مدیرعامل شهر جدید پرند با بیان اینکه در شهریور ماه امسال ۱۳ هزار واحد مسکن مهر در این شهر جدید افتتاح می شود، گفت: ۹۰۰ واحد از پروژه مپسا در نیمه اول خرداد ماه افتتاح می‌شود.

سعید صابونی در گفتگو با مهر در خصوص استعفای مدیرعامل شرکت مپسا، گفت: اطلاعی از استعفا ندارم اما پروژه ۱۱۰۰ مپسا مراحل پایانی ساخت را در پرند می گذراند و ۹۰۰ واحد از این پروژه در نیمه اول خردادماه افتتاح می شود.

وی با بیان اینکه مابقی واحدها در اولین فرصت افتتاح خواهند شد، افزود: پروژه صنعتی سازی مپسا قرار بود در ۸ ماه تکمیل شود اما عدم آشنایی پیمانکاران، کارگران و تکنیسین ها برای این امر کافی نبود.

مدیرعامل شهرجدید پرند تصریح کرد: پروژه ۱۱۰۰ واحدی صنعتی سازی بصورت پایلوت به اجرا درآمد و راه برای صنعتی سازی در کشور هموار شد، ضمن آنکه دیگر پروژه های صنعتی سازی از سوی شرکت های ترکیه ای در شهرجدید پرند به اجرا درآمده است.

صابونی با اشاره به مسکن مهر، گفت: ۱۳ هزار واحد مسکن مهر پرند در شهریورماه آماده افتتاح می شوند و خدمات رسانی این واحدها مانند آب و برق وگاز هم در حال انجام است.

وی در خصوص قیمت آپارتمانها در شهرجدید پرند، اظهار داشت: هم اکنون در پرند آپارتمانها از هر متر مربع ۵۰۰ هزار تومان تا ۶۵۰ هزار تومان به فروش می رسند.

مدیرعامل شهر جدید پرند افزود: قیمت خانه کمی گران تر است و تا هر مترمربع ۸۰۰ هزار تومان به فروش می رسد، البته قیمتها در هر فاز متفاوت است.