اخبار خبر آنلاین

توسعه علمی, حسن روحانی

چرا رئیس جمهور از محتوای کتاب‌های درسی انتقاد کرد؟/سالهای از دست رفته برای علم و دانش

دکتر حسن روحانی صبح امروز (شنبه اول مهر) در آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 96-97 با انتقاد از محتوای کتب درسی تاکید کرد که کتاب‌های درسی ما دانش آموز را به جای تربیت برای فردا، برای دیروز تربیت می‌کند.

عربستان

محمد بن سلمان: عربستان نقشی سازنده در منطقه و جهان دارد!

ایسنا نوشت: ولیعهد،معاون نخست وزیر و وزیر دفاع عربستان در هشتاد و هفتمین سالگرد روز ملی این کشور تاکید کرد، عربستان به رهبری سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان شاهد رشد و شکوفایی بوده و نقشی سازنده و موثر در منطقه و جهان دارد!

ایالات متحده آمریکا, روسیه, انتخابات ریاست جمهوری امریکا

ادعای مقامات آمریکا درباره حمله هکرهای روسی

مقامات آمریکا مدعی شدند که سال گذشته میلادی دولت روسیه تلاش کرده سیستم‌های رای‌گیری را در برخی ایالت‌ها در جریان انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ مورد حمله سایبری قرار دهد اما برخی از مقامات آمریکایی اعلام کردند که رای‌ها تغییر نیافته است.

سرگئی لاوروف

لاوروف: دعوای ترامپ و کیم جونگ اون دعوای بچه‌های کودکستانی شده!

ایسنا نوشت: وزیر امور خارجه روسیه خواستار خویشتنداری "آدم‌های عجول" درباره مساله هسته‌ای کره‌شمالی شد و از طرفین درگیر خواست تا به دنبال یک راه‌حل صلح‌آمیز احتمالا از طریق میانجیگری کشورهای اروپایی بی‌طرف و یا دبیرکل سازمان ملل متحد باشند.

اخوان المسلمین

پیکر محمد مهدی عاکف، مخفیانه دفن شد

ایسنا نوشت: مقامات مصری تصمیم گرفتند تا رهبر سابق اخوان المسلمین را مخفیانه و بدون برگزاری مراسم تشییع، دفن کنند تا مانع از مشارکت مردم در این مراسم شوند.

اختلال روانی, دونالد ترامپ

چه بیماری‌هایی باعث سخنرانی‌های عجیب ترامپ می‌شوند؟/از خودشیفتگی تا سادیسم!

دونالد ترامپ،رئیس جمهور جنجالی آمریکا چند روز پیش برای اولین بار در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی کرد. این سخنرانی عجیب که به عقیده بسیاری حداقل در ۴۰ سال اخیر سابقه نداشته مجموعه‌ای از تهدید و تهمت بود که باعث شد خیلی‌ها در جهان بفهمند او با اولین اصول دیپلماسی هم آشنا نیست!