نخستین قسمت از سری سیزدهم برنامه‌ی «۹۰» در همان دكور و در مساحتی كوچك‌تر اجرا شد.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا، عادل فردوسی پور ـ مجری و تهیه كننده‌ی نود ـ در ابتدای برنامه كه شامگاه پنج شنبه - ۱۳ مرداد ماه - روی آنتن رفت با ارائه توضیحاتی درباره دكور«۹۰ » اعلام كرد كه این برنامه این روزها د ر دكوری كوچكتر اجرا می‌شود.

فردوسی‌پور همچنین علت این امر را فشردگی صدا و سیما دانست و در عین حال اعلام كرد كه دكور سری جدید «۹۰» تغییر می‌كند و پس از مدتی به مكان اصلی منتقل خواهد شد.

فردوسی پور در ابتدای «۹۰» آماری از تعداد شركت كنندگان در مسابقات اس ام اس، ارائه داد كه به نوعی نشان دهنده تعداد مخاطبان این برنامه ورزشی بود.

او اعلام كرد كه ۲۳ میلیون بیننده در مسابقه‌ی «۹۰» شركت كرده‌اند.

در برنامه‌ی شامگاه ۱۳ مرداد ماه، همچنین اعلام شد كه یك نظر سنجی روی سایت«۹۰ » قرار گرفته كه مخاطبان از طریق آن می‌توانند اعلام كنند كدام بخش برنامه جذاب‌تر است.

عادل فردوسی‌پور در بخشی از برنامه‌ی شامگاه گذشته همچنین به ویژه برنامه‌های ماه رمضان تلویزیون اشاره كرد و گفت: شاید با پایان یافتن سریال‌های ماه رمضان بر تعداد شركت‌كنندگان مسابقه‌ی پیامكی «۹۰» اضافه شود.

فردوسی پور به تعطیلی دو ماهه ۹۰ اشاره كرد و به مانند آخرین قسمت از سریال ۱۲ نود تاكید داشت كه دو ماه همه از دست این برنامه راحت بودند. مسابقات لیگ برتر، سقف قراردادهای بازیكنان و مربیان و حذف تیم ملی از مسابقات المپیك و غیره موضوعات نخستین برنامه از ۹۰ در لیگ یازدهم را شامل می شد.

سری سیزدهم «۹۰» همچنین با اضافه شدن دو بخش به «دوربین ۹۰» همراه بود. فوتبال از نگاه خبرنگاران و «صدای ۹۰ » دو بخش جدیدی است كه پس از دو ماه تعطیلی به این برنامه اضافه می‌شود.

به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا، سری سیزدهم از برنامه‌ی «۹۰» با اجرا و تهیه‌كنندگی عادل فردوسی پور به لیگ یازدهم فوتبال می‌پردازد و نخستین قسمت آن پنج شنبه ۱۳ مردادماه با حضور علیرضا منصوریان روی آنتن رفت.