آفتاب

گچبری دور لوستر و دور لامپ + مدلهای شیک



گچبری دور لوستر که به همراه گچبری سقف توسط گچکار ماهر انجام می شود، نقش بسیار موثری در تزئین سقف منزل و دفتر کار دارد. پس از انتخاب دکوراسیون منزل خود، با توجه به متنوع بودن مدل های گچبری دور لامپ به راحتی می توانید شیک ترین طرح گچبری دور لوستر را انتخاب نمایید.

مجموعه هنر ایرانی در زمینه ی گچبری سقف پذیرایی و اتاق خواب، آشپزخانه، گچبری دور لوستر و لامپ در طرح های مختلف با توجه به سلیقه ی مشتری، خدمات ارائه می دهد که البته از مزیت استفاده از خدمات این مجموعه قیمت مناسب، هنرمندان با استعداد، نمونه کارهای گچ بری متنوع می باشد.

جهت مشاوره در زمینه اجرا انواع گچبری با ما تماس بگیرید: 09199199940 


گچبری دور لوستر

گچبری دور لوستر کار شیک و زیبایی می باشد که تنوع بالایی هم دارد و اکثر افراد برای تغییر دیزاین از آن استفاده می کنند علاوه بر خانه در مکان هایی مثل رستوران، مرکز خرید ها و… استفاده می شود. گچبری دور لوستر به مساحت و میزان ارتفاع سقف شما بستگی دارد و باید طرحی مناسب با آن اندازه طراحی شود. یکی از مزایای مهم گچبری دور لوستر این است که سیم های اضافی لامپ و یا لوستر را زیر خود پنهان می کند. مشاهده مدلهای گچبری دور لوستر

گچبری دور لوستر چون به صورت گرد باید انجام شود کار هر فردی نیست و شما اگر می خواهید گچبری تان به صورت گچبری دستی انجام شود کارتان در انتخاب گچکار سخت تر می شود لازم است بدانید گچبری دستی زیبایی و ظرافت خیلی بیشتری نسبت به گچ های پیش ساخته دارد.

جهت مشاوره در زمینه اجرا انواع گچبری با ما تماس بگیرید: 09199199940 

کاربرد گچبری دور لوستر چیست؟

گچبری دور لوستر، سقف منزل شما را از حالت یکنواختی خارج می کند. در بسیاری از مواقع حتی به کارگیری یک مدل شیک دور لامپ می تواند در تزیین سقف بسیار کارساز باشد. گچبری دور لوستر، قابل اجرا برای همه ی بخش های منزل است. از پذیرایی گرفته تا آشپزخانه، مدل های مختلفی برای گچ بری دور لامپ پیشنهاد شده است.

در صورتیکه سقف دارای طرح گچبری پیچیده ای باشد، معمولا توصیه می شود مدل ساده تری برای گچ بری اطراف لامپ انتخاب شود. در این صورت زیبایی طرح پیچیده بیشتر نمایان خواهد بود. شایان ذکر است که در حال حاضر گچبری دور لامپی از جمله مهمترین و پرطرفدارترین خدمات گچبری دستی است که نه تنها در منازل بلکه در بسیاری از ساختمان های اداری انجام می شود.


انواع گچبری دور لوستر

گچبری دور لوستر دارای مدلهای مختلفی است که می توان به این موارد اشاره نمود:

 1. گچبری نقش برجسته: این نوع گچبری دارای سه بعدی محدب و یک قسمت مرکزی صاف است.

 2. گچبری رنگ شده با دور لوستر رنگ شده: این نوع گچکاری برای سطح های رنگ شده و سنتی مناسب است که طرح آنتیک و قدیمی را تشکیل می دهد.

 1. گچبری گلدار: این گچبری دارای یک نیم دایره با اشکال فانتزی و گل یا هر شکل در هم تنیده است.

 1. گچبری پانو: این گچبری به شکل یه تصویر قاب گرفته شده است که اکثر برای فضا های کوچک قابل استفاده است.

 1. گچبری تاج گل: این گچبری کاملا ظریف است که گل ها، شاخه ها، برگ ها را به صورت در هم تنیده و کاملا ظریف در می آورد

 2. گچبری مشبک: این گچبری به صورت خطوط متقاطع در کل سقف یا تنها در یک قسمت انجام می شود.

 3. گچبری نخودفرنگی: این گچبری داری تعداد بالایی گویی است به همین دلیل به آن گچبری نخود فرنگی می گویند.



