اخبار ایرنا

فرهنگي, صداو سيما, محمد رضا غفاري, دلدار

محمدرضا غفاری با «دلدار» به شبکه دو می آید

تهران- ایرنا- «محمدرضا غفاری» بازیگر که از سال 84 با بازی در «رویای خیس» وارد حیطه بازیگری شد مقابل دوربین پروژه «دلدار» به کارگردانی برادران محمودی رفت که قرار است این سریال ایام ماه مبارک رمضان از تلویزیون پخش شود.

سیاسی, ایرناپلاس, مرتضی الویری, چهل سالگی انقلابانقلاب چهل ساله می‌شود- 2

الویری: انقلاب نتیجه انباشت خشم‌های فروخورده بود

تهران- ایرناپلاس- مرتضی الویری می‌گوید درس‌های بزرگی از این مقطع 40-50 ساله باید بگیریم. باید مراقب باشیم. من به خودم دائما نهیب می‌زنم که باید صدای مردم را بشنوم. اگر صدای مردم را نشنویم، اینها تبدیل به همان خشم‌های فروخورده‌ای می‌شود که بعد روزی سر باز خواهد کرد.

علمی آموزشی, تاب اوری, زیرساخت, وزیر ارتباطاتدر گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا مطرح شد:

داستان عبارت ناشیانه 'رزمایش قطع اینترنت' از زبان جهرمی

تهران- ایرنا- روز گذشته در فضای مجازی برای چند ساعت هشتگی ترند شد که چالش های زیادی را در پی داشت. هشتگی که در سکوت کامل انتشار دهندگان، به نادرستی از قطع اینترنت در ایران خبر می داد و با ورود وزیر ارتباطات جریان آن تغییر کرد.

ورزش, بسکتبال, ان بی ای, لیگ بسکتبال ان بی ای

کتک کاری در NBA

تهران- ایرنا- در رقابت های امروز لیگ بسکتبال NBA، درگیری فیزیکی 2 بازیکن در کانون توجه قرار گرفت.

اجتماعی, آسیب اجتماعی, خانه های سمساری, چشم و هم چشمیواکاوی علل و تبعات شیوع تب «خانه های سمساری»

پشت پنجره «اودئون»

تهران- ایرنا- آنقدر که این خانه پرده های مخملی و گرانقیمت دارد احتمالا سالن آمفی تئاتر پنج هزار نفره و 1900 ساله «اودئون هرودس آتیکوس» در شهر «آکروپولیس» یونان به خود ندیده باشد؛ و من گمان می کنم شاید اینجا خانه نیست بلکه یک سمساری در بالاشهر است.

سياسي, اميري, FATF, مجمع تشخيص مصلحتمعاون پارلمانی رییس جمهوری:

نمایندگان دولت هفته آتی با مجمع تشخیص درباره لوایح FATF جلسه مشترک دارند

تهران- ایرنا- معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: نمایندگان دولت هفته آینده با اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام درخصوص رفع ابهامات و ایرادات دو لایحه مربوط به FATF در جلسه مشترک شرکت می کنند و بسیار امیدواریم که این لوایح در مجمع تایید شود.

فرهنگي, گفت و گو, دولت, چهل سالگي انقلاب

دولت و ملت در غیاب گفت و گو

تهران- ایرنا- غیاب گفت و گوی سازنده میان دولت و ملت، سرمایه های اجتماعی را دچار نقصان کرده و از اعتماد عمومی و مقبولیت نظام سیاسی می کاهد.