زورگیران منطقه جنوب شرقی پایتخت كه پس از آزادی از زندان، اقدامات مجرمانه خود را از سر گرفته بودند، به دست ماموران پلیس دستگیر شدند.

سرهنگ دانشجو، سركلانتر ششم تهران به ایسنا گفت: ۲ نفر از زورگیران سابقه‌دار كه در منطقه افسریه اقدام به زورگیری و كیف‌قاپی می‌كردند ، از سوی یكی از واحدهای گشتی كلانتری ۱۲۱ شناسایی و دستگیر شدند.

وی با اشاره به این‌كه متهمان دستگیر شده كه حدود ۲۱سال سن دارند، طی روزهای گذشته، اقدام به زورگیری و كیف‌قاپی حوالی سه راه افسریه كرده‌ بودند، افزود: ماموران ۴ قبضه چاقو و یك قبضه قداره به همراه یك آچار مخصوص قفل موتورسیكلت و ۶ دستگاه گوشی تلفن همراه سرقتی را كشف و ضبط كردند.

به گفته سرهنگ دانشجو، متهمان دستگیرشده ۴ سال پیش، به جرم زورگیری و سرقت توسط پلیس دستگیر شده و پس از گذراندن مجازات زندان چندی پیش، آزاد شده و دوباره اقدام به ارتكاب جرایم گذشته كرده بودند.

سركلانتر ششم تهران بزرگ با بیان این كه تاكنون ۳ نفر از شاكیان پرونده از سوی پلیس شناسایی شده‌اند، اضافه كرد: تاكنون متهمان به ۱۰ فقره كیف‌قاپی و زورگیری اعتراف كرده‌اند و پلیس در حال شناسایی شاكیان احتمالی دیگر این پرونده است.