کریستین آگولرا برای هر قسمت از برنامه استعداد یابی " وویس (صدا) "، ۰۰۰/۲۲۵ هزار دلار دریافت می کند.

به گزارش واحد خبر آفتاب به نقل از اسکای نیوز، مبلغ دریافتی این بازیگر و خواننده مشهور برای هر قسمت از این برنامه استعداد یابی تلویزیونی حدود سه برابر داوران دیگر این برنامه است . سی لو گرین ، آدام لوین و بلیک شلتون که دیگر اعضای هیئت داوران این برنامه هستند ، برای هر قسمت ۰۰۰/۷۵ دلار دریافت می کند .

برنامه " وویس (صدا) " از شبکه ان بی سی پخش می شود و مسئولان این شبکه علاوه بر هزینه های دیگر تولید ، در هر قسمت فقط ۰۰۰/۴۵۰ دلار برای هیئت داوران این مجموعه استعداد یابی خرج می کنند.

به هرحال این برنامه موفق که حدود ۱۰ میلیون بیننده دارد ، برای ارزیابی استعداد خوانندگی شرکت کنندگان خود، بیش از هر چیز دیگری به یک هیئت داوران مشهور و قوی نیاز دارد.

برنده این برنامه ، یک قرارداد کاری ۰۰۰/۱۰۰ دلاری با یک تهیه کننده مشهور دریافت خواهد کرد تا بتواند حرفه خوانندگی را دنبال کند.

سی لو گرین چندی پیش اعتراف کرد که از زمانی که در این برنامه به عنوان یکی از اعضای هیئت داوران ، فعالیت می کند ، شهرت بیشتری پیدا کرده است.

این خواننده معروف آهنگ موفق" فراموشت کردم" که عضو گروه بارکلی نیز هست و کار انفرادی او با نام " قاتل بانو" شهرت جهانی دارد ، خودش هم قبول دارد که حضور در این برنامه تلویزیونی باعث شده است که مردم بیشتری او را بشناسند اما از نظر او ، صحبت کردن با تعداد زیادی از طرفداران و علاقه مندان ، کار طاقت فرسا و خسته کننده ای است.

مترجم: فرشته مشاور