مسئولان برگزاری مراسم اسکار سال ۲۰۱۳ تصمیم دارند از همه بازیگرانی که نقش جیمز باند را بازی کرده اند دعوت کنند که به مناسبت پنجاهمین سالگرد این مجموعه برای اولین بار دور هم جمع شوند و در مراسم اسکار امسال حاضر شوند . شان کانری اولین و قدیمی ترین بازیگر جیمز باند است و دانیل کریگ جدیدترین بازیگری است که نقش جیمز را بازی کرده است.

بنا به گزارشات و شایعات منتشر شده ، مسئولان این مراسم قصد دارند در شب بزرگ اهدای مراسم اسکار به شکلی خاص و متفاوت به این مجموعه موفق جاسوسی ادای احترام کنند. ظاهرا" قرار است هنگامیکه ادل آهنگ جدیدترین فیلم این مجموعه با نام "اسکای فال" را اجرا می کند ، همه بازیگران جیمز باند در طول ۵۰ سال گذشته به روی صحنه بروند. شان کانری ، جورج لازنبی ، راجر مور ، تیموتی دالتون ، پیرس برازنان و دنیل کریگ بازیگرانی هستند که در طول این پنجاه سال نقش شخصیت جیمزباند را بازی کرده اند .

در سال ۲۰۱۱ شان کانری۸۲ ساله ، اولین بازیگر این مجموعه ، سوگند خورد که دیگر هیچ وقت در مجامع و مراسمهای عمومی شرکت نکند و تا به حال به این سوگندش وفادار بوده است بنابراین اگر این گزارشات و شایعات درست باشد و شان کانری در این مراسم شرکت کند ، عهدشکنی بزرگی برای او محسوب می شود.

مترجم: فرشته مشاور