آفتاب

خدمات زیبایی دندان با شرایط اقساطحوزه دندان‌پزشکی، بسیار گسترده بوده و شما می‌توانید مشکلات مختلف دندان خود را به‌راحتی برطرف کنید. فقط تنها چیزی که برای این مسئله باید به یاد داشته باشید، انتخاب پزشک متخصص آتن باتجربه برای انجام این کار است.

خدمات زیبایی دندان یکی از پرطرفدارترین حوزه‌های دندان‌پزشکی شناخته می‌شود که افراد خیلی زیادی برای اصلاح فرم دندان خود، به دنبال پزشکی قابل‌اعتماد هستند. حوزه دندان‌پزشکی، بسیار گسترده بوده و شما می‌توانید مشکلات مختلف دندان خود را به‌راحتی برطرف کنید. فقط تنها چیزی که برای این مسئله باید به یاد داشته باشید، انتخاب پزشک متخصص آتن باتجربه برای انجام این کار است.

images_1675365735.jpg

پزشکان زیادی در سراسر ایران خدمات زیبایی دندان را ارائه می‌دهند که نمی‌توان به همه آن‌ها به یک اندازه اعتماد کرد. ازاین‌رو، باید تمام تلاش خود را کنید که یک پزشک قابل‌اعتماد و باتجربه پیدا کنید تا هیچ‌گونه مشکلی برای دندان شما به وجود نیاید. زیرا همان‌طورکه می‌دانید، دندان تأثیر خیلی زیادی در چهره انسان دارد و درصورتی‌که دندان خوش‌فرم و زیبایی داشته باشید، در موقع خندیدن چهره جذابی خواهید داشت.

انواع خدمات برای زیبایی دندان

بسته به نوع فرم دندان شما، خدمات مختلفی برای زیبایی آن وجود دارند که می‌توانید با مشورت با پزشک متخصص، بهترین روش‌ها برای خود اتخاذ کنید. در اینجا می‌توانید برخی از بهترین و محبوب‌ترین خدماتی که برای زیبایی دندان استفاده می‌شوند را مشاهده کنید.

کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان برای کسانی مناسب است که دندان آن‌ها حالت بهم‌ریخته‌ای دارد و با استفاده از این روش، می‌توانند ظاهر نامناسب آن را تا حد زیادی تغییر دهند. در این عمل، پزشک متخصص از چسب‌های مخصوصی استفاده می‌کند که با پیوند یا اتصال به بخش جلویی دندان، باعث همرنگ شدند و زیبا شدن آن‌ها می‌شود.

کامپوزیت شباهت زیادی به روکش دندان دارد و تفاوت آن‌ها این است که این عمل، زیبای خیلی بیشتری برای دهان شما به ارمغان می‌آورد و استحکام دندان هم افزایش پیدا می‌کند. به‌علاوه، در این روش هیچ‌گونه آسیبی به دندان‌های شما وارد نمی‌شود. درصورتی‌که این عمل را در یک مرکز معتبر و توسط پزشک متخصص انجام دهید، می‌توانید مطمئن باشید که کامپوزیت برای شما تا مدت طولانی دوام خواهد داشت. می‌توانید این عمل را در دندان‌پزشکی شرق تهران به‌صورت اقساطی انجام دهید.

لمینت دندان

یکی دیگر از روش‌های خدمات زیبایی دندان که طرفداران بسیار زیادی دارد و دوام آن نسبت به کامپوزیت بیشتر است، لمینت بوده که به زیبایی دندان‌های شما کمک زیادی می‌کند. بااین‌حال، یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که درباره لمینت باید بدانید، این است که در این عمل، پزشک متخصص باید دندان‌های شما را تا حد زیادی تراش بدهد تا بخشی از ضخامت مینای آن از بین برود.

اما به‌طورکلی، این روش زیبایی خیلی زیادی به دهان و چهره کلی شما می‌دهد. بااین‌حال، هزینه این روش از کامپوزیت نسبتاً بیشتر است. البته جای هیچ‌گونه نگرانی نبوده و شما می‌توانید این عمل را در دندان‌پزشکی شرق تهران انجام دهید و هزینه آن را به‌صورت اقساطی بپردازید و از تخصص و اعتبار این دندان‌پزشکی مطمئن باشید. اگر لمینت را در این دندان‌پزشکی انجام دهید، می‌توانید مطمئن باشید که طول‌عمری بیشتر از 10 تا 15 سال خواهد داشت.

