آفتاب

سفر کارت علی بابا یک تسهیلات خاص برای کارمندانسفرکارت جدیدترین محصول مجموعه علی‌بابا است. مدیران شرکت‌ها و صاحبان کسب‌وکارها می‌توانند آن را به‌عنوان هدیه سازمانی نوروز یا هر مناسبت دیگری به مخاطب خاص سازمان هدیه کنند. سفر کارت برای خرید انواع بلیط و رزرو هتل، تور و اقامتگاه از سایت و اپلیکیشن علی‌بابا طراحی شده است.

به‌نظر شما در یک سازمان، حضور همکاران چقدر اهمیت دارد؟ شرکت‌ها و صاحبان کسب‌وکارها زمان و بودجه زیادی را هزینه می‌کنند تا با نیروهای متخصص ارتباط بگیرند. جذب افرادی کاربلد در سازمان برای حفظ بقای آن و رشد و پیشرفتش ضروری است. در چنین شرایطی کسب‌وکارهای رقیب تسهیلاتی را فراهم می‌کنند تا افراد متخصص عضوی از سازمانشان شوند.

در حالت کلی این تسهیلات شامل موارد مختلفی مانند ساعت کاری منعطف، نهار و صبحانه، سرویس ترانسفر و... است. هر سازمان متناسب با ماهیتش، بعضی از این تسهیلات را فراهم می‌کند. یکی از جذاب‌ترین آن‌ها، اعطای هدایای مختلف مانند هدیه سازمانی نوروز به کارمندان است.

سفرکارت علی‌بابا چیست

سفرکارت جدیدترین محصول مجموعه علی‌بابا است. مدیران شرکت‌ها و صاحبان کسب‌وکارها می‌توانند آن را به‌عنوان هدیه سازمانی نوروز یا هر مناسبت دیگری به مخاطب خاص سازمان هدیه کنند. سفر کارت برای خرید انواع بلیط و رزرو هتل، تور و اقامتگاه از سایت و اپلیکیشن علی‌بابا طراحی شده است.

گیرندگان این کارت هدیه سفر می‌توانند قدم‌زدن کنار ساحل خلیج‌فارس، تفریح در پیست اسکی دبی، شنا در آب‌های مالدیو، چشیدن طعم قرابیه‌های تبریز، تماشای آسمان شب در کویرهای یزد، عکاسی از مسجد ایاصوفیه استانبول و... را با سفر کارت علی بابا تجربه کنند.

اعتبار سفرکارت فقط باید صرف خرید محصولات گردشگری از مجموعه علی‌بابا شود و قابلیت تبدیل به پول نقد را ندارد. گاهی افرادی که نسبت به سفر گارد می‌گیرند، برای تبدیل آن به پول نقد از ایده‌ای جالب استفاده می‌کنند. آن‌ها ابتدا محصولی را به‌اندازه اعتبار سفر کارت می‌خرند و بعد آن را استرداد می‌کنند تا اعتبار سفر کارت با کسر جریمه، به حسابشان بنشیند. این روش نقدکردن اعتبار در خرید سفر با سفر کارت امکان‌پذیر نیست! در چنین شرایطی باید مقاومت را کنار گذاشت، چمدان را بست و راهی سفر و تجربه چیزهایی جدید شد.


اهدای سفر کارت به کارمندان

ارتباط افراد یک سازمان با هم تاثیری مستقیم روی رشد و توسعه سازمان می‌گذارد. هرچه کارمندان ارتباط بهتری با هم داشته باشند، فرایند پیشرفت سازمان و دست‌یابی به اهداف زودتر اتفاق میفتد. زمانی‌که ارتباط میان همکاران سازنده و سالم باشد، در روزهای سخت و پرچالش مجموعه، کنار هم می‌مانند و از هم پشتیبانی می‌کنند.

روزهای سخت برای هر کسب‌وکاری وجود دارد. اگر بیزینسی درگیر چالش‌های مختلف نشده باشد، احتمالا یک جایی از مسیر رشدش را اشتباه رفته است. با توجه به این نکته حیاتی بهتر است صاحبان کسب‌وکارها روی روابط میان همکاران تمرکز کرده و درصورت ممکن برای بهبود آن تلاش کنند.

