جولیا رابرتز علنا" اعلام کرده که با گوینس پالترو دشمن است.

بنا به گزارش نشریه آمریکایی نشنال اینکوایر ، ستاره مشهور فیلم «زن زیبا»وقتی متوجه شد که گوینس پالترو امسال توسط مجله پیپل به عنوان« زیباترین زن »انتخاب شده است ، خیلی عصبانی و ناراحت شد .

یک منبع خبری گفت:« جولیا تابحال ۴ بار توسط این مجله به عنوان "زیباترین زن" انتخاب شده است. »

« آخرین بار در سال ۲۰۱۰ بود که مجله پیپل نام او را به عنوان " زیباترین زن " اعلام کرد اما احتمال اینکه او به این زودیها دوباره این عنوان را کسب کند خیلی کم است . به همین دلیل وقتی متوجه شد که امسال گوینس پالترو این عنوان را به خود اختصاص داده خیلی تعجب کرد و ناراحت شد .او مطمئن بود که امسال حتما" یک زن بیست و چند ساله مثل جنیفر لارنس به عنوان زیباترین زن انتخاب می شود و اصلا" فکر نمی کرد یک نفر هم سن و سال خودش این عنوان را کسب کند .»

جولیا در سال ۱۹۹۸ پیشنهاد بازی در فیلم «شکسپیر عاشق» را رد کرد اما گوینس این پیشنهاد را پذیرفت و برنده جایزه اسکار شد اما بالاخره این بازیگر مشهور در سال ۲۰۰۰ با بازی در فیلم « ارین براکوویچ» توانست جایزه اسکار را از آن خود کند.

در حال حاضر جولیا بیشتر روی کار بازیگری تمرکز دارد و سعی می کند سه فرزندش را به دور از دنیای هالیوود و توجه رسانه ها بزرگ کند . از طرف دیگر گوینس با کتاب های آشپزی پر فروش خود و وب سایت مشهور و موفقش برای خود یک امپراطوری درست کرده و علاوه براین در مراسمهای فرش قرمز مجموعه « مرد آهنین » نیز همه تحسین ها و توجهات را بخود جلب می کند.

یک منبع خبری گفت:« جولیا نمی تواند آرام بنشیند و ببیند که گوینس پالترو در حال مبدل شدن به پرطرفدارترین و مشهورترین ستاره ۴۰ ساله است زیرا این عنوان مختص جولیا رابرتز است و او به کسی اجازه نمی دهد این عنوان را از او بگیرد.»

« جولیا بخوبی می داند برای ستاره هایی که در سنین ۴۰ سالگی هستند تعداد محدودی نقش خوب وجود دارد بنابراین دلش می خواهد مطمئن باشد که او ، اولین انتخاب همه کارگردانها برای نقش شخصیتهای زن بالای ۴۰ سال فیلمهایشان است.

مترجم: فرشته مشاور