گچبری دور لامپ

گچ بری دور لامپ ساده تر از گچبری دور لوستر می باشد و هزینه اجرای آن هم ارزان تر است. امروزه از گچبری دور لامپ استفاده کمتری می شود و اکثر افراد گچبری دور لوستر را انتخاب می کنند و لوستر ساده تری خریداری می کنند تا باعث شلوغی بیش از حد نشود. این طرح های را می توان نشانه ای از گچبری مدرن و جدید دانست.

گچ بری دور لامپ یک هنر دستی بسیار سخت و دشوار بوده و هر فردی توانایی انجام آن را ندارد. در حقیقت مهمترین فاکتوری که در هنگام انتخاب انواع گچ بری دور لامپ و لوستر باید به آن توجه کنید، انتخاب یک فرد حرفه‌ای و با تجربه برای اجرای گچبری برای منزلتان است.

جهت مشاوره در زمینه اجرا انواع گچبری با ما تماس بگیرید: 09199199940 

مدل های دور لامپی سقف جدید

با استفاده از گچ بری اطراف لامپ نه تنها زیبایی خیره کننده ای ایجاد خواهد شد، بلکه هر گونه نواقص و ایراد موجود به علت سیم کشی در اطراف لامپ، قابل پوشش است. گچبری دور لامپ پذیرایی یکی از المان هایی است که ظاهری جذاب برای ساختمان شما فراهم می آورد. یکی از زیباترین مدل های دور لامپی جدید، مدل گچبری حصیری دور لامپ است که طرح گچبری حصیری دور لامپ از جمله طرح های گچبری کلاسیک می باشد که میتواند فضای رمانتیک در منزل شما ایجاد کند. مدل های مختلفی برای گچبری حصیری موجود است. این طرح ها زمانی می تواند کارساز باشد که دکوراسیون منزل و اثاثیه آن به گونه ای متناسب انتخاب شود.

طرح گچبری حصیری دور لامپ

طرح گچبری حصیری دور لامپ از جمله طرح های گچبری کلاسیک می باشد که میتواند فضای رمانتیک در منزل شما ایجاد کند. مدل های مختلفی برای گچبری حصیری موجود است. این طرح ها زمانی می تواند کارساز باشد که دکوراسیون منزل و اثاثیه آن به گونه ای متناسب انتخاب شود.

گچبری دور لامپ پذیرایی

گچ بری دور لامپ یکی از شکیل ترین و محبوب ترین خدمات حوزه گچ کاری است که به خوبی، می‌تواند سلیقه های مختلف را تحت پوشش قرار داد. با توجه به طرح ها و رنگ های مختلفی که می‌توان در تولید این نوع گچ بری به کار گرفت به عنوان یک عضو جدایی ناپذیر برای دکوراسیون خانه ها با معماری خاص به حساب می آید. با قرار دادن لامپ و انتخاب زیباترین طرح گچبری دور لامپ پذیرایی می توانید زیبایی خاص را به منزل خود ببخشید.


هزینه ی گچبری دور لوستر و دور لامپ

هزینه ی گچبری دور لامپ و دور لوستری به دستمزد گچکار، هزینه مصالح، مدل گچبری و سایر موارد بستگی دارد که برخی از آن ها به شرح زیر است:

 1. مدل گچبری دور لامپی

 2. کیفیت

 3. ابعاد

 4. تزیینات اضافی

 5. مدت زمان اجرا

 6. دستی یا پیش ساخته بودن

دور لامپی پیش ساخته جدید

گچ به دلیل داشتن خاصیت شکل‌پذیری، چسبندگی، رنگ مطلوب، کاربرد آسان، فراوانی و ارزانی کاربرد زیادی در هنرهای تزئینی دارد.که یکی از این هنرهای تزئینی گچبری پیش ساخته دور لامپی و نور مخفی است که برای زیبا جلوه دادن سقف پذیرایی , سقف اتاق خواب و… از آن استفاده میشود و طرح های مختلف توسط تیم ما ارائه می شود. مصالح اصلی بکار رفته در هنر گچبری گچ می‌باشد. در ایران نیز گچبری در دوره‌های مختلف تاریخی همراه با تفاوت‌هایی بوده‌است.

برای استفاده از خدمات گچبری می توانید با مجموعه هنر ایرانی تماس بگیرید.

09199199940 honare-irani.com