منصور پورحیدری به حمایت از كادر فنی تیمش می پردازد. او به علیرضا منصوریان اعتقاد دارد و تمام حرف و حدیث ها در مورد اختلاف خود باسرمربی پاس را فقط در حد شایعه می داند و بس. گفت و گوی ما با وی را بخوانید:

• بالاخره اولین پیروزی خود را در فصل جدید كسب كردید. بازی با استقلال اهواز چطور بود؟

- طبیعی بود كه این بازی برای ما خیلی حساس باشد. ما استرس و فشار زیادی را تحمل كرده بودیم و فقط در این بازی به دنبال پیروزی بودیم. قبل از اینكه از استقلال گل دریافت كنیم روند خیلی خوبی را در پیش گرفته بودیم و می توانستیم گل اول را هم خودمان بزنیم اما آنها بر اثر تك حمله خود كه در یك ضربه كاشته حاصل شد به گل رسیدند اما خوشبختانه در نیمه دوم بار حملات خودمان را افزایش دادیم و توانستیم بازی باخته را با برد تغییر دهیم. در كل بازی در اختیار ما بود تا در نهایت پیروزی هم حقمان باشد.

• با این حساب تعویض های پاس برعكس بازی با پرسپولیس نتیجه بخش شد و شما با تعویض هایتان روند بازی را به نفع خود تمام كردید.

- ما در دیدار با مس هم با تغییراتمان توانستیم بازی باخته را به تساوی بكشانیم اما اندكی اشتباه و تعلل باعث شد مس در دقیقه پایانی به پیروزی برسد. اگر كم تجربه نبودیم آن بازی را هم نمی باختیم. با این حال معتقدم تعویض های ما خیلی بهتر شده تا بر همین اساس كمك زیادی به ما بكند.

• با توجه به جبران گل های خورده تان به نظر می رسد پاس در حال طی كردن روند صعودی است.

- خوشبختانه بچه های ما در این بازی ها عملكرد خوبی داشتند و فقط بدشانس بودند. اگر بی جهت اشتباه نداشتیم الان امتیاز بیشتری را به خود اختصاص داده بودیم.

• منظورتان از اشتباهات كم تجربگی بازیكنان است؟

- درست است. این بی تجربگی ها خیلی در نتیجه بازی های ما تأثیر گذاشت. فشار بر روی بازیكنان زیاد بود و به همین دلیل آنها نمی توانستند از گل زده خود دفاع كنند.

• استقلال اهواز را در این دیدار چطور دیدید؟

- تیم خوبی بود. آنها هم خوب بازی كردند اما به هر حال ما از فرصت هایمان بهتر استفاده كردیم تا در نهایت برنده بازی هم باشیم.

• اگر پاس این بازی را واگذار كرده بود سرانجام كادر فنی آن چه می شد؟

- هیچ یك از اعضای كادر فنی ما تغییر نمی كردند. منصوریان و مربیان دیگر در پاس می ماندند و ما تلاش می كردیم در هفته های بعد هم بهتر ظاهر شویم. سعی می كردیم نقاط ضعفمان را به حداقل برسانیم. البته قبول دارم كه آن وقت كارمان سخت تر هم می شد.

• با این برد حاشیه های پاس كمتر می شود؟

- حاشیه ها هیچ وقت از یك تیم پاك نمی شود اما آنچه مهم است اینكه در تیم ما هیچ حاشیه ای وجود ندارد. متأسفانه تعداد اندكی هستند كه دوست دارند تیم ما را خراب كنند.

• طی چند روز اخیر حرف از بركناری منصوریان و سرمربیگری جلال طالبی در پاس هم بود. این هم یكی از همان حاشیه هاست؟

- دقیقاً همین طور است. فقط می خواهند برای پاس حاشیه درست كنند. طالبی یكی از دوستان نزدیك من است و اگر قرار بود او به پاس بیاید من اطلاع داشتم. هم بنده و هم اولیایی این مسأله را تكذیب كردیم و مطمئناً حضور جلال طالبی در كادر فنی پاس فقط شایعه است.

• در جریان بازی با استقلال اهواز تماشاگران علیه كادر فنی و مدیریت باشگاهی فحاشی كرده بودند. در این مورد چه نظری دارید؟

- بنده ۲ سال و اندی است كه در همدان هستم و هیچ وقت هم شاهد این اتفاقات نبودم. عده ای اغتشاشگر فقط می خواستند جو ورزشگاه را به هم بریزند.

• یعنی معتقدید آنها هوادار نبوده اند؟

- من آنها را هیچ وقت جزو هوادار یا تماشاچی پاس به حساب نمی آورم. فصل گذشته هم تیم ما به رده های پایین جدول رفت اما هیچ كس علیه پاس فحاشی نكرد. تماشاگران ما قبلاً امتحانشان را پس داده اند و من همواره آنها را به عنوان با فرهنگ ترین هواداران می شناسم. تماشاگر عاشق تیمش است و هیچ وقت علیه آن فحاشی نمی كند.

• پاس را در هفته های بعد چطور می بینید؟

- ما آینده روشنی داریم چرا كه مطمئنم پاس نسبت به فصل گذشته خیلی بهتر شده است. ما تیم جوان و با انگیزه ای داریم كه هر چه زمان پیش برود به نفع پاس است. من اعتقاد دارم این پاس در هفته های بعد هم بهتر می تواند ظاهر شود.