مهم‌ترین مواقعی که افراد می‌توانند از لمینت استفاده کنند، مواقعی است که دندان‌ها حالت طبیعی ندارد و یا حتی فاصله زیادی بین دندان‌های آن‌ها دیده می‌شود. البته باید بدانید که لمینت درصورتی می‌تواند به اصلاح بهم‌ریختگی دندان کمک کند که میزان بهم‌ریختگی آن‌ها تقریباً خفیف تا متوسط باشد. اگر این بهم‌ریختگی بیش‌ازاندازه زیاد باشد، ناچار هستید که از ارتودنسی استفاده کنید که در ادامه آن را هم توضیح می‌دهیم.

روکش دندان

خیلی مواقع، دندان‌های آسیب‌دیده‌ای داریم که برای ترمیم آن‌ها به پزشک مراجعه می‌کنیم. بااین‌حال، بعد از پرکردن دندان،‌ها ظاهر بدی به خود می‌گیرند که شاید احساس بدی نسبت به چهره خود داشته باشید. روکش دندان به شما این امکان را می‌دهد که آن را دقیقاً مشابه دندان‌های سالم خود کنید و موقع خندیدن و حرف زدن، به‌هیچ‌عنوان مشخص نیست که آن را پر کرده‌اید. ازاین‌رو، این روش را می‌توان یکی از بهترین شیوه‌های خدمات زیبایی دندان دانست.

ایمپلنت دندان

از دیگر روش‌هایی که طرفداران خیلی زیادی برای خدمات زیبایی دندان دارد، ایمپلنت است که تأثیر فوق‌العاده زیادی در چهره کلی شما می‌گذارد. درصورتی‌که یکی از دندان‌های شما بیش‌ازاندازه خراب شده باشد و مجبور شده باشد آن را بکشید، می‌توانید از ایمپلنت برای جایگزینی آن استفاده کنید.

به‌طورکلی، این روش برای کسانی مناسب است که یکی از دندان‌های آن‌ها به هر دلیلی افتاده است. ایمپلنت باعث می‌شود که جای خالی دندان‌های شما پر شود و ظاهر خیلی خوبی به چهره می‌دهد. فرایند انجام این روش بدین صورت است که در ابتدا دندان‌پزشک یک پیچ را درون استخوان فک بیمار قرار می‌دهد و سپس ایمپلنت دندانی را در آن می‌گذارد. البته قبل از انجام این کار، پیچ باید به‌طورکامل با استخوان فک پیوند داشته باشد تا این عمل با موفقیت انجام شود.

در این روش، دندان شما حالتی کاملاً طبیعی به خود می‌گیرد و شاید حتی خیلی از افراد اصلاً متوجه نشوند که ایمپلنت کرده‌اید. ایمپلنت یکی از بهترین روش‌های خدمات زیبایی دندان شناخته می‌شود که ماندگاری خیلی زیادی دارد و می‌توانید برای همیشه از زیبایی دهان و دندان خود اطمینان حاصل کنید. البته بهتر است قبل از این‌که دندان شما آنقدر خراب شود که نیاز به کشیدن داشته باشد، آن را ترمیم کنید.

پل دندانی یا بریج

بریج یا پل دندانی نیز شباهت خیلی زیادی به ایمپلنت دارد و برای افرادی استفاده می‌شود که یکی از دندان‌های خود را به هر دلیلی از دست دادند. مهم‌ترین شرط این روش، این است که باید هر دو طرف دندان از دست رفته، دندان سالمی وجود داشته باشد تا دندان‌پزشک بتواند از آن به‌عنوان پل برای دندان از دست رفته استفاده کند.

در این روش، پزشک متخصص بسته به نیاز و شرایط متقاضی، از یک یا چند دندان مصنوعی ساده استفاده می‌کند و بعد از قرار دادن آن‌ها در کنار سایر دندان‌های او، سعی می‌کند تا جای خالی آن را از بین ببرد. بااین‌حال، باید بدانید که پزشک ناچار است در این روش، دندان‌های کناری را تا حدودی تراش دهد تا بتواند آن را به‌عنوان پایه برای دندان‌های از دست رفته بگذارد.

