اخبار خبر آنلاین

نفت, قیمت نفت, دونالد ترامپ, اوپک

پاسخ فوری ایران به توئیت نفتی دونالد رامپ

تسنیم نوشت: پس از آنکه رئیس جمهوری آمریکا اوپک را به دست داشتن در افزایش قیمت نفت متهم کرد، ایران بلافاصله به این موضع ترامپ پاسخ داد و تلویحا رئیس جمهوری آمریکا را عامل نوسان قیمت نفت دانست.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی, تروریسم, وزارت خارجه

پاسخ نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی به دلایل تعویق دو ماهه CFT‌ در مجلس

ایسنا نوشت: نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تعویق دو ماهه بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم را در جهت ایجاد وحدت نظر در ایران دانست و گفت: این نگرانی در مجلس وجود دارد که چه تضمینی است با الحاق ایران به این کنوانسیون، ما مجددا وارد لیست سیاه FATF‌ نشویم.

جام جهانی 2018, سکته مغزی, فشار خون, سکته قلبی

توصیه‌های پزشکی برای دیدن مسابقات جام جهانی

سینا پرس نوشت: برای حفظ سلامت روحی در هنگام تماشای بازی‌های جام جهانی باید به‌سلامت جسمانی توجه کرد و به توصیه‌های حفظ سلامت روانی، جسمی و احساسی اهمیت دهیم. در این گزارش برخی توصیه‌های پزشکی برای تماشای مسابقات فوتبال ارائه می‌شود.

دونالد ترامپ, مجلس نمایندگان آمریکا, ایالات متحده آمریکا

یک خداحافظی تازه در دولت ترامپ

ایرنا نوشت: شبکه سی.بی.اس گزارش داد که «سارا هاکبی سندرز» سخنگوی کاخ سفید و معاونش «راج شاه» قصد کناره گیری از سمتشان را دارند.

حسن روحانی, ریاست جمهوری, رسانه

روحانی: تلاطم بازار دلیل اقتصادی ندارد

رئیس جمهوری با فراخوانی یکپارچگی رسانه ای در برابر جنگ روانی دشمن، رسانه ها و اهل آن را امانتداران مردم دانست و تاکید کرد: تلاطم بازار، دلیل اقتصادی ندارد.