این خواننده مشهور که از بیماری ذات الریه رنج می برد و در حال حاضر در کلینیک "ای کا اچ" در اتریش تحت مراقبت است ، از شرایط بحرانی خارج شده است و به احتمال زیاد می تواند در تاریخ ۲۵ دسامبر به انگلستان برگردد و کریسمس را در خانه خودش بگذراند.

دوست صمیمی او به روزنامه دیلی استار گفت:" او کریسمس را در خانه می گذراند . امروز بهترین روز زندگی من است و آنقدر خوشحالم که نمی توانم لبخند نزنم .او هر روز بهتر و بهتر می شود . جایی برای نگرانی نیست . روزهای خوشی در انتظار ما است."

جورج ۴۸ ساله در ماه نوامبر به شدت مریض شد و مجبور شد در بیمارستان بستری شود و همه برنامه ها و کنسرتهای تور خود را کنسل کند . وضعیت جسمی جورج آنقدر وخیم بود که پدر ۷۵ ساله این خواننده و خواهرهای ۴۹ ساله و ۵۳ ساله او همراه او به اتریش سفر کردند تا در کنار او باشند.

یکی از دوستان خانوادگی جورج گفت:"همه خانواده او در کنارش بودند. آنها خیلی به هم وابسته هستند. همه خانواده دور او جمع شدند. آنها آنقدر یکدیگر را دوست دارند و با هم صمیمی هستند که قابل توصیف نیست ."

دو تن از پزشکان متخصص بیمارستان در اوایل ماه دسامبر اعلام کردند که وضعیت جورج رو به بهبود است و دیگر نیازی نیست که این خواننده در بخش مراقبتهای ویژه بستری باشد.

آنها در یک بیانیه رسمی گفتند:"ما خیلی خوشحالیم که می توانیم اعلام کنیم که حال جورج مایکل رو به بهبودی است . همانطور که هر فرد عادی مبتلا به این بیماری در کشور اتریش تحت درمان و مراقبت قرار می گیرد ، آقای جورج مایکل نیز کاملا" تحت مراقبت و درمان است."

مترجم: فرشته مشاور