سمپاشی منازل و اماکن عمومی تضمینی

سمپاشی منازل و اماکن عمومی تضمینی
سمپاشی منازل و اماکن عمومی تضمینی
09179208486 - 09120326369 شرکت سمپاشی تضمینی آریا با 15 سال سابقه ی کاری مفید علمی و عملی و به کارگیری کادری مجرب از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر (دکترای پزشکی عمومی ،مهندسی بهداشت محیط ، مهندسی کشاورزی ، دکترای حشره شناسی و کارشناس سم شناسی ) جملگی می کوشیم تا با استفاده از علم و فن آوری روز و سموم بدون خطر زندگی آرام و سالم را به شما هم وطنان عزیز هدیه کنیم.

اعمال شیوه های غیرعلمی توسط افرادغیرمتخصص در سمپاشی علاوه برعدم تاثیرمطلوب درمبارزه باحشرات سبب آلودگی محیط زندگی افرادشده وراه رابرای بروزانواع سرطان وبیماریهای مختلف بازمیکند.

متخصصان این شرکت بابهره گیری از دانش خود درخصوص سم شناسی و بیولوژی حشرات ونحوه اثرآفات بهداشتی برسلامت افراد با اولین تماس جهت رفع مشکل شمادرکنارشما خواهند بود.

نظر به اینکه برای پیشگیری ازانتقال بیماری ها لزوما می باید با ناقلین آنها مبارزه شود، بنابراین اصولا لازم است که اکولوژی و عادات ناقلین دقیقا مورد بررسی قرارگیرند تا بهترین روش مبارزه با آنها انتخاب شده و به طور موثر اعمال گردد. یک کارشناس بهداشت یا دفع آفات محیط اطلاعاتی درزمینه زیست شناسی، اکولوژی، وفور فصلی و محل نشو و نمای حشرات فراهم می آورد . باچنین اطلاعاتی است که یک کارشناس بهداشت محیط قادر است مناسبترین روشهای مبارزه باناقل وهمچنین نحوه ارزشیابی عملیات کنترل را پیشنهاد کند.
سمپاشی تضمینی و تخصصی سوسک ریز:
سوسکهای ریز که معمولا در آشپزخانه ها ی منازل . رستورانها و یا اغذیه فروشیها یافت شده و سوسک آلمانی نامیده می شود مانند سایر سوسریها به آلودگی راه آبها و فاضلابها مربوط نشده و در آن محل تکثیر نمی شود البته مکانهای مرطوب و گرم را برای تولید مثل و تخم گذاری می پسندد مانند پشت آبگرمکن اجاق گاز موتور یخچال و داخل کابینت هاخصوصا زیر سینک ظرفشویی که در این مکانها به وفور یافت می شوند . این سوسک که در اصل سوسک آسیایی بوده و از کشورهای شرق آسیا خصوصا کشور چین و در جعبه های وسایل خانگی به ایران وارد شده و با کارتنهای آلوده به منازل ما وارد میشود و یا به اغذیه فروشیها و رستورانها با جعبه های نوشابه و یا مواد اولیه که از کارخانه های آلوده به این سوسک آورده میشود وارد شده و درمکان ها و یا دستگاههای آلوده به چربی بسرعت رشد و تکثیر میکند .
خدمات ما شامل:
سمپاشی تضمینی و تخصصی ساس تختخواب
سمپاشی تضمینی و تخصصی سوسک حمام
سمپاشی تضمینی و تخصصی موریانه
سمپاشی تضمینی و تخصصی مورچه
سمپاشی تضمینی و تخصصی پشه
سمپاشی تضمینی و تخصصی کک
سمپاشی تضمینی و تخصصی شپش
سمپاشی تضمینی و تخصصی موش
با مدیریت: خانم دکتر مسرور

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸ : ۳۸ : ۰۹ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.