اخبار ایلنا

سیاست داخلی, رهبر انقلاب

باید به توصیه غربی‌ها همواره با سوءظن نگریسته شود | در جریان مشکلات هستم

رهبر انقلاب تاکید کردند: برای پیشرفت علمی از همه توانایی‌های غربی ها استفاده کنید و از شاگردی کردن و یادگرفتن هرگز پرهیز نکنید، زیرا ما از شاگردی کردن ننگمان نمی‌آید بلکه از «همیشه شاگرد ماندن» ننگمان می‌آید.

فوتسال, تیم ملی, فوتسال, مشکلات, فوتسال بانوان, گفتگو با ایلنا

هنوز پاداش قهرمانی آسیا را دریافت نکردیم / حضور خانواده‌ها برای تماشای مسابقه فوتسال زیبا بود / هیچ حمایتی از سوی داوران نداشتیم

بعد از قهرمانی دختران ایران در جام ملتهای آسیا یکی از محبوبترین رشته‌ها در حوزه ورزش بانوان فوتسال بوده، دختران ایران کاری کردند که امسال استقبال از لیگ برتر فوتسال هم بسیار خوب بوده و بازی‌ها با هیجان و حساسیت بسیار بالایی دنبال می‌شوند.

جامعه, استاندار تهران, انوشیروان بندپی

عدم تعهد برخی بانک‌ها در ارائه وام جوانان

استاندار تهران ضمن اشاره به بانک‌هایی که در زمینه وام جوانان نتوانسته اند تعهدشان را عملی کنند، گفت: در این زمینه باید گزارشی در کمترین زمان ارائه شود تا ضمن بررسی‌ها، مشکل به سرعت رفع شود.

جامعه, عیسی فرهادی, معاون استاندار و فرماندار تهران

افتتاح بیش از ۱۰۰ طرح استانی در دهه فجر انقلاب

معاون استاندار و فرماندار تهران ضمن اشاره به چهلین سال پیروزی انقلاب اسلامی افزود: به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیش از ۱۰۰ طرح و پروژه استانی در شهرستان تهران تدارک دیده شده است.

بورس, سازمان بورس و اوراق بهادار, سرمایه, سرمایه گذاری, سهام عدالت, فرهنگ سازی

ضریب نفوذ بازار سرمایه افزایشی است

محمدی گفت: بازارسرمایه در چند سال گذشته نقش مهمی در تأمین نیاز مالی شرکت‌ها داشته و امیدواریم که ضریب نفوذ بازار سرمایه با افزایش کدهای سهامداری از طریق سهام عدالت، صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک و فرهنگ‌سازی که سازمان بورس دنبال می‌کند؛ تقویت شود.

تولید ، تجارت ، خدمات, خاک, قاچاق, کشاورزی, وزارت جهاد کشاورزی, سازمان حفظ نباتات

محصولات کشاورزی قاچاق باید معدوم شود

معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی بر مصون سازی و مراقبت از کشت های گلخانه ای، گیاهان دارویی و تولیدات اراضی شیبدار در برابر آفات و بیماری های جدید و معدوم سازی محصولات قاچاق توسط سازمان حفظ نباتات کشور تاکید کرد.