اگرچه بریج دندانی شباهت خیلی زیادی به ایمپلنت دارد، اما به‌هیچ‌عنوان نمی‌تواند جای ایمپلنت را بگیرد؛ زیرا این روش علاوه‌بر طبیعی بودن، ماندگاری فوق‌العاده بالایی دارد و می‌تواند تا مدت‌های خیلی طولانی از آن لذت ببرید.

به همین دلیل هم خیلی از افراد ترجیح می‌دهند از روش دائمی‌تری استفاده کنند. بااین‌حال، باز هم همه‌چیز به شرایط و انتخاب خود شما بستگی دارد. همچنین بهتر است برای انتخاب بهترین روش، در ابتدا با پزشک متخصص مشورت کنید تا باتوجه‌به شرایط دندان شما، بهترین راه‌حل را برای شما در نظر بگیرد.

ارتودنسی

یکی دیگر از خدمات زیبایی دندان که طرفداران خیلی زیادی دارد و مطمئناً شما نیز آن را تا حد زیادی می‌شناسید، ارتودنسی است. افرادی که دندان‌ها بیش‌ازاندازه به‌هم نزدیک است و روی همدیگر سوار شده‌اند، می‌توانند از این روش برای مرتب کردن آن‌ها استفاده کنند.

همچنین خیلی مواقع، دندان‌های فرد به سمت بیرون رشد کرده‌اند که ارتودنسی می‌تواند برای حل این مسئله کارساز باشد. البته باید بدانید که ارتودنسی هم انواع مختلفی دارد که پزشک متخصص بعد از معاینه شما، بهترین روش را متناسب با شرایط فک و دندان‌های شما اتخاذ می‌کند.

مهم‌ترین عواملی که در انتخاب نوع ارتودنسی تأثیر می‌گذارند، علاوه‌بر شرایط فک و دندان، شامل نحوه قرارگیری آن‌ها، شدت بیرون‌زدگی و سن بیمار نیز می‌شوند. بعد از در نظر گرفتن همه این عوامل، دندان‌پزشک تصمیم می‌گیرد که باید از چه نوع ارتودنسی برای مرتب کردن دندان شما استفاده کند.

یکی از مهم‌ترین کارهایی که پزشک قبل از شروع ارتودنسی انجام می‌دهد، کشیدن دندان‌های عقل، دندان‌های پوسیده و درست کردن دندان‌های خراب است. حتی خیلی مواقع باید قبل از ارتودنسی، عمل جرم‌گیری را نیز انجام دهید.

تمام این عوامل باعث می‌شوند که ارتودنسی نتیجه فوق‌العاده‌ای برای شما داشته باشد و می‌توانید مطمئن باشید که این روش یکی از بهترین خدمات زیبایی دندان خواهد بود. البته باید بدانید که برای رسیدن به نتیجه دلخواه از این روش، باید زمان زیادی بگذارید و تا مدت طولانی، به پزشک مراجعه کنید.

اصلاح خط لثه

اگرچه لثه تأثیر خیلی زیادی در زیبا به نظر رسیدن چهره دارد، اما برخی مواقع همین لثه می‌تواند باعث زشت به نظر رسیدن فرد نیز شود. برخی مواقع، لثه‌های فرد بیش‌ازاندازه پایین آمده‌اند که باعث شده بخش زیادی از سطح دندان را بگیرند. در این شرایط، موقع خندیدن، لثه‌های فرد بیش‌ازاندازه نمایان می‌شوند. اما در این شرایط چاره چیست؟ تنها کاری که شما می‌توانید برای اصلاح طرح لثه خود انجام دهید، مراجعه به دندان‌پزشکی شرق تهران است.

در این کلینیک، پزشک متخصص با استفاده از اقدامات دندان‌پزشکی خاصی، خط لثه شما را اصلاح می‌کند و لثه‌های شما کوچک‌تر خواهند شد. درنتیجه، موقع خندیدن، دیگر دندان شما به‌جای لثه‌ها دیده می‌شود.