یکی از راه‌های تقویت این ارتباط، درنظرگرفتن تسهیلات مانند هدیه سازمانی نوروز است. همکاران و کارمندان با دریافت این هدیه احساس می‌کنند زحماتشان دیده می‌شود. در نتیجه با اشتیاق بیشتری برای اهداف سازمان تلاش کرده و عملکرد بهتری خواهند داشت.

سفارش سفرکارت

برای سفارش سفرکارت به‌عنوان هدیه سازمانی نوروز سه راه کلی طراحی شده است. در گام اول می‌توانید به سایت علی‌بابا مراجعه کرده و وارد بخش سفارش سفرکارت شوید. پیش از سفارش همه اطلاعات مربوط به معرفی و امکانات سفر کارت را بخوانید. روی گزینه ثبت درخواست ضربه بزنید تا فرمی روی نمایشگرتان ظاهر شود. در این فرم باید اطلاعاتی مانند نام و نام‌خانوادگی، مبلغ اعتبار، نام برند، شماره تلفن، نشانی ایمیل و توضیحات تکمیلی را بنویسید. کارشناسان علی‌بابا پس از دریافت فرم با شما تماس می‌گیرند و سفارشتان را نهایی می‌کنند.

دومین روش سفارش سفر کارت ویژه افرادی است که از خرید این هدیه سازمانی نوروز اطمینان کافی دارند. در این شرایط نیازی نیست حتما سری به سایت علی‌بابا بزنید. کافیست اطلاعات ضروری برای ثبت سفارش را به نشانی Safarcard@alibaba.ir بفرستید. اعضای تیم فروش سفرکارت با شما ارتباط گرفته و سفارشتان را ثبت خواهند کرد.


اگر از مراجعه به سایت یا ایمیل به علی‌بابا خوشتان نمی‌آید و ارتباط مستقیم را ترجیح می‌دهید، با شماره 02100000000 تماس یگیرید. این شماره شما را به‌طور مستقیم به کارشناسان فروش سفر کارت وصل خواهد کرد. یادتان باشد اگر ساکن تهران هستید، نیازی به شماره‌گیری پیش‌شماره 021 نیست.

استفاده از سفرکارت

خوشبختانه سفر کارت طوری طراحی شده تا رابطه کاربری خوبی داشته باشد. اگر از طرف سازمان یا شرکتی سفر کارت علی‌بابا را هدیه گرفتید، نیازی نیست برای استفاده از آن خودتان را به زحمت بیندازید. وارد سایت یا اپلیکیشن علی‌بابا شوید و یک یا چند محصول سفر را انتخاب کنید.

شما می‌توانید اعتبار سفرکارت را برای تجربه مسافرتی سولو یا همراه خانواده و دوستان خرج کنید. در مرحله ثبت نهایی سفارش و پرداخت هزینه‌های سفر، شماره سریال خرید اختصاصی را در کادر ویژه کد هدیه بنویسید. همه یا بخشی از هزینه‌های سفرتان با اعتبار سفرکارت پرداخت خواهد شد.

اگر هزینه مسافرت کمتر از اعتبار کارت هدیه سفر باشد، اعتبار مازاد را برای برنامه‌ریزی سفرهای بعدی‌تان صرف کنید. درصورتی‌که اعتبار کارت هدیه کمتر از هزینه سفر بود، می‌توانید بخش‌هایی از سفارش (مانند تعداد روزهای سفر، ستاره هتل، کلاس پروازی یا...) را تغییر دهید یا هزینه اضافه را خودتان بپردازید.

این هدیه منحصربه‌فرد، نوعی کارت فیزیکی است که یک طرف آن لوگوی علی‌بابا یا برند سازمان هدیه‌دهنده (در سفارش‌های ویژه) و روی دیگر آن دو کد به‌چشم می‌خورند. کد فعالسازی به‌طور اتوماتیک پس از تسویه اعتبار از سوی سفارش‌دهنده فعال خواهد شد. برای استفاده از شماره سریال خرید اختصاصی سفرکارت، پوشش روی کارت را به‌آرامی بخراشید.