته و یکی از بهترین پیامدهای اقتصادی آن اشتغال زایی در کشور است که علاوه بر تسریع در رشد اقتصادی، آثار اجتماعی مناسبی را برای جامعه به ارمغان می آورند.
از اینکه با اتکال به قادر متعال، با عنایت به تعهد و انضباط کاری، اخلاق مداری، قانون گرایی و سخت کوشی همگام و همسو با برنامه ریزی منسجم و دقیق و با تکیه بر توانمندی، خلاقیت و نوآوری علمی و پویایی ایرانی در جهت پیشرفت اهداف شرکت و توسعه ی پایدار، مجدانه تلاش می ورزید؛ صمیمانه تشکر نموده و به پاس سپاس از تلاش های بی شایبه ی جناب عالی، این لوح تقدیر تقدیم حضورتان می گردد.
با امید به اینکه، در پرتو الطاف بیکران الهی، با همت و حمیت جناب عالی ، همراه و همنوا با جهش علمی - عملی مسیر پیشرفت و توسعه ی کشور فراهم گردد.
همتی کن این جهان را بازساز با نگاهی نو جهانی نو بساز

من لوح تقدیر روز مهندس شماره دو
ناب آقای مهندس………
مدیر کل محترم راه و ترابری استان ……
با ســــــــــــــلام

اندیشـــــــــه و تلاش خدمتگــــــــــزاران صدیق عمـــــــــران و آبادانــــی ایران اسلامی هیچ گاه از یاد نخواهد رفت . بدینوسیله با اهـــداء این لوح ، از تلاش و زحمــات مستمر حضرتعالی در اجرای پروژه بزرگ روکش آسفالت محـــور ………..در محدوده شهر …….که موجبات تسهیل در عبور و مرور ، ارتقــاء ایمنی تــردد ، رضایت شهروندان و در نهایت رضایت خداوند سبحان را به همراه داشته است تقدیر و تشکر می گردد.
از خــــــــــــــــــداونــــد متعــال برایتــــــــــــان ســـــــلامتی، بهــروزی و توفیـــــــق استمـــــــــرار خدمتگذاری را مسئلــــــــت دارم.
مهندسان بی شک آفرینندگان دنیای مدرن و تکنولوژی امروزند ...

من لوح تقدیر روز مهندس شماره سه
همکار گرامی سرکار خانم
مهندس ..............................
باسلام
احتراماً فرا رسیدن پنجم اسفند ماه روز بزرگداشت مهندسی را به شما تبریک و تهنیت عرض نموده ،امید است در سایه الطاف الهی در انجام وظیفه و خدمت به هموطنان موفق و مؤید باشید.