تامین ولو های نماینده BECK, BLASTLIN , EXTECH

تامین ولو های نماینده BECK, BLASTLIN , EXTECH
تامین ولو های نماینده BECK, BLASTLIN , EXTECH
BLASTLINE INDIA PVT ولو , BECK


EXTECH


شرکت BLASTLINE INDIA PVT Ltd رهبر اذعان شده در تامین سیستم های آماده سازی سطح، محافظ پوشش و صنعت کنترل است. BLASTLINE INDIA PVT بیش از یک دهه قبل تاسیس شده است، این شرکت به یک کنگلومرا متشکل از کارخانه ها، تاسیسات تحقیق و توسعه در داخل کشور یک مرکز آموزش پیشرفته برای کنترل کیفیت صنعتی و یک شبکه وسیع از شعب و نمایندگی مجتمع تبدیل شده است.

شرکت Blastline India

Blasting
Abrasive

به نیازهای محافظتی مشتریان عمده در سراسر کشور نظیر کارخانه های کشتیرانی، شرکت های پتروشیمی، پالایشگاه های نفت و گاز طبیعی، پیمانکاران خط لوله، برج های باد، ریل های راه آهن، ساختمان های پیش ساخته و فولاد های ساختمانی پاسخ میدهد.


Painting
Safety
Inspection Instruments
Scaffolding

Beck
شرکت Beck تولید کننده اننواع سنسور است . Beck در اواسط دهه 1970، بک بازارهای جدیدی را توسعه داد و پایگاه مشتریان خود را با افزودن مناطق کاربردی متعدد صنعتی گسترش داد. در سال 1985، بک یک سوپاپ دیفرانسیل فشار برای نظارت بر فن در وسایل گرمایش گاز ارائه کرد.
محصولات Beck
Pressure Switches
Pressure Transmitters

شركت اطلس پارسیان عامل فروش شرکت BECK محصولات خود را به بهترین قیمت و در کمترین زمان ممکن به شما ارائه می نماید. برای ارسال قطعات BECK درخواست خود از طریق آدرس رایانامه زیرارسال فرمائید . همچنین در صورت نیاز به جزئیات بیشتر در ارتباط با قطعات BECK کارشناسان این شرکت آماده پاسخگوئی به شما گرامیان می باشد .

اطلاعات تماس آگهی

۰۰۹۸۳۱۳۲۶۵۵۰۴۵

معین

ایران ، استان تهران، تهران

پیام پلیس فتا:

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


پیام آفتاب:

«آفتاب» هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعهٔ راهنمای خرید امن آسوده‌تر معامله کنید.