بنا به گزارشات رسیده ، این خواننده موفق انگلیسی که در سال جاری آهنگهای او صدرنشین اکثر جدولهای رده بندی آهنگهای برتر دنیا بود ،اخیرا" چند لباس مخصوص تهیه کرده است . ظاهرا" قرار است عکس آدل روی جلد نسخه ماه مارس مجله ووگ آمریکا چاپ شود و این لباسها نیز به همین منظور تهیه شده است .

۲۰۱۱ ، سال پر فراز و نشیبی برای این خواننده ۲۳ ساله بود . آلبوم دوم او با نام " ۲۱ " در ماه ژانویه سال ۲۰۱۱ منتشر شد و در ۲۴ کشور مختلف رتبه اول را بدست آورد و اینک به پرفروشترین آلبوم قرن در کشور انگلیس تبدیل شده است .

اما چند ماه بعد متوجه شد که چند پولیپ در تارهای صوتی اش بوجود آمده است و باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد .این عمل جراحی خیلی پر خطر بود و ممکن بود این خواننده موفق بعد از انجام آن نتواند به کار خود ادامه بدهد اما خوشبختانه این عمل با موفقیت انجام شد وهمزمان با پایان این عمل جراحی آدل نامزد دریافت ۶ جایزه گرمی شد و به روزهای اوج خود بازگشت.

بنا به گزارشات رسیده، مجله ووگ آمریکا که بزرگترین و مشهورترین مجله مد دنیاست ، قرار است عکس این خواننده پر احساس و زیبا را روی جلد نسخه ماه مارس سال ۲۰۱۲ خود چاپ کند.

این دومین باری است که عکس آدل روی مجله ووگ چاپ می شود . در ماه اکتبر سال ۲۰۱۱ نیز عکس این خواننده ۲۳ ساله روی جلد مجله ووگ انگلستان چاپ شد اما مسئولان مجله ووگ قول داده اند که عکسی که روی نسخه آمریکایی این مجله چاپ می شود خیلی جالبتر و جذابتر باشد و ظاهرا" چند طراح حرفه ای ، لباسهای بسیار زیبا و خاصی برای این خواننده جوان تهیه کرده اند . مسلما" جراحی هایی که آدل برای لاغر شدن انجام داده است نیز در زیبایی این عکس بی تاثیر نخواهد بود.

مترجم: فرشته مشاور