جورج مایکل به مناسبت ازدواج پرنس ویلیام و کیت میدلتون یک ترانه به آنها هدیه کرد و همه می توانند این ترانه را از اینترنت دانلود کنند.

به گزارش واحد خبر آفتاب به نقل از آسوشیتدپرس، آهنگ اهدایی این خواننده به زوج سلطنتی ، "تو و من" نام دارد و دانلود آن بصورت رایگان برای همه علاقه مندان امکان پذیر است . جورج مایکل امیدوار است که طرفداران او و این زوج بعد از دانلود این ترانه به بنیاد خیریه ویلیام و کیت کمک کنند. این آهنگ جورج مایکل اولین بار روز جمعه از شبکه سی ان ان و در برنامه" پیرز مورگان" پخش شد.

مایکل در برنامه مورگان گفت:"این ایده حدود یک هفته پیش به ذهنم خطور کرد که احساس شادمانی خود بخاطر این ازدواج را باید بطور علنی ابراز کنم."

مایکل از دوستان پرنس دایانا ، مادر مرحوم پرنس ویلیام بود اما انتظار ندارد در مراسم عروسی که در تاریخ ۲۹ آوریل برگزار خواهد شد ، شرکت کند . او در صفحه تویتر خود نوشت:"در روز عروسی باید کسانی که این زوج جوان دوست دارند در کنار آنها حضور داشته باشند نه خوانندگان سابق پاپ."این خواننده سابق پاپ سال گذشته بخاطر عدم هوشیاری و خواب آلودگی بر اثر مصرف دارو ، تصادف کرد و به همین دلیل یکماه را در زندان سپری کرد .

مترجم: فرشته مشاور