میکاییل شهرستانی مشغول تمرین نمایش «در پوست شیر» اثر مشهور شون اویکسی با گروهی از هنرجویان جوان تئاتر است.

این کارگردان و بازیگر تئاتر درباره آماده‌سازی و اجرای نمایش جدیدش گفت: این روزها مشغول تمرین نمایش «در پوست شیر» با هنرجویانم هستم و این نمایش بعد از دو نمایش «شاعر» و «دایی وانیا»، سومین تجربه‌ی ماست.

شهرستانی که آخرین‌بار دو نمایش «شب بخیر جناب کنت» و «آهنگ‌های شکلاتی» را سال ۸۵ در تئاتر شهر اجرا کرده بود‌، ادامه داد: برای اجرای نمایش جدیدم گفت‌وگوی اولیه‌ای با تئاتر شهر انجام داده‌ام تا اگر شرایط فراهم شود، بعد از چند سال نوبت اجرا در تئاتر شهر بگیرم؛ اما هنوز چیزی قطعی نشده است.

کارگردان نمایش «خانه برنارد آلبا» با بیان اینکه آرزو دارد سال آینده یکی از نمایشنامه‌های مورد علاقه‌اش را به صحنه ببرد،‌ اضافه کرد:‌ دوست دارم سال آینده یکی از نمایشنامه‌های مورد علاقه‌ام را که مدت‌هاست آرزوی اجرایش را دارم به صحنه بیاورم.

او از نمایشنامه «در انتظار گودو» و نمایشنامه‌ای براساس رمان «برادران کارامازوف» به عنوان دو نمایشنامه مورد علاقه‌اش نام برد و یادآور شد: این دو اثر جز دغدغه‌های همیشگی‌ام هستند و امیدوارم کسانی که در گذشته شرایط اجرا نشدن برادران کارامازوف را ایجاد کردند، دست از شیطنت بردارند.

شهرستانی که چندی پیش نخستین فیلمش را ساخت، ابراز امیدواری کرد سال آینده شرایط ساخت دومین فیلمش با نام «فراموشی» که فیلمنامه آن را حمید بابابیگ نوشته است، فراهم شود.

به گزارش ایسنا،‌ میکاییل شهرستانی پاییز سال جاری با بازی در نمایش «مکبث» به کارگردانی قطب‌الدین صادقی در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه رفت.