معاون امور مناطق شهرداری تهران از ساخت ۲۰ پارك در منطقه ۱۹ شهرداری تهران خبر داد و گفت: در مدت زمان كمی این پارك‌ها ساخته شده است.

فرهاد یعقوبی در حاشیه افتتاح پروژ‌ه‌های عمرانی منطقه ۱۹ شهرداری تهران گفت: تعدادی زمین چمن مصنوعی و همچنین ۱۷ سالن ورزشی ویژه خانم‌ها و آقایان در این منطقه ساخته شده است.

وی ادامه داد: شهرداری تهران باید با اقداماتی كه در منطقه انجام می‌دهد بستر سازی‌های مناسبی ایجاد كند، تا ارزش افزوده برای مناطق جنوبی شهر تهران ایجاد شود.

معاون امور مناطق شهرداری تهران گفت: شهرداری تهران با تعاملی كه با شورایای محلات داشته توانسته است جهش خوبی را در منطقه ایجاد كند.

یعقوبی همچنین از انتقال خطوط ریل راه‌آهن منطقه ۱۷ شهرداری تهران‌ به زیرزمین خبر داد و گفت: توافقاتی در این زمینه صورت گرفته است.

معاون امور مناطق شهرداری تهران در راستای در خواست مردم از سال‌های دور و درخواست شورایاری منطقه ۱۷‌، جلسه‌ای در ابتدای سال گذشته بین شركت راه‌آهن و شهرداری منطقه برگزار شد.

وی ادامه داد: توافقاتی هم برای انتقال خطوط انجام شده و اكنون در حال انتخاب زمین برای تجهیز كارگاه هستیم كه خطوطی از ریل راه‌آهن كه در منطقه ۱۷ شهرداری تهران از روی زمین عبور كرده، به زیر زمین منتقل شود.

به گفته معاون امور مناطق شهرداری تهران، این كار را شركت راه‌آهن انجام می‌دهد.

وی تصریح كرد: شهرداری تهران برای این كار بودجه‌ای در نظر نگرفته و فقط بستر‌سازی می‌كند.

معاون امور مناطق شهرداری تهران در خصوص تملك زمین‌های اطراف ریل راه‌آهن گفت: این فعالیت در دستور كار شهرداری تهران قرار دارد و انجام می‌شود.