قیمت دستگاه آندوسکوپی صنعتی

قیمت دستگاه آندوسکوپی صنعتی
قیمت دستگاه آندوسکوپی صنعتی
دستگاه آندوسکوپی صنعتی به عنوان یکی از دوربین ها و تجهیزات بازرسی، امکان بازدید داخلی تجهیزات، تاسیسات و ماشین آلات را فراهم می کند. آندوسکوپی صنعتی دارای قابلیت فیلم برداری و عکس برداری و بزرگنمایی تا چندین برابر میباشد. آندوسکوپی صنعتی این امکان را به کاربران میدهد تا وضعیت دستگاه و عیوب آن را شناسایی کنند تا از خسارت های مالی و حوادث بعد از آن جلوگیری گردد.
از دیگر ویژگی های آندوسکوپی های صنعتی قابلیت تامین نور کافی و قابلیت چرخش دوربین می باشد که باعث شده تا آندوسکوپی صنعتی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاهی، نیروگاهی، مکانیکی، مخازن CNG، ماشین آلات و موتورها از جمله موتور دیزل و غیره کاربرد گسترده ای داشته باشد.

مرجع تجهیزات ابزاردقیق ایران با ارائه تنوع گسترده ای از انواع دستگاه های آندوسکوپی صنعتی از برندهای GeneralTools و Test Vision امکان مقایسه این محصولات را در سایت www.instrucenter.com فراهم آورده است.

برخی از دستگاه های آندوسکوپی صنعتی موجود در سایت Instrucenter.com:

آندوسکوپی صنعتی ساخت جنرال تولز امریکا:
ویدئو بروسکوپ مدل DCS665-ART-1m با پراب چرخشی 5.5mm و طول یک متر
ویدئو بروسکوپ مدل DCS665-ART-2m با پراب چرخشی 5.5mm و طول دو متر
ویدئو بروسکوپ مدل DCS660-20m با پراب 20m و قطر 10mm
ویدئو بروسکوپ مدل DCS665 با قابلیت ضبط و پراب 5.5mm
ویدئو بروسکوپ مدل DCS660A با قابلیت ضبط و پراب 8mm
ویدئو بروسکوپ وایرلس پراب سرخود مدل DCS700W

دستگاه های آندوسکویپ صنعتی برند ویژن:
ویدئو بروسکوپ مدل VBS 200 با قابلیت ثبت عکس و فیلم
ویدئو بروسکوپ USB مدل VBS 100
ويدئو بروسكوپ ويژن مدل VBS50-7m

www.InstruCenter.com مرجع تخصصی و بزرگترین فروشگاه اینترنتی تجهیزات ابزاردقیق و هیدرولیک در ایران می باشد که توانسته با تامین مستقیم و بدون واسطه، به ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش بپردازد.
داشتن نیروهای متخصص در زمینه های ابزاردقیق و هیدرولیک، مشاوره فنی رایگان برای انتخاب بهترین تجهیز با بهترین برند و نازلترین قیمت، پیگیری سفارش از ابتدا تا پس از رسیدن به محل مشتری، داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش بسیاری از محصولات، و غیره از مواردی است که اینستروسنتر را منحصر به فرد کرده است.
برای مشاهده قیمت و اطلاعات فنی محصولات به سایت ما به آدرس www.instrucenter.com و یا www.100120.ir مراجعه فرمایید.

لینک خرید دستگاه های آندوسکوپی صنعتی:
https://instrucenter.com/fa/video-borescope

کلمات کلیدی:
فروش بروسکوپ,قیمت بروسکوپ,قیمت ویدئو بروسکوپ,قیمت دستگاه آندوسکوپی صنعتی,دوربین آندوسکوپی صنعتی,فروش دوربین آندوسکوپ صنعتی,خرید آندوسکوپی صنعتی,فروش آندوسکوپی صنعتی,خرید اینترنتی آندوسکوپی صنعتی,فروش اینترنتی آندوسکوپی صنعتی,انواع آندوسکوپی صنعتی,کاربرد آندوسکوپی صنعتی

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۲ : ۳۹ : ۱۱ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.