اخبار خبر آنلاین

هوآوی

درخشش نام HUAWEI MATE ۲۰ PRO در رتبه اول لیست DXOMARK

اگر در زمره افرادی هستید که اخبار مربوط به دنیای تکنولوژی به ویژه گوشی‌های هوشمند را دنبال می‌کنید، بی‌شک نام کمپانی  DXOMARK را شنیدید. عمده فعالیت این شرکت نقد و بررسی دوربین تلفن‌های همراه است. این شرکت، کیفیت عکس‌های گرفته شده توسط دوربین گوشی‌های هوشمند متفاوت را بررسی و بر این اساس بهترین دوربین را مشخص می‌کند. این بار DXOMARK نتایج مربوط به آزمایشات انجام شده روی دوربین گوشی HUAWEI MATE ۲۰ PRO و امتیاز سالانه آن را منتشر کرده است. با مشاهده این نتایج متوجه می‌شویم HUAWEI MATE ۲۰ PRO با کسب امتیاز ۱۰۹ در جایگاه اول لیست DXOMARK و در کنار Huawei P۲۰ Pro قرار گرفته است.

پزشک, طرح تحول سلامت, وزارت بهداشت

طرح تحول همه‌چیز داشت جز منطق اقتصادی

سرپرست وزارت بهداشت در پاسخ به پرسشی در زمینه فرار مالیاتی پزشکان به ارزش ۶۷۰۰ میلیارد تومان، گفت: من این موضوع را تایید نمی‌کنم و از اصل آن اطلاعی ندارم.

اورژانس, پزشکی قانونی, حوادث گازگرفتگی

«گاز» ۳۸۸ نفر را طی ۹ ماه کشت

سازمان پزشکی قانونی کشور اعلام کرد: مسمومیت با گاز منوکسیدکربن جان ۳۸۸ نفر را طی ۹ ماه گرفت که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶.۳ درصد کاهش داشته است.

آپارتمان, شهر تهران, شهرداری تهران

پایتخت چند خانه لاکچری دارد؟

باشگاه خبرنگاران نوشت: بر اساس آمار منتشر شده از سوی شهرداری تهران، در این شهر حدود ۳۶۰ هزار خانه در مقابل ۲.۵ میلیون آپارتمان وجود دارد.

بودجه, تلویزیون, سازمان صدا و سیما, شبکه سه سیما

درآمد میلیاردی شبکه ۳، فقط در یک روز

ایرنا نوشت: یک ضرب و تقسیم ساده مدت زمان پخش و تعرفه آگهی‌های یک روز یکی از شبکه‌های صدا و سیما براساس مستندات سایت‌های خود سازمان، از درآمدهای میلیاردی برای یک روز در یک شبکه حکایت دارد.

عیسی کلانتری, محیط زیست, معدن

کلانتری: عملکردمان در حوزه محیط زیست قابل دفاع نیست/دومین کشور هدرده جهان هستیم

مهر نوشت: رئیس سازمان محیط زیست گفت:تقریباً در همه بخش‌ها توسعه متناسبی نسبت به عمر انقلاب پیدا کرده‌ایم اما تنها حوزه‌ای که نه تنها وضعیت بهبود پیدا نکرده بلکه قربانی توسعه هم شده محیط زیست کشور است.

بازنشستگی, تامین اجتماعی, وام

کدام بازنشستگان می‌توانند وام ضروری دریافت کنند؟

پانا نوشت: ثبت نام مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری که از روز گذشته آغاز شده است تا یک ماه ادامه دارد و در این مرحله قرار است ۲۰۰ هزار نفر از بازنشستگان واجد شرایط، وام دریافت کنند.

تاثیر رسانه‌ها, رسانه, سازمان صدا و سیما

رادیو و تلویزیون‌های مستقل راهی نو بسوی تعادل

ما از ناحیه سخن گفتن‌های یک جانبه، ارائه طریق‌های یک سویه خسارت‌های بسیار دیده ایم ، اگر اشتباهات فراوان در مدیریت‌ها و تصمیم گیری‌ها وجود داشته یکی از عواملش بسته بودن فضای رسانه‌ای بوده است‌، گسترش فساد اقتصادی در نبود رسانه‌های مستقل و پرسشگر پدید می‌آید و اقبال به رسانه‌های بیگانه در نبود تغذیه کننده رسانه‌ای داخلی شکل می‌گیرد.