اخبار ایسنا

بازار سرمايه, بورس, شاخص

بورس باوجود تردیدها رو به بالا رفت

امروز علیرغم ریسک‌های سیستماتیکی که فعالان بازار سرمایه را تحت تاثیر قرار می‌دهد، نماگر اصلی بورس به رشد خود ادامه داد و به نیمه کانال ۱۶۵ واحدی رسید.

معاون وزیر کشاورزی

تحریم‌ها را از پیش رو بر می‌داریم

معاون وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد: تحریم‌ها مشکلاتی را برای ما به وجود آورد اما ما می‌خواهیم با حضور فعالان بخش خصوصی و فعالیت آن‌ها این مشکلات را از پیش رو برداشته و حل کنیم.

کارگران

طرح طبقه‌بندی کارگران به زودی بازنگری می‌شود

معاون روابط کار وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی با اشاره به دغدغه‌های کارگران بیان کرد: تلاش می شود طرح طبقه بندی کارگران معدن سریع تر بازنگری شود و سعی می‌کنیم سختی کار در حقوق و مزایا در بازنگری طرح لحاظ شود.

شبکه گانگسترها , شبكه سحر, معاونت برون مرزی صداوسیما

طنز عروسکی «شبکه گانگسترها» ساخته شد

مجموعه عروسکی «شبکه گانگسترها» در پاسخ به ادعاهای کشورهای آمریکا، عربستان و رژیم صهیونیستی برای تضعیف روحیه مقاومت ملت ایران در برابر تحریم‌ها تولید شده است.

بسته اخبار اجتماعی ایسنا

افت شدید دمای کشور/ چک‌های برگشتی داروخانه‌ها و بدقولی بیمه‌ها

"نیاز کشور به ۱۲۰۰ پایگاه هلال احمر، وقتی نور بلای جان مردم می‌شود، پاتک پلیس به بیش از ۶۰۰ مجرم و انهدام ۲۴ باند در طرح رعد، افت شدید دمای کشور، شریعتمداری: نگاه قهری به کودکان کار پذیرفته‌شده نیست، چک‌های برگشتی داروخانه‌ها و بدقولی بیمه‌ها، تکذیب دپوی لجن فاضلاب در «خرمن تپه» جنوب تهران و پیشنهاد بهزیستی برای یارانه درمان معتادان در سال ۹۸" از مهم‌ترین خبرهای اداره اجتماعی ایسنا در روز سه‌شنبه هستند.

خودرو, خودروهای پیش فروش شده, وزارت صنعت ، معدن و تجارت

تحویل خودروهای پیش‌فروش شده در آینده نزدیک

مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر رفع مشکل تامین مواد اولیه قطعه‌سازان تا پایان بهمن ماه، از آغاز تحویل خودروهای پیش‌فروش شده در آینده نزدیک خبر داد.

بسته مهمترین خبرهای اقتصادی ایسنا

وام مسکن زیاد نمی‌شود

از جمله مهمترین اخبار اقتصادی امروز اعلام ثابت ماندن مبلغ وام مسکن و تحویل خودروهای پیش‌فروش شده در آینده نزدیک بود.

تپه چخماق, سيلك, شهرستان رباط کریم, کشاورزی, معاون میراث فرهنگی استان تهران

کشاورزان تپه ۷۰۰۰ ساله را با خاک یکسان کردند

با ایجاد یک کانال انحرافی آب، کشاورزان در محوطه تپه «چخماق» فکر می‌کنند، خاک دستی روی سطح تپه هم‌تراز سیلک می‌ریزند و کشاورزی‌شان را می‌کنند و در نهایت با حرکت ماشین سنگین روی تپه برای شخم زدن، آن تپه را کاملا از بین می‌برند.

سی‌وچهارمین جشنواره موسیقی فجر, موسیقی پاپ

اسامی خوانندگان پاپ جشنواره فجر | غیبت باسابقه‌ها

اسامی خوانندگان و گروه‌های پاپ شرکت‌کننده در سی‌­و­چهارمین دوره از جشنواره موسیقی فجر در حالی اعلام شده است که در میان آن‌ها هنرمندان نسل قدیم و باسابقه پاپ مانند محمد اصفهانی، علیرضا عصار، حمید حامی و ... حضور ندارند.

سریال لحظه‌ گرگ و میش, همایون اسعدیان

تکلیف پخش «لحظه گرگ و میش» مشخص شد

سریال تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» کاری از همایون اسعدیان که پخش آن به تعویق افتاده بود، سرانجام از دوشنبه آینده، یکم بهمن ماه به روی آنتن شبکه سه سیما می رود.