مجموعه تلویزیونی «پرواز در حباب» به كارگردانی سیروس مقدم به زودی از شبكه دو جام جم روی آنتن می رود.

مجموعه تلویزیونی «پرواز در حباب» به كارگردانی سیروس مقدم و تهیه كنندگی مجید مولایی تهیه شده و بازیگرانی چون علی نصیریان، چكامه چمن ماه، فلور نظری، بابك انصاری، مرجان محتشم، شیوا خنیاگر، رضا رویگری، حامد كمیلی و آرام جعفری در آن به ایفای نقش می پردازند. این مجموعه از تولیدات گروه فیلم و سریال شبكه سه سیماست كه به زودی از شبكه دو جام جم روی آنتن می رود.

داستان این مجموعه درباره یك قاچاقچی معروف و سابقه دار است كه لو می رود. او قصد دارد با پسر كوچكش كورش فرار كند كه توسط پلیس كشته می شود. كورش در پناه همكار پدرش به خارج كشور می رود و در آنجا بزرگ می شود و پس از آمدن به ایران قصد دارد انتقام پدرش را از كسانی كه فكر می كند مسبب قتل او بوده اند، بگیرد و. ..فیلم سینمایی «شاهرگ» هم ۱۴ بهمن ماه از شبكه یك جام جم پخش می شود. این فیلم را علی غفاری سال ۱۳۷۶ بر مبنای فیلمنامه ای از عباس جاهد جم ساخت. داستان این فیلم در سال های پیش از انقلاب می گذرد كه تعدادی از قاچاقچیان دستگیر می شوند و مواد مخدر به دست آمده به جای سوزانده شدن، در زیر خاك جاسازی می شود. ..

در فیلم «شاهرگ» بازیگرانی چون فریبرز عرب نیا، چنگیز وثوقی، جلال پیشواییان، رضا صفی پور، میرمحمد تجدد، لیلا بوشهری، حسین بخشی پور و حشمت اله آرمیده به ایفای نقش پرداختند.همچنین فیلم تلویزیونی «زمانی برای ماندن» به تهیه كنندگی و كارگردانی محمد دستگردی و نویسندگی فروزان اسكندری ۲۱ بهمن ماه از شبكه یك جام جم پخش می شود. در این فیلم ۹۰ دقیقه ای عبدالرضا اكبری، نسرین مقانلو، فلور نظری، شیرین ایزدی، حسین خانی بیك و لی لی تقوی به ایفای نقش می پردازند. داستان فیلم «زمانی برای ماندن» درباره یك زندانی سیاسی است كه عده ای قصد فراری دادن او را دارند.مجموعه «و خداوند عشق را آفرید» به تهیه كنندگی اسماعیل عفیفه و كارگردانی مسعود شاه محمدی از ۱۷ بهمن ماه از شبكه یك جام جم روی آنتن می رود.

در این سریال مهتاب نصیرپور، آرش مجیدی، نگین اوشانره و. .. بازی می كنند. داستان این مجموعه درباره وكیلی است كه می تواند حوادثی را كه موكلان او كه اغلب زوج های جوان هستند و در زندگی مشكل دارند از طریق یك آیینه ببیند. این مشكلات در این مجموعه در قالب داستان های مستقل به تصویر كشیده می شود.فیلم سینمایی «بادام های تلخ» هشتم بهمن ماه از شبكه سه جام جم روی آنتن می رود. كاظم معصومی این فیلم را سال ۱۳۷۸ بر مبنای فیلمنامه ای از سیدمحسن وزیری و هاشم میرطالبی جلوی دوربین برد. داستان این فیلم درباره مهندس زرین است كه در كارخانه پارس الكتریك با ساخت قطعات داخلی در جهت خودكفایی كشور تلاش می كند، با قاچاقچیان ارز كه صادرات محصولات شركت و واردات قطعات مورد نیاز را نیز تحت تأثیر قرار داده اند، درمی افتد. ..در «بادام های تلخ» فریبرز عرب نیا، بهاره رهنما، حسن جوهرچی، امین حیایی، جلال موسوی، فرهاد خان محمدی، جمشید مشایخی، پرویز شفیع زاده، ضیاء شجاعی مهر، رضا بدخش و امید متقی به ایفای نقش می پردازند. این فیلم به مدت ۸۰ دقیقه است.