با تکمیل شدن لیست عوامل و بازیگران، جدیدترین ساخته سعید اسدی با موضوعی اجتماعی هفته آینده جلوی دوربین خواهد رفت. تاکنون حضور دانیال حکیمی در نقش پرویز کیانفر قطعی شده است و ظرف چند روز آینده دو بازیگر مرد و یک بازیگر زن به گروه اضافه خواهد شد.

طبق برنامه‌ریزی انجام شده فیلم در تهران و اطراف آن ظرف ۲۰ جلسه جلوی دوربین خواهد رفت و اواخر هفته تست گریم بازیگران انجام خواهد شد.

دانیال حکیمی به دلیل نبودن فیلمنامه مناسب در فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی حاضر نمی‌شد و پس از مدت‌ها ایفای نقش در فیلمنامه «آقای هنرپیشه» را پذیرفت.

در این فیلم دانیال حکیمی، سمیرا سهرابی، محمدرضا غیاث‌آبادی و ... به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: پرویز کیانفر هنرپیشه مشهور سینما، قرار است ساعت چهار بعد‌از‌ظهر سه روز بعد با نسترن کبیری ازدواج می‌کند‌. پیرمردی به سراغش می‌آید، برای همان ساعت و همان تاریخ او را به مکانی دیگر دعوت می‌کند. پرویز نمی‌پذیرد اما سیر حوادث به شکلی است که او را به سمت قرار دوم سوق می‌دهد ... این در حالی است که پرویز در حال بازی در یکی از فیلم‌هایش قرار است کشته شود ...

تعدادی از عواملی که تاکنون حضورشان قطعی شده است، عبارتند از:

نویسنده: سید علیرضا حسینی (بر اساس طرحی از شفیع آقا محمدیان)/ کارگردان: سعید اسدی/ تهیه کننده: مجید عباسی/ مجری طرح: شرکت فیلمسازی تکنما تصویر/ مدیر فیلمبرداری: علی لقمانی / مدیرتولید: امیر مقدس / دستیارکارگردان و برنامه ریز: سپیده سپهری/ صدا بردار: حسین نقوی/ طراح صحنه و لباس: ستاره قلی زاده/ طراح گریم: محمد رضا قومی /منشی صحنه: مهرگان شمس /عکاس: مهسا طیب طاهر