ستاد جشنواره اسامی گروههای پذیرفته شده برای اجرا در بخش رقابتی بیست و ششمین جشنواره موسیقی فجر را اعلام کرد.

اسامی گروههای راه یافته به بخش رقابتی جشنواره موسیقی فجر به تفکیک شاخه های مختلف به این شرح اعلام شده است:

موسیقی کلاسیک ایرانی

?دوسار? به سرپرستی علیرضا گلشن از شیراز - ?نجوا? به سرپرستی آرشام خرسندپور از کرمانشاه - ?دلکش اهواز? به سرپرستی محمد اسماعیل علیزاده از اهواز - ?خموش? به سرپرستی محمد ذاکر حسین از شیراز - ?پاسبان حرم دل? به سرپرستی سیاوش اسماعیلی از کرج - ?نو آوا? به سرپرستی ناصر نیکوئی از تهران - ?فانوس? به سرپرستی مهرداد جندقیان از اصفهان - ?مثنوی? به سرپرستی سعید فهیمی از تهران - ?رها? به سرپرستی مهدی تیموری از قزوین - ?گروه سنتی فرهنگسرای بهمن? به سرپرستی حسین روزبهانی از تهران - ?رست? به سرپرستی سروش کمالیان از تهران - ?آوای فاخته? به سرپرستی رضا عباسی از همدان.

موسیقی کلاسیک غیر ایرانی

?کوارتت زهی کادانس تبریز? به سرپرستی مهدی نوبری از تبریز - ?نوماه? به سرپرستی نگار افاضل از تهران - ?آنسامبل جوان? به سرپرستی میلاد عالمی از تهران - ?کوارتت زهی زروان? به سرپرستی لاله فلاح پسند از تهران - ?ارک? به سرپرستی محمدعلی صفدرزاد تنها از تبریز - ?لاویتا? به سرپرستی فرشاد فولادوند از تهران - ?ارکستر زهی هنگام? به سرپرستی روزبه تابنده از شیراز

آوازجمعی(کر)

?کر پاسارگاد? به سرپرستی حامد فقیهی از شیراز - ?کر مهر وطن? به سرپرستی مسعود نکویی از کرمان - ?گروه آوازی سونات? به سرپرستی محسن بافنده از ساری ? ?کر ملل? به سرپرستی دونا قوامی تهرانی از تهران - ?کر فرهنگسرای اندیشه (دیسونانس)? به سرپرستی مهدی جاور از تهران - ?آوای باران? به سرپرستی سارا جلائی از اصفهان - ?کر فرهنگسرای بهمن? به سرپرستی بابک میلانی از تهران .

بیست و ششمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در تاریخ دوم تا هشتم اسفند ماه برگزار می شود.