اصلاح خط لثه یکی از بهترین روش‌های خدمات زیبایی دندان شناخته می‌شود که تأثیر فوق‌العاده زیادی بر زیباتر کردن چهره و لبخند شما خواهد داشت. این عمل در دندان‌پزشکی شرق تهران، با استفاده از بهترین و به‌روزترین تجهیزات انجام می‌شود.

بلیچینگ

خیلی از افراد به‌خاطر داشتن دندان‌های زرد و بدرنگ، اعتماد‌به‌نفس پایینی دارند. این افراد موقع خندیدن، تمام تلاش خود را می‌کنند که دندان‌های آن‌ها نمایان نشود. این در حالی است که هیچ ناراحتی برای این موضوع وجود ندارد و شما می‌توانید با استفاده از بلیچینگ دندان، این مشکل را برطرف کنید.

درصورتی‌که این عمل در یک کلینیک معتبر و توسط پزشک متخصص و باتجربه انجام شود، دندان‌های بدرنگ، سیاه و یا زرد شما کاملاً سفید خواهند شد. در این عمل، تمام بخش‌های دندان شما من‌جمله تارتار و پلاک آن، تحت‌تأثیر قرار می‌گیرند و سفید‌تر از قبل می‌شوند.

این روش یکی از معتبرترین شیوه‌های خدمات زیبایی دندان به شمار می‌رود که می‌تواند آن‌ها را تا چندین درجه روشن‌تر و سفید‌تر کند. پس اگر دندان‌های درخشان و زیبایی می‌خواهید، پیشنهاد می‌کنیم بلیچینگ دندان را در کلینیک دندان‌پزشکی شرق تهران با هزینه مناسبی انجام دهید.

اتصال دندان

درصورتی‌که روی دندان‌های شما ترک و یا پوسیدگی دیده می‌شود، می‌توانید از روش اتصال دندان برای برطرف کردن و ترمیم آن استفاده کنید. در این روش، دندان‌پزشک از رزین قابل قالب‌گیری استفاده می‌کند و بعد از گرفتن قالب از دندان بیمار، به آن اشعه ماوراءبنفش می‌تاباند که باعث سخت شدن آن می‌شود.

بعد از این‌که این ماده به‌طورکامل با استفاده از اشعه ماوراءبنفش سخت شد، به کمک ابزارهای مخصوص دندان‌پزشکی آن را تراش و صیقل می‌دهند تا ظاهر و طرح مناسبی به خود بگیرد. در نهایت، آن را بادقت روی دندان قرار می‌دهد تا پوسیدگی‌ها و ترک‌های روی دندان پوشانده شوند.

اتصال دندان که یکی از بهترین روش‌های خدمات زیبایی دندان شناخته می‌شود، نسبت به روکش هزینه کمتری دارد. به همین دلیل هم خیلی از افراد برای پوشاندن لب‌پریدگی، ترک و شکستگی‌های دندان خود، از این روش استفاده می‌کنند.

بهترین دندان‌پزشکی برای انجام خدمات زیبایی دندان

همان‌طور که می‌دانید، دندان یکی از مهم‌ترین عوامل زیبایی در چهره انسان به شمار می‌رود که موقع خندیدن و حتی حرف زدن، خیلی به چشم می‌آید. ازاین‌رو، باید خدمات زیبایی دندان را در یک کلینیک معتبر و توسط پزشک متخصص انجام دهید و مطمئن باشید که هزینه‌ای که برای این عمل پرداخت می‌کنید، کاملاً ارزشش را دارد. بهترین مرکز برای انجام این عمل، دندانپزشکی شرق تهران است که بهترین و طبیعی‌ترین نتیجه را برای شما به ارمغان می‌آورد.

بااین‌حال، شاید خیلی از افراد بابت هزینه‌های خدمات زیبایی دندان نگران باشند و حتی به‌خاطر این موضوع، از این خدمات استفاده نکنند. این در حالی است که شما با مراجعه به دندانپزشکی آتن واقع در شرق تهران، می‌توانید هر یک از خدمات مورد نظر خود را به‌صورت اقساطی انجام دهید. بیشترین چیزی که برای ما مهم است، زیبایی و سلامت دندان‌های شماست.