گل: ایگور كاسترو(دقیقه ۸۴) برای ذوب آهن

اخطار: ایگور كاسترو، محمدرضان خلعتبری (از ذوب آهن)و جیوانینی( از مس كرمان)، اخراج: ابوالقاسم دهنوی(دقیقه ۲+۴۵) از مس كرمان، داور: چوی میونگ یونگ (كره جنوبی)، كمكها: جونگ بوگ، جانگ جونمو (كره جنوبی) ، ورزشگاه: فولاد شهر اصفهان ، تماشاگر: حدود

۱۰ هزار نفر

مس كرمان

شهاب گردان ، حسن اشجاری، سید محمد حسینی، سینا عشوری، محمد علی احمدی، محمد منصوری، قاسم حدادی فر(از دقیقه ۹۰ محسن مسلمان)، اسماعیل فرهادی (از دقیقه ۹۰ سید احمد محمدپور) ، محمد قاضی( از دقیقه ۷۳ ایگور كاسترو) ، محمدرضا خلعتبری ، مصطفی صالحی نژاد

سرمربی: منصور ابراهیم زاده

مس كرمان

عباس محمدی، حمیدرضا غنی زاده ، فرزاد حسین خانی( از دقیقه ۷۶ میلاد فخرالدینی)، پیروز قربانی، ابوالقاسم دهنوی، فرزاد آشوبی ، مهدی رجب زاده، جیوانینی( از دقیقه ۸۸ علی سامره) ، پائو زالترون ، محمدرضا ترابی( از دقیقه ۵۴ امیر حسین یوسفی)، لوسیانو ادینهو

سرمربی: لوكا بوناچیچ

شرح گل

دقیقه :۸۴ سانتر حسن اشجاری از جناح راست از روی نقطه كرنر با ضربه سر كاسترو به زاویه مخالف تبدیل به گل شد. در این صحنه مدافعان میانی مس، كاسترو را آزاد گذاشته بودند و حمید غنی زاده هم روی خط هر چه تلاش كرد، به توپ نرسید.

لحظات حساس

دقیقه :۴ شوت از راه دور محمد قاضی از كنار دروازه با فاصله كم به اوت رفت.

دقیقه :۱۵ سانتر اشجاری از راست با ضربه سر قاضی با فاصله كم از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه :۱۷ روی ضربه كاشته، سانتر آشوبی با ضربه سر پیروز قربانی همراه شد كه توپ به تیر افقی دروازه ذوب آهن خورد و به زمین برگشت.

دقیقه :۲۰ ذوب آهن صاحب یك ضربه كاشته شد كه شوت سنگین اشجاری را محمدی گرفت.

دقیقه :۲۶ ضربه سركش ادینهو با پای چپ به شكل بسیار خطرناك از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه :۲۹ اسماعیل فرهادی از داخل محوطه و از زوایه بسته شوت زد كه توپ به تور كنار دروازه مس كرمان خورد.

دقیقه :۳۶ شوت محكم دهنوی از داخل محوطه جریمه را گردان برگشت داد.

دقیقه :۳۹ خلعتبری ۴ بازیكن

مس را دیبل زد و در محوطه جریمه مس به زمین افتاد كه اعتقاد به پنالتی داشت اما داور بازی را ادامه داد و اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه :۴۰ ضربه كاشته ادینهو از پشت محوطه جریمه با فاصله كم به اوت رفت.

دقیقه :۵۳ قاسم حدادی فر با ضربه به زاویه مخالف، دروازه مس را به شدت تهدید كرد اما توپ از كنار دروازه به ا وت رفت.

دقیقه :۵۶ ضربه كاشته حسن اشجاری را محمدی به سختی راهی كرنر كرد.

دقیقه :۶۲ خلعتبری از داخل محوطه جریمه شوت محكمی زد كه توپ با فاصله بسیار زیاد از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه :۷۰ خلعتبری داخل محوطه جریمه پا به توپ شد اما ضربه او از بالای دروازه مس به اوت رفت.

دقیقه :۸۳ خلعتبری درون محوطه جریمه فرهادی را صاحب توپ كرد كه دفاع مس سراسیمه توپ را برگشت داد.

دقیقه :۹۳ مسلمان درون محوطه جریمه مس پاس خوبی به خلعتبری داد كه شوت محكم او به مدافعان حریف خورد و اعتقاد به خطای هند پنالتی داشت .

شرح بازی: مس كرمان هر چند در زمین حریف بازی می كرد و ذوب آهن از حمایت شدید هودارانش برخورد داد بود اما شاگردان لوكابوناچیچ در نیمه اول بهتر از میزبان كار كردند و موقعیت های زیادی هم به دست آوردند كه با بدشانسی تبدیل به گل نشد. ذوب آهن در نیمه اول چشم به ضد حمله داشت و روی سرعت خلعتبری خطرناك هم ظاهر شد اما به گل نرسید. در لحظات پایانی بازی در نیمه اول دهنوی با یك حركت بچه گانه كارت زرد دوم خود را دریافت كرد و از بازی اخراج شد.

نیمه دوم را ذوب آ هن هجومی شروع كرد. شاگردان منصور ابراهیم زاده كه یك بازیكن بیشتر از میهمان خود داشتند ، فشار زیادی روی دروازه مس آوردند اما این حملات فایده ای نداشت تا اینكه ایگور كاسترو ۱۱ دقیقه بعد از حضورش در زمین موفق شد با یك ضربه سر حرفه ای دروازه مس را باز كند. بعد از این گل مس چند حمله روی دروازه میزبان داشت اما از این حملات به گل نرسید. ذوب آهن هم در دقایق پایانی بازی می توانست به گل دوم برسد اما در نهایت بازی با نتیجه یك بر صفر به نفع ذوب آهن تمام شد تا شاگردان ابراهیم زاده به جمع ۸ تیم برتر آسیا برسند.