سایت درج آگهی رایگان

سایت درج آگهی رایگان
سایت درج آگهی رایگان
سایت درج آگهی رایگان با امکانات سایت دیوار و شیپور به آدرس http://sellfree.ir (رایگان بفروش) افتتاح شد. در این وب سایت امکانات سایت های آگهی نظیر دیوار برای درج آگهی رایگان و ویژه و همچنین سایت های خرید و فروش نظیر شیپور برای خرید و فروش کالا و خدمات همزمان وجود دارد.

این وب سایت توسط شرکت دارکوب با 15 سال سابقه در زمینه طراحی و برنامه نویسی، سئو و بهینه سازی وب سایت طراحی گردیده است و برای موتورهای جستجو به گونه ای طراحی گردیده است که صفحات این وب سایت سریعا در موتورهای جستجو ایندکس می گردد.

از قابلیت های این وب سایت

درج آگهی رایگان

درج آگهی ویژه

به روز رسانی رایگان آگهی

امکان فروش کالا و خدمات شما به صورت آنلاین

صفحه اختصاصی مربوط به هر آگهی دهنده

نمایش لیست آگهی ها و رتبه بندی مربوط به هر آگهی دهنده

راه اندازی فروشگاه اینترنتی به صورت رایگان

سیستم فیلتر آیتم ها تا سطح محلهبا استفاده از این وب سایت می توانید به صورت رایگان فروشگاه اینترنتی داشته باشید. برای داشتن فروشگاه اینترنتی با استفاده از این وب سایت تنها کافی است با شماره های موجود در این وب سایت تماس حاصل فرمایید.

همچنین با استفاده از مقالات آموزشی موجود در این وب سایت برای افزایش بازدید آگهی و با استفاده از روش های سئو و بهینه سازی که در آموزش های آن آمده می توانید بازدید آگهی خود را بهبود ببخشید.

در این وب سایت برای هر آگهی دهنده یک صفحه اختصاصی در نظر گرفته شده تا در صورت نیاز امکان ارائه صفحه مربوطه به سایر افراد وجود داشته باشد.

همچنین قابلیتی در این وب سایت برای رتبه دادن به هر آگهی دهنده در نظر گرفته شده تا سایر کاربران بتوانند به هر آگهی دهنده رای دهند.

همچنین در این وب سایت سیستم ثبت نظر برای تبلیغ در نظر گرفته شده است تا سایر کاربران بتوانند بر روی کالا و یا خدمات مورد نظر نظر بگذارند و همچنین به کالا و خدمت مورد نظر رای دهند.

امکان به اشتراک گذاری آگهی در شبکه های اجتماعی نیز در این وب سایت تعبیه گردیده است.

هر آگهی شامل یک عکس، عنوان، توضیحات مختصر، توضیحات کامل، تاریخ درج، تاریخ به روز رسانی، اطلاعات تماس می باشد.

برای هر آگهی قابلیت درج تگ نیز در نظر گرفته شده تا بتوان آگهی های مشابه را در یک بخش مشاهده نمود.

همچنین این وب سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد.

ثبت نام در این وب سایت درج آگهی رایگان بسیار ساده می باشد و برای عضویت کافی است ایمیل خود را درج نموده و سپس با مراجعه به ایمیل خود ایمیل خود را تایید نمایید.

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۹ : ۳۵ : ۱۵ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.