آفتاب

همایش "روز جهانی یادواره قربانیان حوادث ترافیکی" برگزار شد"سرپرست معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری": موضوعات ترافیکی از اولویت های مورد توجه مسولان شهری در کلانشهرها می باشد که مجدّانه در زمینه به حداقل رساندن صدمات جسمی، روحی و آلودگی های صوتی و زیست محیطی ناشی از آن فعالیت میکنند.

محمدجوادحسینی سرپرست معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری در بخش دیگری از سخنان خود که بمناسبت همایش "روز جهانی یادواره قربانیان حوادث ترافیکی" در فرهنگسرای رسانه برگزار شد اظهار داشت: بطور یقین همکاری این معاونت و پرسنل خدوم و زحمتکش پلیس راهور کاهش حوادث ترافیکی و تسهیل در تردّد شهروندان را بهمراه خواهد داشت.

در ادامه سرهنگ رضا پناه رئیس اداره ایمنی و تصادفات منطقه ۳ نیز با تاکید بر رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی و اعلام آمار تلفات مصدومین و جان باختگان اظهار امیدواری کرد با آموزش و ایجاد حساسیت رانندگی بهینه و توجه به مقررات،  رانندگان و عموم شهروندان از جمله عابرین آمار تلفات شهری و بین شهری رو به کاهش باشد.
همچنین نماینده جوانان داوطلب هلال احمر ایران وهمچنین رئیس جامعه پیشاهنگان استان تهران درسخنانی با تاکید بر آموزش های همگانی و استفاده از تمامی ظرفیت های ممکن، آمادگی کامل خود را برای همراهی و همکاری با ضابطین و مجریان رسمی از جمله پلیس راهور و شهرداری های کلیه مناطق و نواحی اعلام نمودند.
در این مراسم پس از اجرای نمایش طنز آموزشی با مضمون رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توسط دوتن از هنرمندان و اهدای جوایز به شرکت کنندگان در مسابقه حضوری، کاشت نهالی به یادبود چنین روزی، این مراسم پایان یافت.

گزارش: جلال الدّین سخا
عکس: فاطمه اُروجلو

                


               


وبگردی