تامین قطعات نماینده Buchi و DRANETZ

تامین قطعات نماینده Buchi و DRANETZ
تامین قطعات نماینده Buchi و DRANETZ
BÜCHI Labortechnik AG

برای 80 سال BUCHI ارائه‌دهنده پیشگام راه‌کارهایی درزمینهٔ فناوری آزمایشگاهی برای تحقیق و توسعه، کنترل کیفیت و تولید در سراسر جهان است.
ما در خدمت طیف وسیعی از صنایع مانند داروسازی، مواد شیمیایی، مواد غذایی و نوشیدنی، خوراک، تجزیه‌وتحلیل محیط‌زیست هستیم.

راه‌کارهایی برای کاربردهای متعدد
راه‌کارهای ما برای آزمایشگاه، تبخیر موازی و صنعتی، خشک‌کردن اسپری، نقطه ذوب، کروماتوگرافی مقدماتی، استخراج، تقطیر و هضم و طیف‌سنجی مادون‌قرمز نزدیک، بالاترین نیازهای مشتریان ما در سراسر جهان را برآورده می‌کند.
پیام‌های اصلی به مشتریان ما
«کیفیت در دستان شما» اصل هدایت‌کننده‌ای است که فلسفه و اقدامات ما را شکل می‌دهد. این ما را به چالش درزمینهٔ ارائه خدمات برجسته‌ای می‌طلبد که دقیقه مطابق با نیازهای مشتریان ما است و ارزش‌افزوده مشخصی را ارائه می‌دهد.

نزدیکی به مشتریان
شبکه ما در سراسر جهان از 16 شرکت تابعه و مراکز پشتیبانی و همچنین بیش از 70 شریک توزیع مجرب، نزدیکی به شما در هرکجا که باشید را تضمین می‌کند.


DRANETZ

شرکت Dranetz با بیش از 50 سال تجربه درخشان، ارائه دهنده در راه حل های هوشمند برای نظارت بر تجهیزات برق و کیفیت انرژی و قدرت بوده است. Dranetz با بیش از 100،000 مشتری در سراسر جهان، راه حل های مقیاس پذیر و مجموعه ای کامل از خدمات شامل پشتیبانی شخصی قبل و بعد از فروش، سمینارهای کیفیت قدرت آموزشی، مشاوره، سفارشی سازی و کمک در محل. را فراهم می کند.Power Quality Products
Power Quality Analyzers
Dranetz HDPQ Power Quality Packages
Power Quality Software
Dranetz Accessories
Dranetz Books
Legacy & Discontinued Products

ELETTA INVEST AB
شرکت Eletta Invest AB در دو بخش اندازه گیری و کنترل و تمیز کردن آب فعال است. در مجموع، این دو بخش Eletta Invest دارای امکانات تولید، دفاتر و انبارهای مستقر در سوئد، سوئیس، آلمان، چین، هند و ایالات متحده آمریکا ودر قاره آسیا هستند.
محصولات ELETTA INVEST AB به شرح زیراست:
Configure
M3-series
D-series
S-series
S0-series
V-series
TIVG-series
SP-G
SP-GA
EF-G
PR1

اطلاعات تماس آگهی

دوره نمایش آگهی در تاریخ شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۸ : ۰۴ : ۱۵ به پایان رسیده و اطلاعات تماس آن قابل نمایش نیست.