از صبح امروز ثبت نام از علاقمندان به بازی برای ایفای نقش در مجموعه «پوریای ولی» به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی آغاز شد.

«پوریای ولی» نام مجموعه عظیم تلویزیونی است که به سفارش مرکز سیما فیلم و تهیه کنندگی جوزان فیلم در دست اجرا می باشد. این سریال شرح حال زندگی پر تحرک پهلوان نامدار ایرانی در قرن هفتم و هشتم هجری (اواسط دوران ایلخانی) می باشد.

شرکت جوزان فیلم به عنوان تهیه کننده پروژه «پوریای ولی» در نظر دارد از سراسر کشور ۱۰۰ نفر از جوانان (مرد) بین سنین ۱۶ تا ۲۳ سال را جهت آموزش و برای بازی در سریال پوریای ولی انتخاب کند. فیلم‌برداری سریال یاد شده به مدت حدود دو سال پس از اتمام دوره آموزشی افراد منتخب به طول خواهد انجامید. جوزان فیلم متعهد است که شرایط آموزش داوطلبان را فراهم نماید و این بدان معنی است که تمام هزینه های دوره آموزش به عهده جوزان فیلم است. منتخبین نیز طی قراردادی که بین آنها و جوزان فیلم بسته خواهد شد متعهد خواهند بود طبق شرایطی خاص با جوزان فیلم همکاری کنند. لازم به ذکر است افراد پس از اتمام دوره فیلم‌برداری سریال «پوریای ولی» تا سه سال فقط با تایید و نظارت جوزان فیلم حق همکاری با سایر پروژه های سینمایی را خواهند داشت.

زمان ثبت نام برای فراخوان از سیزدهم اردیبهشت ۱۳۹۱ تا سی و یکم اردیبهشت ۱۳۹۱ خواهد بود و مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد.

از تاریخ پایان فراخوان به مدت ۶۰ روز هیات انتخاب که شامل هفت نفر از استادان هنرمند کشور می باشند، از بین تمامی افراد متقاضی، برگزیدگان را انتخاب خواهند کرد، و بعد از پایان این دوره از طرف جوزان فیلم از طریق ایمیل یا تلفن با این افراد تماس گرفته خواهد شد. علاقمندان به بازی در این مجموعه به سایت http://pouryayevali.com/ مراجعه کنند.