کلاسهای فیلمسازی اصغر فرهادی نیز در دور جدید اواسط آذر ماه پس از پایان فیلمبرداری "جدایی نادر از سیمین" آغاز خواهد شد.

مدیر موسسه فرهنگی هنری کارنامه از برگزاری دور جدید کارگاه‌های فیلمسازی عباس کیارستمی و اصغر فرهادی تا اوایل زمستان خبر داد.

نگار اسکندرفر مدیر موسسه فرهنگی هنری کارنامه در این ارتباط به خبرنگار مهر گفت:در دوره جدید با توجه به اینکه آدرس موسسه کارنامه تغییر کرده و ما با فضای بیشتری روبرو هستیم، کلاسهای متعددی را برگزار می‌کنیم.

وی افزود: در همین راستا کلاسهای "فلسفه هنر مدرن" بابک احمدی، "فیلمسازی" شهرام مکری و "آموزش کامل بازیگری" با حضور اساتیدی چون، پیام دهکردی، هدایت هاشمی، محمد علی سجادی، رضا بهبودی و امیر پوریا برگزار می شود.

اسکندرفر ادامه داد: جلسه آخر کارگاه فیلمسازی عباس کیارستمی از دور قبلی اواخر آبان ماه برگزار می شود و دور جدید این کارگاه از اوایل دی ماه برپا می‌شود. کلاسهای فیلمسازی اصغر فرهادی نیز در دور جدید اواسط آذر ماه پس از پایان فیلمبرداری "جدایی نادر از سیمین" آغاز خواهد شد.

وی در ادامه بیان کرد: در نظر داریم کلاسهای آموزش انیمیشن نیز با حضور اساتید با تجربه نیز برگزار کنیم که البته این دوره آموزشی به لحاظ اینکه بیشتر عملی است با فراهم کردن تجهیزات مورد نظر زمستان امسال شروع می‌شود.

سایت گروه مجلات همشهری